Barbie

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Barbie Galaxy Rain Boots

21.12.2015
83%
Hra - Barbie Galaxy Rain Boots
Video se načítá
Barbie potřebuje teplé boty do chladného počasí. Pomozte jí s výběrem typu a dekorací, aby na ní vypadaly krásně. Bude s výsledkem spokojená?
Hra - Barbie’s Princess Model Agency
Video se načítá
Barbie potřebuje vybrat nejlepší modelku a rozhoduje se mezi Jasmínou, Elsou a Ariel. Vyberte si jednu z nich a zahrajte se na modelku. Nejdříve musí Barbie vidět, jestli víte pózovat a nakonec zda se umíte obléci správně na molo. Nakonec si Barbie vybere jednu z nich, bude to vaše modelka nebo…

Barbie In Rock'N Royals

1.11.2015
83%
Hra - Barbie In Rock'N Royals
Video se načítá
Barbie a její kamarádka mají vystoupit na rockovém koncertě, proto potřebují make-up, oblečení a nádherné doplňky. Připravte je na společné vystoupení.

Barbie Island Princess

18.5.2014
83%
Hra - Barbie Island Princess
Video se načítá
Z Barbie je islandská princezna, a tak se podle toho musí oblékat. Pomůžeš jí vybrat ty nejkrásnější šaty?
Hra - Barbie Navy Style Dress Up
Video se načítá
Námořnický styl je opět IN, což dokazuje i naše Barbie. Tentokrát potřebuje pomoci s výběrem šatů v tomto stylu. Navrhni Barbie, jaký komplet, by si měla vzít.
Hra - Barbie Bachelorette Challenge
Video se načítá
Barbie Bachelorette Challenge je hra, ve které s Barbie zažijete mnoho dobrodružství. Budete jezdit s dopravními prostředky, hledat jednotlivé kousky, které Barbie potřebuje a také budete barbie vybírat make-up, oblečení a doplňky.
Hra - Barbie Bride Real Makeover
Video se načítá
Barbie se musí přichystat na svůj nejdůležitější den v životě - svatbu. Proto potřebuje tvou pomoc s výběrem oblečení, účesu a různých dekorací. Předtím jí musíš upravit pleť a vybrat pěkný make-up.

Barbie Pizzeria

15.9.2012
83%
Hra - Barbie Pizzeria
Video se načítá
Barbie se rozhodla otevřít si svou vlastní pizzerii. V jejím klasickém stylu je všechno hezky růžové a pizza může mít nejrůznější tvary i barvy. Vyrobte vždy pizzu přesně podle objednávky ve správném tvaru, se správnými ingrediencemi a včas ji odešlete zákazníkům.

Super Barbie Super Nails

25.4.2016
82%
Hra - Super Barbie Super Nails
Video se načítá
Super Barbie potřebuje krásnou manikúru. Postarejte se o její nehty, aby s nimi byla spokojena.

Royal Makeup Studio

6.1.2016
82%
Hra - Royal Makeup Studio
Video se načítá
Pomozte Barbie s vizáží tří nádherných princezen a vyberte pro každou originální make-up, který by jí slušel nejvíce. Budou s výsledkem spokojené?

Super Barbie Spa Day

25.11.2015
82%
Hra - Super Barbie Spa Day
Video se načítá
Barbie si potřebuje odpočinout od všedních starostí a proto se rozhodla načerpat síly ve vašem salonu. Udělejte její různé zábaly a pomozte jí s vyléčením pleti, která je zanedbaná. Bude s výsledkem spokojená?
Hra - Barbie on Instagram tumblr. Challenege
Video se načítá
Barbie chce vypadat jako dívky z Instagramu, pomozte jí, aby se jim svým stylem podobala. Pomůžete jí?
Hra - Baby Barbie Sports Injury
Video se načítá
Malá Barbie se zranila při tenise, pomozte jí s ošetřením! Postupujte podle instrukcí a nic nemůžete pokazit a pak jí za odměnu udělejte ovocný džus.

Barbie Wedding Planner

10.6.2015
82%
Hra - Barbie Wedding Planner
Video se načítá
Pomozte barbie s dekorací důležité svatby, která musí být perfektní. Aby se tak stalo musíte sas trefit do vkusu nevěsty. Podaří se vám to?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)