Hledání

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Wonderful Toys Party

10.1.2017
79%
Hra - Wonderful Toys Party
Video se načítá
Parádní hra z kolekce Máša a medvěd. Medvěd schoval všechny hračky a vy je musíte najít. Každá hračka se ukrývá ve dřevěné panence, která se jmenuje Matrjoška.
Hra - Inside Out Emotion Frenzy
Video se načítá
Vyvolejte u Riley všechny emoce, která má. Dokážete najít všechny předměty a vyvolat u ní například radost nebo smutek?

Weekend Sale

26.4.2016
79%
Hra - Weekend Sale
Video se načítá
Vaším úkolem v této hře bude pomoci prodavači obsloužit všechny zákazníky, kteří přišli nakoupit na tržiště. Protože v prodeji je velké množství věcí, najít ty, které zákazníci hledají, nebude vůbec jednoduché. Buďte proto pozorný a snažte se zákazníky co nejrychleji obsloužit.
Hra - Cinderella's Magic Transformation
Video se načítá
Aby se Popelka mohla setkat s princem svého života potřebuje krásný kočár, nové šaty a boty. Pomozte jí s jejich vytvořením a samotným výběrem.
Hra - Baby Barbie Superhero Costumes
Video se načítá
Oblékněte malou Barbie do obleku superhrdiny. Bude záležet jenom na vás, který jí vyberte.

Family backyard

24.3.2015
79%
Hra - Family backyard
Video se načítá
Vaším úkolem v této hře bude vyzdobit zahradu rozličnými dekorativními předměty. Abyste tyto předměty mohli koupit, musíte si nejprve vydělat peníze. Peníze získáte hledáním ztracených objektů. V případě potřeby můžete použít i nápovědu.

Buried Treasure

30.3.2015
79%
Hra - Buried Treasure
Video se načítá
Pomozte hlavnímu hrdinovi jménem Frederic najít všechny ztracené objekty a získejte tak dostatek peněz na stavbu věží. Objekty, které máte hledat se nacházejí v levé části hrací plochy. Teprve když se vám podaří všechny najít můžete postoupit do dalšího kola.

D-Finder 2

29.3.2015
79%
Hra - D-Finder 2
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude hledat rozdíly mezi dvojicemi obrázků. V každém kole se nacházejí tři rozdíly, které musíte v časovém limitu najít. Pokud se vám to podaří, postoupíte do dalšího kola, pokud není budete muset začít znovu.
Hra - Baby Barbie Ever After High
Video se načítá
V této hře musíte vybrat ten nejlepší obleček a k němu vhodné doplňky. Abyste k tomu mohli přistoupit, je však potřeba některé kousky najít v hromadě nepořádku. Hledání je však možné přeskočit, pokud se Vám nebude dařit.

Barbies Closet

12.2.2015
79%
Hra - Barbies Closet
Video se načítá
Nejprve musíte mladé dívce pomoci v hledání důležitých věcí, které nemůže najít v přeplněném pokoji. Dalším úkolem bude výběr ideálních šatů, které se budou hodit na výlet.

Halloween House Makeover

6.11.2014
79%
Hra - Halloween House Makeover
Video se načítá
Je Halloween a děti se už blíží ke každému domu, aby dostaly sladkosti. Na návštěvu zavítali i kouzelnický, která má již jen pár minut na úpravu. Pomozte jí úklidem pokoje, výzdobou a samotným malováním.
Hra - Big Time Rush Hidden Object Game
Video se načítá
V oblíbené kapele Big Time Rush je spousta krásných kluků a tak je určitě se na co dívat ;) A právě v obrázku této kapely budete mít za úkol najít zadaná čísla. Dívejte se dobře, protože některá čísla se opravdu dobře maskují. Pomůže Vám třeba lupa nebo pár nápověd. Dokážete najít všechna čísla?

Royal Wedding

4.5.2013
79%
Hra - Royal Wedding
Video se načítá
Máte rády poníky? A myslíte si, že máte dobré oči a umíte hledat? Pak určitě vyzkoušejte tuto super hru, ve které bude Vašim úkolem najít v krásných obrázcích všechna utajená čísla. Abyste schovaná čísla lépe našli, můžete poušívat lupu. Kolik levelů a různých obrázků zvládnete?
Hra - Tohle je válka - 6 rozdílů
Video se načítá
Nový populární film "Tohle je válka" o tajných agentech, kteří soupeří v lásce o Reese Witherspoon v super logické hře, kde máte za úkol v autentických obrázcích z filmu hledat vždy 6 rozdílů.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)