Farmářské

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Yaminas Honey Garden

23.7.2014
76%
Hra - Yaminas Honey Garden
Video se načítá
Ve hře Yaminas Honey Garden si budete muset poradit s rozvojem včelí farmy. Dokážete ji vybudovat od počátku? Starejte se o květiny a také o samotné úly, které jsou nejdůležitější.

Rabbit Farmer

24.9.2014
76%
Hra - Rabbit Farmer
Video se načítá
Ve hře Rabbit Farmer se stanete farmářem. Dokážete si vypěstovat farmu na králíky od počátku? Musíte vypěstovat krmivo, starat se o vodu a také mnoho dalšího. Co vypěstujete je možné prodat a tím si vydělat na dalších chod farmy.

Potherbs Farm

25.10.2015
75%
Hra - Potherbs Farm
Video se načítá
Pěstujte své vlastní plodiny, budete kupovat semínka a pak prodávat vaší sklizeň. Vydělejte si co nejvíce a nejrychleji, abyste mohli postoupit dále.

Dianas Ranch

7.4.2014
75%
Hra - Dianas Ranch
Video se načítá
Ve hře Dianas Ranch si užijete pocit vlastnit farmu. Musíte pěstovat zvířata, která v dospělosti dávají suroviny. Suroviny i celá zvířata můžete prodat. Vydělané peníze jsou cestou, jak se dostat do dalšího kola.

Tropical Farm Fun

23.4.2014
75%
Hra - Tropical Farm Fun
Video se načítá
Opečovávej svou farmu na ostrově. Většina věcí tu funguje sama, mnohem rychlejší ale vše bude, když tomu pomůžeš různými nástroji. Zvládneš se postarat o farmu i v tropickém vedru? Nezapomeň zalévat!

Vegetable Farm 2

24.6.2014
75%
Hra - Vegetable Farm 2
Video se načítá
Skvělá hra Vegetable Farm 2 Tě naučí, jak pěstovat základní zeleninu a plodiny, které máš jistě ráda. Není to nic složitého. Pokud se budeš o rostliny dobře starat, rychle se dočkáš také sklizně. Po sklizni můžeš plodiny prodávat a tím vydělávat.

Farm House

8.10.2015
74%
Hra - Farm House
Video se načítá
Dokážete rozdělit všechna zvířata do správných farem? Vše se ovládá myší tak se pořádně snažte.

Wheat Farm

9.4.2014
73%
Hra - Wheat Farm
Video se načítá
Cílem hry Wheat Farm je simulovat chod skutečné farmy. Musíte si vypěstovat vlastní plodiny, které použijete jako krmivo pro chovná zvířata. Co zbude můžete prodat na trhu. Díky tomu získáte jistý přehled, jak y mohla fungovat skutečná farma.

Fionas Farm Center

10.4.2014
73%
Hra - Fionas Farm Center
Video se načítá
Hra Fionas Farm Center je skvělý simulátorem práce na farmě. Musíte pěstovat plodiny, které se stávají potravou pro zvířata. Zvířecí produkty můžete prodávat a tím vyděláte na nové přírůstky do Vašich stájí.

Baby Piggy Care

19.10.2013
73%
Hra - Baby Piggy Care
Video se načítá
Chtěli byste mít svou vlastní farmu? S hrou Baby Piggy Care si můžete vyzkoušet, jaké je náročné starat se o zvířátka. V Této hře se budete starat o prasátka, kterým musíte poskytnout například jídlo nebo vodu. Jakou věc zvířátko potřebuje zjistíte v bublince nad ním. Podat mu ji musíte, co…

The CountrySide

3.3.2012
72%
Hra - The CountrySide
Video se načítá
Postarejte se správně o zvířátka na farmě. Když včas splníte všechna jejich přání dostanete od nich mléko, vlnu, vejce,... a postoupíte do dalšího levelu, za dalším krásným zvířátkem. Pomáhat Vám bude jako na každé farmě věrný pes.

Grow Farm

20.11.2013
70%
Hra - Grow Farm
Video se načítá
Farmáři mají velmi těžký, ale přesto krásný život. Ve hře Grow Farm si vyzkoušejte jaké je budovat novou farmu z ničeho. Jednotlivé budovy musíte stavět ve správném pořadí, abyste zajistili nejlepší prosperitu a vývoj farmy.

My Wonderful Farm

13.4.2012
69%
Hra - My Wonderful Farm
Video se načítá
Pořiďte si vlastní farmu, na které budete pěstovat nejrůznější plodiny jako je ovoce, zelenina i obilí. Dobře se o svá políčka starejte, pravidelně je zalévejte a okopávejte a za nedlouho si jistě vyděláte dost peněz na rozšíření svého hospodářství.

Horse farm asistent

30.5.2011
66%
Hra - Horse farm asistent
Video se načítá
Dostali jste na starost koní farmu a je pouze na vás, abyste o koníky pečovali. Budete je muset krmit, umývat nebo třeba kartáčovat. Sledujte pozorně co koníkům chybí a starejte se o ně s největší péčí.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)