Dívčí hry

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Farm Mania ČESKY

25.3.2011
90%
Hra - Farm Mania ČESKY
Video se načítá
Zahraj si tuto povedenou farmářskou hru, která je dokonce česky. Zasaď první zeleninu, udělej sklizeň, prodej to co jsi vypěstoval a rozšiř svoji farmu o nové věci. Hra je velmi dobře zpracovaná a česká nápověda ti určitě pomůže.
Hra - Sleeping Beauty Storyteller
Video se načítá
Pomozte mladé Aurore, aby si získala srdce mladého prince a vyhnula se nešťastné kletbě špatné královny. Dokážete jí pomoci a ochránit ji?

Beauty and unicorn

17.7.2013
89%
Hra - Beauty and unicorn
Video se načítá
Barbie se chce předvést na svém jednorožci, ale má problém, ani tentokrát neví, co si má obléci. Její šatník je přeplněný elegantními šaty a doplňky. Pomoz Barbie a staň se jí osobní poradkyní. Zabav se a udělej z Barbie princeznu.

Prom Shop

8.8.2013
89%
Hra - Prom Shop
Video se načítá
Při hře Prom Shop se budete muset skutečně obracet, protože vlastníte svůj salón s plesovými šaty a doplňky. Vaším úkolem je obsloužit zákaznice, co nejrychleji a samozřejmě nabídnout jim to, co si v bublince vyžádají. Pokud nebudete dost rychlý, zákaznice odejdou a vy tak ztrácíte zisk. Za peníze,…

Party Hairs

21.8.2013
89%
Hra - Party Hairs
Video se načítá
Party Hairs je hra pro šikovné dívky, které mají šmrnc. Vaším úkolem v této hře je obléci mladou dívku na svou první oslavu. Pomoz jí i ty a udělej jí pěkný účes, make-up a vyber jí pěkné oblečení.
Hra - Strapless Short Prom Dresses
Video se načítá
Ples je pro mladé lidi důležitá událost, kde se musí projevovat slušně a to nejen chováním, ale i oblečením. V této hře bude vaším úkolem připravit mladou slečnu na její první ples. Vyberte jí účes, make-up, šaty doplňky, aby na plese vypadala, co nejlépe.

Bakery House

20.9.2013
89%
Hra - Bakery House
Video se načítá
Sara si otevřela podnik s čerstvým pečivem. Protože je výborné, má mnoho návštěvníků, pomůžeš jí s obsluhou a uspokojíš její zákazníky? Zákazníci si můžou vyžádat například pečivo, pití, nebo jiné pochutiny, které ti přibudou v každém levelu.

Barbie Taylor Swift

16.9.2013
89%
Hra - Barbie Taylor Swift
Video se načítá
Barbie je idolem mnoha dívek, její fanouškům je i známá zpěvačka Taylor Swift. V této hře bude vaším úkolem přiblížit Taylor Swift k barbie. Dokážete to i vy? Změnit její nehty, účes, barvu vlasů a prostřednictvím oblečení a doplňků, aby se na ni podobala?

Famous Date

13.6.2013
89%
Hra - Famous Date
Video se načítá
Famous Date není hra v pravém slova smyslu, ale spíš velice zajímavý test, který Vám po sérii otázek určí, kdo z celebrit by byl právě pro Vás tím nejlepším partnerem pro rande snů. Tak neváhejte jděte do toho!

Kiss My Dream Boy

14.11.2012
89%
Hra - Kiss My Dream Boy
Video se načítá
Pomozte mladé slečně připravit se na její první polibek vysněnému klukovi. Právě s ním jede školním autobusem a snaží se nenápadně co nejvíce vylepšit svou vizáž. Dokáže s Vaší pomocí najít naušnice, namalovat si řasy i použít rtěnku tak, aby ji nikdo neviděl?

Nuda v kanceláři 4

15.5.2013
89%
Hra - Nuda v kanceláři 4
Video se načítá
Nuda v kanceláři je tu ve svém dalším pokračování a zase prověří vaši rychlost a postřeh. Známá slečna prožívá opět nudný den v práci ,a i když má fakt přísnou vedoucí, chce si tajně dělat své oblíbené činnost. Dokážete jí s tím pomoici a stihnout všechny minihry tak, aby Vás vedoucí nepřisthla?

Airplane Service

4.3.2012
89%
Hra - Airplane Service
Video se načítá
Staňte se letuškou první třídy a bezchybně obsluhujte své pasažéry během letu. Musíte být rychlé, aby byli maximálně spokojení a dobře Vám zaplatí.

Veselé kadeřnictví

15.6.2012
89%
Hra - Veselé kadeřnictví
Video se načítá
V této kadeřnické hře budete mít za úkol vytvořit zadaný účes a to navíc v časovém limitu. Dokážete modelku správně ostříhat, učesat i nabarvit? Nezapomeňte ani na úpravu obočí.

Woobies

20.8.2012
89%
Hra - Woobies
Video se načítá
Tak taková postřehová hra tu ještě nebyla. Za úkol budete mít vystřelovat barevné kuličky a spojením tří stejných barev je odstraňovat z herního pole. Tento princip jistě znáte. Tato hra je ale výjimečná svou krásnou grafikou a ztvárněním kuliček, které jsou chlupaté, roztomilé a budou se na Vás…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)