Barbie

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - Barbie & Ellie Computer Geeks
Video se načítá
Barbie se ráda hraje na počítači, nejraději má zábavné hry a čas od času programování. Pomůžeš jí, aby se tematicky oblékla?
Hra - Chef Barbie Baked Mac and Cheese
Video se načítá
Barbie chce překvapit Kena jeho nejoblíbenějším koláčem. Pomůžeš jí s celkovou přípravou tohoto chutného pokrmu? Ve hře budete krájet, míchat a samozřejmě péct.
Hra - Barbie And Ellie Chocolate Fans
Video se načítá
V této hře se budete starat o půvabnou Barbie! Napřed jí musíte pomoci s pleťovými maskami a krémy. Potom budete mít možnost jí krásně namalovat a obléci.

Barbie parkování

23.6.2012
85%
Hra - Barbie parkování
Video se načítá
Pomozte Barbie v jejím růžovém autě dostat se ke svému parkovacímu místu. Aby se jít o povedlo, musíte jí nachystat cestu, na které jsou nejrůznější prohlubně a volné předměty. Vy tyto útvary poskládejte tak, aby mohla v pořádku přejet.
Hra - Super Barbie Injured Doctor
Video se načítá
Barbie se zranila během letu a vaším úkolem je, aby jste ji ošetřili a naučili lépe létat, aby se jí tento incident nezopakoval. Pomůžete jí?

Barbie's Baby DIY Nursery

15.11.2015
84%
Hra - Barbie's Baby DIY Nursery
Video se načítá
Barbie musí jít do nemocnice, aby porodila své děťátko, problém je však v tom, že dětský pokoj není připravena. Pomozte Barbie s předělávkou pokoje, aby v něm mohl nový člen rodiny žít.

Super Barbie Power Nails

23.9.2015
84%
Hra - Super Barbie Power Nails
Video se načítá
Barbie potřebuje úpravu nehtů protože je má celkem zničeny. Udělejte jí manikúru a vyberte pěkný lak ak němu krásné doplňky.

Barbie Wedding Makeup

10.7.2015
84%
Hra - Barbie Wedding Makeup
Video se načítá
Připravte Barbie na její vytouženou svatbu a postarejte se o to, aby vypadala jako nevěsta. K tomu budete muset vyčistit pleť a vybrat moderní make-up.

Barbie Make Up Artist

16.7.2015
84%
Hra - Barbie Make Up Artist
Video se načítá
Barbie se dnes ráno probudila a nevypadá vůbec dobře a to jí děsí. Takže na vás bude jí hezky upravit!
Hra - Baby Barbie Hobbies: Face Painting
Video se načítá
Zabavte se s malou Barbie a vytvořte její hezkou malbu na její tvářičce. Bude se jí líbit?
Hra - Barbie Red Carpet Dress Up
Video se načítá
Tentokrát se má Barbie obléci na promenádu, ​​proto chce vypadat co nejlépe. Ve hře jí budeš vybírat make-up, šaty a doplňky. Vyber jí vhodný outfit na tuhle příležitost.
Hra - Barbie And Ellie Tennis Prep
Video se načítá
Barbie a Ellie si chtějí v tento den zahrát tenis. Pomůžeš Ellie nebo Barbie se připravit na tuto akci? Udělej jim kosmetiku a vyber sportovní šaty, doplňky a make-up. Příjemnou zábavu.
Hra - Barbie and Kelly Matching Bags
Video se načítá
Barbie a její sestra Kelly byste chtěli vylepšit své tašky, které nosí s sebou téměř každý den. Pomozte jim s výběrem barvy a různých dekorací.

The Secret Life of Dolls

31.1.2016
83%
Hra - The Secret Life of Dolls
Video se načítá
Když panenku nikdo nevidí a není nikdo v okolí ráda se maluje a obléká nejkrásnější kousky ze šatníku. Pomozte jí tentokrát vy a překvapte ji moderní vizáží.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)