Extra hry

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Farm Field Deco

12.8.2011
86%
Hra - Farm Field Deco
Video se načítá
Hrajete rádi různé farmářské hry? Tato hra nefunguje úplně na stejném principu. Zde jde totiž o to, že si zde můžete udělat vlastní rozestavení farmy. Na svou farmu můžete kromě zvířat přidávat také různé budovy, oplocení a samozřejmě rostliny. Výslednou dekoraci si potom můžete vytisknout.

Happy Builder

21.11.2011
83%
Hra - Happy Builder
Video se načítá
Cílem této hry je v každém levelu postavit věci na své místo, podle předlohy. K dispozici máte jeřáb, kterými můžete jednotlivé části skládat tak, jak je potřeba. Čím dříve se vám to podaří, tím více bodů získáte.

Zizi The Chef

12.8.2011
80%
Hra - Zizi The Chef
Video se načítá
Zizi The Chef je hezká hra, ve které si můžete vymalovat prostředí kuchyně podle svých představ. Na výběr máte ze spousty barev a odstínů, takže si se vzhledem kuchyně můžete pořádně vyhrát.

Banana Penguin

12.8.2011
79%
Hra - Banana Penguin
Video se načítá
Banana Penguin je online hra, ve které musíte krmit hladové tučňáky. S vaším košíkem plným banánů to půjde snadno, stačí se jen trefit do košíčků hladových tučňáků. Abyste se trefili přesně, je potřeba kliknutím správně zvolit sílu hodu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)