Dekorační

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)
Hra - Wedding Destination Italy
Video se načítá
Pomozte nevěstě s přípravou svatby a výběrem šatů. Postarejte se, aby jí šaty a zbývající věci byly dokonalé.
Hra - Cindy & Barbie Teen Rivalry
Video se načítá
Kdo získá srdce Flynna? Barbie nebo Popelka. Která z princezna se mu bude líbit víc?

Pegasisters Bffs

16.5.2016
90%
Hra - Pegasisters Bffs
Video se načítá
Oblečte si dvě sestry a vytvořte jim náramek nejlepších kamarádek. Budou s vaším výběrem spokojené?
Hra - Barbie’s Vogue Dream Job
Video se načítá
Barbie měla vždy tajný sen a to pracovat pro známý módní časopis Vogue. Pomozte jí, aby ji do redakce přijali. Nejdříve ji musíte moderně obléci, vyzdobit portfolia a odpovědět správně na pár otázek, které se týkají módy. Pomozte jí, aby se její sen stal skutečností.

Avie Pocket: Popstar

20.2.2016
90%
Hra - Avie Pocket: Popstar
Video se načítá
Parádní hra, ve které se jdete bavit na koncert. Mezitím se však můžete bavit tancem, hledáním stejných desek nebo bavením hostů. Za každou dokončenou minihru dostanete oblečení nebo doplněk.
Hra - Ellie Gingerbread House Decoration
Video se načítá
Ellie by chtěla letos udělat perníkový domeček. Pomůžete jí aby se při receptu nepomýlila a domeček vypadal nádherně?

Barbie Fashion Designer

23.1.2014
90%
Hra - Barbie Fashion Designer
Video se načítá
Pomozte Barbie navrhnout šaty a to od základů. Nejdříve si vytvoříte nákres, jak by měly šaty vypadat, pak si šaty ušijete a oblečete Barbie. Příjemnou zábavu.
Hra - Pin-up Bridesmaid Doll Creator
Video se načítá
Vytvořte si svou vlastní postavičku a využijte přitom svou fantazii. Postavičce můžete změnit tvář, vlasy a oblečení. Navíc jej můžete všemožně dekorovat a barvit.
Hra - Fashion Studio Retro Outfit
Video se načítá
Navrhněte si i vy retro oblečení, které by se vám líbilo v té době. Vybrat si můžete vrch, opasek a sukni. Pak si komponenty ušijete a nakonec obléknete na mladou slečnu, kterou můžete vylepšit doplňky.
Hra - Fashion Studio Winter Outfit
Video se načítá
Vytvořte si svou vlastní zimní kolekci za pár minut s hrou Fashion Studio Winter Outfit. V této hře si můžete navrhnout svoje vlastní oblečení, které můžete zdobit a barvit. Pak si šaty ušijete a svou kolekci můžete vylepšit přidáním kabelky nebo jiných doplňků.

Postav psí salon

21.5.2012
90%
Hra - Postav psí salon
Video se načítá
V této skvělé hře budete moct popustit uzdu své fantazii a zařídit podle sebe celý krásný salon pro psy. Jak by měl podle Vás tento ráj pro všechny majitelky čtyřnohých kamarádů vypadat?

Mateřská školka

15.6.2012
90%
Hra - Mateřská školka
Video se načítá
Jak by měla vypadat dokonalá školka pro nejmenší děti? V této hře budete moct jednu takovou zařídit a vybrat si i paní učitelku s dětmi. Ve třech různých prostředích zvolíte vybavení, hračky a všechno co do takové školky patří. Možností je tu opravdu hodně a navíc můžete všechny věci různě otáčet a…

Pedicure Game For Girls

27.8.2012
90%
Hra - Pedicure Game For Girls
Video se načítá
Nejen krásné nehty na rukou, ale i na nohou jsou Vaší vizitkou. Zvláště v létě, kdy se nosí sandálky je důležité mít krásné nohy. Vytvořte podle své fantazie tu nejkrásnější úpravu nohou v této bezvadné hře, kde upravíte a nalakujete nehty, vyberete náramek i prstýnky na nohu, tetování a na konec i…

Magic Feather Dress Up

11.12.2012
90%
Hra - Magic Feather Dress Up
Video se načítá
Chtěly byste vlastního krásného papouška? V této velice povedené dekorační hře si ho budete moct vytvořit úplně podle svých představ. Vyberte mu barvu, druh peříček, klec i spoustu super doplňků. Nechte promluvit svou fantazii a uvidíte, jak to bude ptáčkovi v kleci slušet ;)

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)