Hledání

Seřadit od nejlepších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Wonderful Toys Party

10.1.2017
79%
Hra - Wonderful Toys Party
Video se načítá
Parádní hra z kolekce Máša a medvěd. Medvěd schoval všechny hračky a vy je musíte najít. Každá hračka se ukrývá ve dřevěné panence, která se jmenuje Matrjoška.

Gwen's Holiday Closet

6.1.2017
80%
Hra - Gwen's Holiday Closet
Video se načítá
Podívejte se, co má Gwen v šatníku. Prvně však budete muset pár věcí najít. Vyberete pro Gwen nejlepší šaty?

Titanic Museum

27.6.2016
72%
Hra - Titanic Museum
Video se načítá
V této hře se budete snažit na palubě Titanicu najít všechny předměty ze seznamu. Pokud si nebudete vědět rady, tak můžete jednou za čas využít nápovědu. Úrovně nejsou nijak časově omezené.

Case of Revenge

8.6.2016
78%
Hra - Case of Revenge
Video se načítá
V této hře budete mít za úkol pomoci dvojici detektivů polapit zloděje, který před pár dny vykradl dům a zranil jejich kolegu a přítele. Aby se vám to podařilo, musíte nasbírat dostatek důkazů. Mnoho z nich je dobře ukrytých, takže musíte být při hledání skutečně pozorný.

Breeze of Love

7.6.2016
78%
Hra - Breeze of Love
Video se načítá
Pomozte hlavní hrdince s přípravou svatby pro jejího bratra v této pěkně zpracované hře. Vaším úkolem bude najít zejména všechny potřebné věci, které jsou rozházené po okolí. Čím rychleji se vám podaří předměty najít, tím více bodů získáte. K dispozici budete mít i nápovědu.

Blackheart Village

7.6.2016
78%
Hra - Blackheart Village
Video se načítá
Vaším cílem v této hře bude získat tři klíče, které vám odemknou bonusovou hru. S hlavní hrdinkou se vrátíte po dlouhé době do její rodné vesnice, na kterou byla uvržena zlá kletba. Pomozte jí najít po okolí všechny ztracené předměty a s jejich pomocí kletbu zrušit.

Treasure Falls

6.6.2016
78%
Hra - Treasure Falls
Video se načítá
Vydejte se spolu s hlavní hrdinkou této hry k překrásným vodopádům a pokuste se zde najít vzácné poklady. Předměty, které hledáte, jsou dobře ukryté, takže se snažte být při hledání pozorný. V případě, že si nebudete vědět rady, můžete využít jednu z dostupných nápověd.

Bewitched Dream

3.6.2016
78%
Hra - Bewitched Dream
Video se načítá
V této hře se vydáte s hlavní hrdinkou na místo, které navštívila před pár lety a od té doby ji děsí strašidelné sny. Pomozte jí najít všechny předměty, díky nimž postupně rozluštíte tajemství toho místa. Předměty jsou dobře ukryté, takže najít je nebude jednoduché.

The Legend of Mariova

2.6.2016
78%
Hra - The Legend of Mariova
Video se načítá
Vydejte se s mladým hrdinou této hry prozkoumat nové končiny a pokuste se přitom najít co navíc zajímavých předmětů. Ty jsou často dobře ukryté, takže je potřeba být při hledání velmi pozorný. K dispozici budete mít i tři nápovědy, které můžete v případě potřeby využít.

A Place of Strangers

2.6.2016
78%
Hra - A Place of Strangers
Video se načítá
V této hře se stanete vyšetřovatelkou, na kterou čeká skutečně netradiční případ. Ve městě skupina zlodějů vyloupila banku a zároveň záhadně zmizela skupinka cizinců. Je mezi těmito případy spojitost? Najděte všechny důkazy a pokuste se tak případ vyřešit.

The River Cabin

1.6.2016
78%
Hra - The River Cabin
Video se načítá
Vaším úkolem v této hře bude pomoci paní Collinsové zjistit, co se stalo s jejím manželem, který se ráno vydal na ryby. Abyste tuto záhadu objasnili, musíte posbírat dostatek důkazů ukrytých v domě. Pokud nebudete moci nějaký předmět najít, můžete využít nápovědu.

Summer of Love

1.6.2016
78%
Hra - Summer of Love
Video se načítá
S hlavní hrdinkou této hry se vydáte na místo, kde před deseti lety potkala svého manžela. Pomozte jí zde najít všechny ztracené předměty. Většina věcí je dobře ukryta, takže musíte být při hledání dostatečně pozorný. Pokud si nebudete vědět rady, využijte nápovědu.

Déjà Vu

31.5.2016
78%
Hra - Déjà Vu
Video se načítá
Vydejte se s hlavní hrdinkou této hry do malého města, kde hledá námět ke své nové knize. Pokuste se ve městě najít všechny zajímavé předměty, které jsou zde různé poschovávané. Pokud nebudete moci nějaký předmět najít, využijte jednu ze tří dostupných nápověd.

The Witching Hour

31.5.2016
78%
Hra - The Witching Hour
Video se načítá
V této hře budete pomáhat detektivovi, který se specializuje na paranormální jevy vyřešit další záhadu. K odhalení záhady je potřeba nasbírat dostatek důkazů na místě činu. Předměty, které hledáte jsou dobře ukryté, takže buďte pozorný. V případě potřeby, využijte nápovědu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)