Farmářské

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Farm Frenzy 1

12.5.2014
87%
Hra - Farm Frenzy 1
Video se načítá
Zahraj si další skvělou farmářskou hru, která prověří tvé schopnosti. V každém kole musíš získat požadované množství peněz nebo nakoupit daný počet hospodářských zvířat. První kola jsou lehká, ale postupně bude vše těžší a těžší.
Hra - Farm Frenzy 3 Pizza Party
Video se načítá
Oblíbená série Farm Frenzy je opět tady. Starej se o svá zvířátka a v každém kole splň všechny požadavky, aby ses dostala dál. Získej různé produkty, zakup nová zvířata, vylepši stavby... Hra tě zabaví na dlouhou dobu.

Pony Farmer

14.9.2013
87%
Hra - Pony Farmer
Video se načítá
Chtěli byste vlastnit svůj ranč s poníky? Tak v tom případě si zahrajte hru Pony farmer, kde budete mít na starosti nejen poníky, ale i celkový chod podniku. Vaše role bude spočívat v péči o poníky, takže jim budete muset do určitého časového období přinést jídlo nebo pití, které si jednotlivý poník…

Bee at work

15.9.2013
87%
Hra - Bee at work
Video se načítá
Bee at work je hra, kde bude vaším hlavním náplní obsluhování. V této hře budete vlastnit farmu s včelami. Za pomoci hlavní včely budete moci sázet semínka, opilovat a obsluhovat zákazníky. Med si vytváříte vy sami, který následně svým zákazníkům prodáte. Za peníze, které za něj získáte si můžete v…

Eliza's Garden Centre

24.10.2013
87%
Hra - Eliza's Garden Centre
Video se načítá
Eliza si otevřela svůj vlastní podnik, ve kterém pěstuje a prodává květiny. Vaším úkolem bude jí při pěstování a prodávání pomáhat. Květiny musíte zasadit, odříznout a nakonec prodat a vzít peníze. Dokážete zároveň vést podnik, prodávat a pěstovat různorodé tipy květin? Abyste věděli na jakém…

Baby Hazel Tomato Farming

24.12.2014
86%
Hra - Baby Hazel Tomato Farming
Video se načítá
V této části by si chtěla Hazel vypěstovat vlastní rajčata, aby si z nich mohla udělat zdravý džus. Pomůžete jí od samotného semínka?

Youda Farmer 2

17.1.2013
86%
Hra - Youda Farmer 2
Video se načítá
Druhé pokračování skvělé farmářské hry, ve které budujete farmu od ničeho. Vaším největším odběratelem je blízké městečko a na Vás je, abyste zásoby dodali co nejdříve.

Survivor 2

6.9.2015
85%
Hra - Survivor 2
Video se načítá
Zkuste si zahrát tuto farmářskou pecku, která vás bude určitě bavit. Na vás bude vybudovat co nejvíce rybníčků, abyste mohli krmit plameňáky. Ti vám budou snášet vejce, které jí kozy a za to vám tvoří mléko. Dokážete se také ubránit před nepřáteli?

At The Countryside

13.12.2014
85%
Hra - At The Countryside
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem se postarat o kravičku. Musíte jí čistit, kartáčovat a dojit. Ke všemu vám bude stačit pouze myš. Dokážete se postarat o všechna zvířata na farmě?

My Daily Ranch

24.8.2013
84%
Hra - My Daily Ranch
Video se načítá
Vybudujte si vlastní super farmu v další povedené hře tohoto typu. Pěstujte zeleninu, chovejte domácí zvířata, vydělávejte peníze a postavte si tu nejlepší farmu v okolí. Jak bude vypadat?
Hra - Princess Sofia Farm Challenge
Video se načítá
Princezna Sofia si našla práci na farmě a chtěla by si vyzkoušet i jinou práci než jen zametání a hrabání. Pomozte jí vyzkoušet všechny práce, které si vymyslela. Musíte si dávat pozor na její babičku, která ji sem tam hlídá. Zvládnete to?

Cattle Tycoon

22.5.2015
83%
Hra - Cattle Tycoon
Video se načítá
Další skvělý simulátor farmaření, ve kterém můžete chovat zvěř a vyrábět produkty. Z mléka a vajíček to jsou majonézy nebo jogurty. Také můžete z vajíček vypěstovat kuřátka. Zvířata můžete také prodávat na trhu.

Flower Farm

25.9.2013
83%
Hra - Flower Farm
Video se načítá
Flower farm je farmářská hra , kde si zahrajete na pěstitele květin . Vaším úkolem je za pomoci lopatky vytvořit ornou půdu , do které zasadíte semínka . Aby vám z nich vyrostli květiny, musíte je zalévat , pokud vám z nich vyrostou květiny, třeba je jen obtrhať a zanést do místnosti pro uskladnění…

Harvest Story

8.12.2015
82%
Hra - Harvest Story
Video se načítá
Cílem této farmářské hry je vyprodukovat co nejvíce ovoce a domácích výrobků. K dispozici budete mít pole, kde můžete nejen pěstovat ovoce, ale i chovat rozličné domácí zvířata. Až jich budete mít dostatek, můžete vystavět farmy na další zpracování surovin.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)