Hannah Montana

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Hollywood Hall of Fame 2

16.4.2012
67%
Hra - Hollywood Hall of Fame 2
Video se načítá
Je tady super hra ne s jednou, ale hned se třemi celebritami (jedna z nich je dokonce představitelka oblíbené Hannah Montany), které si budete moct upravit podle vlastní představivosti.Budou si nakonec podobné, nebo jim vymyslíte úplně novou vizáž?

Hannah Montana pexeso

12.8.2011
65%
Hra - Hannah Montana pexeso
Video se načítá
Pexeso s motivem Hannah Montany pro všechny fanynky online! Vyzkoušejte, jak si dokážete zapamovat jednotlivé karty s Hannou Montanou. Každé otočení a uběhlý čas se počítá, proto se snažte pexeso poskládat co nejrychleji a na co nejméně pokusů.
Hra - Hannah Montana dress up hra
Video se načítá
Zahraj si skvělou oblíkačku s Hannah Montanou v hlavní roli! V šatníku máte na výběr mnoho druhů oblečení, tak neváhejte a kombinujte! Vytvořte perfektní outfit na večerní párty!

Hannah Montana Dress up

12.8.2011
59%
Hra - Hannah Montana Dress up
Video se načítá
Hra pro všechny fanoušky a fanynky Hanny Montany. Tato oblíbená celebrita potřebuje pomoct s oblékáním a je na vás, abyste jí vybrali šaty co jí nejvíc padnou. Podaří se ti vystylovat Hannu aby ladila?

Hannah Montana Coloring

12.8.2011
59%
Hra - Hannah Montana Coloring
Video se načítá
Jestli patříš mezi fanynky Hanny Montany, tak se ti určitě bude líbit tato onlinovka. V této hře máš totiž tři různé omalovánky s Hannou Montanou, které si můžeš vybarvit podle sebe. Tak na co čekáš?

Miley goes to school

12.8.2011
58%
Hra - Miley goes to school
Video se načítá
Hannah Montana neboli Miley jde do školy a potřebuje vybrat oblečení, se kterým bude chodit do školy. Šatník, ze kterého můžete vybírat je opravdu široký. Pokud byste nevěděli, jak oblečení sladit, zobrazte si tipy, kde už je Miley oblečená.

Hannah Montana Make-up

12.8.2011
45%
Hra - Hannah Montana Make-up
Video se načítá
Her s Hannah Montanou je plno. Jednou z nich je i tato hra pro dívky. V ní si můžete Hannah Montanu nalíčit a namalovat podle svého. Ať už jí chcete změnit barvu rtěnky nebo oční stíny, vše je v této hře k dispozici.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)