Dívčí hry

Seřadit od nejlepších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)
Hra - Sleeping Princess Nails Spa
Video se načítá
Parádní hra, ve které se musíte postarat o slečnu v nehtovém salónu. Nejdříve se postaráte o její ruce a následně o nehty. Můžete si vybrat různé délky nehtů, jejich barvu nebo vzor.

Ice Princess Nail Design

26.7.2016
76%
Hra - Ice Princess Nail Design
Video se načítá
V této parádní hře můžete slečně nalakovat nehty podle vašich představ. Vybrat si budete moci mnoho různých barev, umělých nehtů a také dekoračních doplňků. Nejprve však musíte nehty upravit.

Cute Kitten Solitaire

18.6.2016
74%
Hra - Cute Kitten Solitaire
Video se načítá
Zahrajte si soliter s kočičkou! Hra je jednoduchá, z balíčku berete karty a skládáte na sebe vždy stejné hodnoty. Do vrchních domečků pak dáváte karty od esa podle barvy až po krále.

Case of Revenge

8.6.2016
78%
Hra - Case of Revenge
Video se načítá
V této hře budete mít za úkol pomoci dvojici detektivů polapit zloděje, který před pár dny vykradl dům a zranil jejich kolegu a přítele. Aby se vám to podařilo, musíte nasbírat dostatek důkazů. Mnoho z nich je dobře ukrytých, takže musíte být při hledání skutečně pozorný.

Breeze of Love

7.6.2016
78%
Hra - Breeze of Love
Video se načítá
Pomozte hlavní hrdince s přípravou svatby pro jejího bratra v této pěkně zpracované hře. Vaším úkolem bude najít zejména všechny potřebné věci, které jsou rozházené po okolí. Čím rychleji se vám podaří předměty najít, tím více bodů získáte. K dispozici budete mít i nápovědu.

Blackheart Village

7.6.2016
78%
Hra - Blackheart Village
Video se načítá
Vaším cílem v této hře bude získat tři klíče, které vám odemknou bonusovou hru. S hlavní hrdinkou se vrátíte po dlouhé době do její rodné vesnice, na kterou byla uvržena zlá kletba. Pomozte jí najít po okolí všechny ztracené předměty a s jejich pomocí kletbu zrušit.

Treasure Falls

6.6.2016
78%
Hra - Treasure Falls
Video se načítá
Vydejte se spolu s hlavní hrdinkou této hry k překrásným vodopádům a pokuste se zde najít vzácné poklady. Předměty, které hledáte, jsou dobře ukryté, takže se snažte být při hledání pozorný. V případě, že si nebudete vědět rady, můžete využít jednu z dostupných nápověd.

Bewitched Dream

3.6.2016
78%
Hra - Bewitched Dream
Video se načítá
V této hře se vydáte s hlavní hrdinkou na místo, které navštívila před pár lety a od té doby ji děsí strašidelné sny. Pomozte jí najít všechny předměty, díky nimž postupně rozluštíte tajemství toho místa. Předměty jsou dobře ukryté, takže najít je nebude jednoduché.
Hra - Princess Juliet Zoo Escape
Video se načítá
Vydejte se s princeznou Juliet do Zoo a pomozte jí splnit různé úkoly a minihry. U každého zvířátka si můžete zahrát jednu hru a pokud se vám ji podaří splnit, získáte jako odměnu ovoce. Dokážete splnit všechny úkoly a tím nasbírat potřebné ovoce?

The Legend of Mariova

2.6.2016
78%
Hra - The Legend of Mariova
Video se načítá
Vydejte se s mladým hrdinou této hry prozkoumat nové končiny a pokuste se přitom najít co navíc zajímavých předmětů. Ty jsou často dobře ukryté, takže je potřeba být při hledání velmi pozorný. K dispozici budete mít i tři nápovědy, které můžete v případě potřeby využít.

A Place of Strangers

2.6.2016
78%
Hra - A Place of Strangers
Video se načítá
V této hře se stanete vyšetřovatelkou, na kterou čeká skutečně netradiční případ. Ve městě skupina zlodějů vyloupila banku a zároveň záhadně zmizela skupinka cizinců. Je mezi těmito případy spojitost? Najděte všechny důkazy a pokuste se tak případ vyřešit.

The River Cabin

1.6.2016
78%
Hra - The River Cabin
Video se načítá
Vaším úkolem v této hře bude pomoci paní Collinsové zjistit, co se stalo s jejím manželem, který se ráno vydal na ryby. Abyste tuto záhadu objasnili, musíte posbírat dostatek důkazů ukrytých v domě. Pokud nebudete moci nějaký předmět najít, můžete využít nápovědu.
Hra - Jasmine & Aladdin Kissing
Video se načítá
Pomozte Jasmíně a Aladinovi, aby se mohli společně líbat. Uchrání je před tím, aby je někdo společně viděl. Zvládneš to?

Summer of Love

1.6.2016
78%
Hra - Summer of Love
Video se načítá
S hlavní hrdinkou této hry se vydáte na místo, kde před deseti lety potkala svého manžela. Pomozte jí zde najít všechny ztracené předměty. Většina věcí je dobře ukryta, takže musíte být při hledání dostatečně pozorný. Pokud si nebudete vědět rady, využijte nápovědu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)