Dekorační

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - My Little Pony Diamond Tiara Dress Up
Video se načítá
Vyberte Tiare moderní oblečení z jejího skříně a zkombinujte jej tak, aby se k ní hodilo.

Sweet Pony

8.3.2014
89%
Hra - Sweet Pony
Video se načítá
Staňte se majitelkou krásného kaštanového koně, se kterým budete přeskakovat překážky, postaráte se o jeho srst, kopyta a zuby. Nakonec mu můžete vybrat hezké doplňky na ježdění.
Hra - Zoo Animals Grooming and Caring
Video se načítá
Zoo Animal Groomin and Care je hra pro milovníky zvířat , kteří mají v oblibě zejména divoká zvířata . Na výběr budete mít pět možností, kde si můžete vybrat slona, ​​lva, zebru , opici nebo koně . Po výběru zvířete se pustíte do úklidu jeho výběhu , pak ho umyjete , vykartáčujete a dáte chutný oběd…
Hra - Fashion Studio Party Outfit
Video se načítá
Vytvořte této slečně oblečení na párty. Je jen na vás, zda jí zvolíte extravagantní nebo konzervativnější outfit. Nakonec můžete slečnu vylepšit výběrem účesu a doplňků.

Pony Love

4.6.2014
89%
Hra - Pony Love
Video se načítá
Postarejte se o krásného poníka a její majitelku, kterou si nakonec obléknete, aby se hodila k poníkovi. Široký výběr najdete iv šatníku poníka.

My Dear Rabbit

18.7.2013
89%
Hra - My Dear Rabbit
Video se načítá
Chtěli, jste ale nemohli jste mít doma vlastního zajíčka? S hrou My Dear Rabbit, si svůj sen můžete splnit. Úkolem hry je zajíčka potrénovat, vymydlit po náročném tréninku a v neposlední řadě vyčesat a osušit. Aby byl zajíček pěkný, můžete mu vybrat z několika luxusních oděvů.

Cute Baker Wedding Cake

9.11.2013
89%
Hra - Cute Baker Wedding Cake
Video se načítá
Cute Baker Wedding Cake je hra pro skutečné kuchařky. V první řadě si vyberete, jaký tvar by měl dort mít, pak si musíte připravit ingredience a společně je zpracovat. Pak už jen stačí dort upéct a nakonec vybrat dekorace, podle vašeho uvážení. S dekoracemi můžete hýbat a rozmísťovat po dortu. Také…

Door Hanger Creator

20.11.2012
89%
Hra - Door Hanger Creator
Video se načítá
V této výborné dekorační hře na Vás čeká výroba vlastní originální visačky na dveře. Použít můžete cokoliv z opravdu velkého výběru papírů, obrázků, štítků, jednotlivých barevných písmen,... Je jen na Vás jak bude nakonec visačka vypadat a co bude příchozím říkat.

Sue Video Director

13.1.2013
89%
Hra - Sue Video Director
Video se načítá
Staňte se profesionální režisérkou videoklipu a připravte pro natáčení celé hudební vystoupení malé Sue. Zvolte to nejlepší pozadí, druh pódia, osvětlení, efekty do pozadí, oblečení i doplňky pro začínající zpěvačku a tanečnici Sue. Až budete hotové můžete se podívat, jak by celý klip vypadal ;)

Fashion Foot Nails

10.3.2012
89%
Hra - Fashion Foot Nails
Video se načítá
Pro všechny milovnice bot a lakování nehtů je tady dokonalá hra se skvělou grafikou, kde nožku modelky obujete a nalakujete jí nehty podle své fantazie. K dispozici budete mít i množství doplňků, šperků nebo třeba tetování.

Pony Club Decoration

31.3.2012
89%
Hra - Pony Club Decoration
Video se načítá
V této výborné dekorační hře plné těch nejroztomilejších zvířátek a hlavně poníků budete mít opravdu obrovské množství možností, jak a kam všechna zvířátka postavit, co je nechat dělat a jak jim jejich farmu vyzdobit. Tak na co čekat?

Pet Daycare Decoration

21.9.2012
89%
Hra - Pet Daycare Decoration
Video se načítá
V této moc pěkné dekorační hře budete zařizovat pokoj pro domácí mazlíčky. Můžete si vybrat, jestli bude pro pejsky, kočičky, papoušky nebo dokonce všechny najednou. Podle své fantazie a uvážení jim dejte do pokoje pelíšky, domečky, hračky a určitě i krmení.
Hra - Makeover Studio Emo to Hipster
Video se načítá
Proměňte Emo dívka na krásnou moderní hipsterku. Aby se vám to podařilo, musíte jí změnit šaty, vybrat nový make-up a samozřejmě i účes. Bude vypadat lépe po proměně?

Barbie Be My Valentine

15.2.2016
88%
Hra - Barbie Be My Valentine
Video se načítá
Barbie se neumí rozhodnout mezi Kenem, Flynnem a Hiccup. Pomoz jí s rozhodováním, aby si vybrala toho pravého.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)