Hledání

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Marineland

24.5.2016
78%
Hra - Marineland
Video se načítá
Hlavní hrdinka této hry vždy snila o tom, že navštíví mořský svět. Její sen se konečně splnil. Pomozte jí najít všechny ryby a předměty, které zde chce najít. Některé z nich jsou dobře ukryté, takže musíte být dostatečně pozorný. Pomoci vám může i nápověda.

Bright and Clean

23.5.2016
78%
Hra - Bright and Clean
Video se načítá
Pomozte hlavní hrdince uklidit dům rodičů v této zábavné hře. Vaším úkolem bude hledat konkrétní předměty, které se nacházejí v okolí domu. Pokud nebudete moci nějaký předmět najít, můžete kdykoliv využít dostupnou nápovědu.

Daylight Robbery

23.5.2016
78%
Hra - Daylight Robbery
Video se načítá
Vaším úkolem v této hře bude vyřešit velkou loupež, které se odehrála v malém a poklidném městečku. Pomozte hlavní hrdince policistce posbírat všechny důkazy, které by mohly vést k odhalení zloděje. V případě, že nebudete moci nějaký předmět najít, využijte dostupnou nápovědu.

Goodwill Ghosts

22.5.2016
78%
Hra - Goodwill Ghosts
Video se načítá
Pomozte obyvatelům malého městečka, které ohrožují tajemný duchové v této zábavné hře. Vaším úkolem bude pomoci každému obyvateli najít předmět, který ztratil v okolí. Při hledání se snažte být co nejrychlejší, aby lidé nemuseli dlouho čekat a vy jste vydělali co nejvíce peněz.

The Daffodils Garden

22.5.2016
78%
Hra - The Daffodils Garden
Video se načítá
Hlavní hrdinka v této hře se rozhodla, že si otevře květinářství s narcisy. Nemá však dostatek peněz a tak se rozhodla, že prodá všechny starožitnosti a cenné předměty, které se nacházejí na její zahradě. Pomozte jí v hledání a nakupte vše potřebné vybavení, aby si mohla splnit svůj sen.

Backyard Hidden Objects

21.5.2016
78%
Hra - Backyard Hidden Objects
Video se načítá
Cílem této hry je pomoci hlavnímu hrdinovi uklidit zahradu. Ta je plná nepořádku a různých věcí, které musíte najít. Za nasbírané věci budete získávat peníze, které následně můžete využít například na nákup nápovědí.

The Inheritance

21.5.2016
78%
Hra - The Inheritance
Video se načítá
Carl zdědil dům po svém dědovi, který je plný různých zajímavých předmětů a artefaktů. Pomozte mu je všechny najít a posbírat. Předměty jsou často dobře ukryté, takže musíte být při hledání velmi pozorný. V případě potřeby můžete využít nápovědu.

Andreas Letters

21.5.2016
78%
Hra - Andreas Letters
Video se načítá
Vaším úkolem v této hře bude pomoci hlavnímu hrdinovi zachránit jeho vztah s dívkou jménem Andrea. Aby se vám to podařilo, musíte najít všechny ztracené dopisy, které si pár mezi sebou poslal. Kromě toho však budete muset objevit i řadu dalších předmětů.

Clockworld Mystery

27.4.2016
78%
Hra - Clockworld Mystery
Video se načítá
Pokuste se vyřešit tajemnou zahradu v této zajímavé hře. Vaším úkolem bude najít všechny ztracené předměty, které jsou na hrací ploše ukryté. Předměty se často nacházejí na neobvyklých místech, takže musíte být při hledání pozorný. V případě potřeby můžete využít dostupnou nápovědu.

Falling into Infinity

27.4.2016
78%
Hra - Falling into Infinity
Video se načítá
Cílem této hry je najít v různých prostředích předměty vyobrazené ve spodní části hrací plochy. Najít všechny předměty nebude však vůbec jednoduché a důležitá bude hlavně dobrá pozornost. Pokud si nebudete vědět rady, můžete využít dostupnou nápovědu.
Hra - Samantha Plum: The Globetrotting Chef 3
Video se načítá
Podaří se vám najít všechny předměty, které máte na seznamu? Pokud se vám to podaří v co nejkratším časovém limitu, získáte odměnu pro svoji restauraci.

History Of Beauty

20.2.2016
78%
Hra - History Of Beauty
Video se načítá
Procvičte si váš postřeh a snažte se najít všechny rozházené předměty. Budete mít se seznam, podle kterého vám to půjde rychleji. Podaří se vám je všechny najít a označit?

Bunny & Turtle

6.12.2015
78%
Hra - Bunny & Turtle
Video se načítá
Cílem této hry je najít v každém kole mezi dvojicí obrázkem všechny rozdíly. Čím rychleji se vám podaří najít rozdíly, tím lepší hodnocení získáte. V případě, že si nebudete vědět rady, můžete využít dostupnou nápovědu, která vám označí místo s dalším rozdílem.

Princess Messy Room

11.12.2015
78%
Hra - Princess Messy Room
Video se načítá
Princezna má v pokoji velký nepořádek, pomozte jí s úklidem a vyberte pro ni vhodný účes a krásné šaty na dnešní den.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)