Hledání

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Marineland

24.5.2016
78%
Hra - Marineland
Video se načítá
Hlavní hrdinka této hry vždy snila o tom, že navštíví mořský svět. Její sen se konečně splnil. Pomozte jí najít všechny ryby a předměty, které zde chce najít. Některé z nich jsou dobře ukryté, takže musíte být dostatečně pozorný. Pomoci vám může i nápověda.

Bright and Clean

23.5.2016
78%
Hra - Bright and Clean
Video se načítá
Pomozte hlavní hrdince uklidit dům rodičů v této zábavné hře. Vaším úkolem bude hledat konkrétní předměty, které se nacházejí v okolí domu. Pokud nebudete moci nějaký předmět najít, můžete kdykoliv využít dostupnou nápovědu.

Daylight Robbery

23.5.2016
78%
Hra - Daylight Robbery
Video se načítá
Vaším úkolem v této hře bude vyřešit velkou loupež, které se odehrála v malém a poklidném městečku. Pomozte hlavní hrdince policistce posbírat všechny důkazy, které by mohly vést k odhalení zloděje. V případě, že nebudete moci nějaký předmět najít, využijte dostupnou nápovědu.

Goodwill Ghosts

22.5.2016
78%
Hra - Goodwill Ghosts
Video se načítá
Pomozte obyvatelům malého městečka, které ohrožují tajemný duchové v této zábavné hře. Vaším úkolem bude pomoci každému obyvateli najít předmět, který ztratil v okolí. Při hledání se snažte být co nejrychlejší, aby lidé nemuseli dlouho čekat a vy jste vydělali co nejvíce peněz.

The Daffodils Garden

22.5.2016
78%
Hra - The Daffodils Garden
Video se načítá
Hlavní hrdinka v této hře se rozhodla, že si otevře květinářství s narcisy. Nemá však dostatek peněz a tak se rozhodla, že prodá všechny starožitnosti a cenné předměty, které se nacházejí na její zahradě. Pomozte jí v hledání a nakupte vše potřebné vybavení, aby si mohla splnit svůj sen.

Backyard Hidden Objects

21.5.2016
78%
Hra - Backyard Hidden Objects
Video se načítá
Cílem této hry je pomoci hlavnímu hrdinovi uklidit zahradu. Ta je plná nepořádku a různých věcí, které musíte najít. Za nasbírané věci budete získávat peníze, které následně můžete využít například na nákup nápovědí.

The Inheritance

21.5.2016
78%
Hra - The Inheritance
Video se načítá
Carl zdědil dům po svém dědovi, který je plný různých zajímavých předmětů a artefaktů. Pomozte mu je všechny najít a posbírat. Předměty jsou často dobře ukryté, takže musíte být při hledání velmi pozorný. V případě potřeby můžete využít nápovědu.

Andreas Letters

21.5.2016
78%
Hra - Andreas Letters
Video se načítá
Vaším úkolem v této hře bude pomoci hlavnímu hrdinovi zachránit jeho vztah s dívkou jménem Andrea. Aby se vám to podařilo, musíte najít všechny ztracené dopisy, které si pár mezi sebou poslal. Kromě toho však budete muset objevit i řadu dalších předmětů.

Clockworld Mystery

27.4.2016
78%
Hra - Clockworld Mystery
Video se načítá
Pokuste se vyřešit tajemnou zahradu v této zajímavé hře. Vaším úkolem bude najít všechny ztracené předměty, které jsou na hrací ploše ukryté. Předměty se často nacházejí na neobvyklých místech, takže musíte být při hledání pozorný. V případě potřeby můžete využít dostupnou nápovědu.

Falling into Infinity

27.4.2016
78%
Hra - Falling into Infinity
Video se načítá
Cílem této hry je najít v různých prostředích předměty vyobrazené ve spodní části hrací plochy. Najít všechny předměty nebude však vůbec jednoduché a důležitá bude hlavně dobrá pozornost. Pokud si nebudete vědět rady, můžete využít dostupnou nápovědu.
Hra - Samantha Plum: The Globetrotting Chef 3
Video se načítá
Podaří se vám najít všechny předměty, které máte na seznamu? Pokud se vám to podaří v co nejkratším časovém limitu, získáte odměnu pro svoji restauraci.

History Of Beauty

20.2.2016
78%
Hra - History Of Beauty
Video se načítá
Procvičte si váš postřeh a snažte se najít všechny rozházené předměty. Budete mít se seznam, podle kterého vám to půjde rychleji. Podaří se vám je všechny najít a označit?

Bunny & Turtle

6.12.2015
78%
Hra - Bunny & Turtle
Video se načítá
Cílem této hry je najít v každém kole mezi dvojicí obrázkem všechny rozdíly. Čím rychleji se vám podaří najít rozdíly, tím lepší hodnocení získáte. V případě, že si nebudete vědět rady, můžete využít dostupnou nápovědu, která vám označí místo s dalším rozdílem.

Princess Messy Room

11.12.2015
78%
Hra - Princess Messy Room
Video se načítá
Princezna má v pokoji velký nepořádek, pomozte jí s úklidem a vyberte pro ni vhodný účes a krásné šaty na dnešní den.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)