Miminka

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Baby Hazel Cleaning Time

21.4.2014
92%
Hra - Baby Hazel Cleaning Time
Video se načítá
Prožijte společně s Hazel pěkný den s mamkou. Společně budete uklízet a během toho i bavit.

Baby Hazel Royal Bath

4.7.2014
92%
Hra - Baby Hazel Royal Bath
Video se načítá
Hazel si myslí, že už ji mamka nemá řada protože se neustále stará o mladšího bratra. proto se rozhodne, že chce luxusní lázeň. Pomůžete s tím jí mamince, aby byla Hazel šťastná?
Hra - Baby Hazel Mischief Time
Video se načítá
A máme tu další hru s holčičkou Baby Hazel , kde zažijete opět další dobrodružství . V této části si Hazel pozve svou kamarádku ze školy , se kterou se budou nejen hrát, ale i jíst . Nakonec budou věci před příjezdem uklízet, aby mamka nic nepoznala .
Hra - Baby Hazel Halloween Crafts
Video se načítá
I tentokrát přišla vaše oblíbená Hazel, která chce oslavit Halloween. Vaším úkolem je jí pomoci s přípravou dekoraci, nového kostýmu a strávit čas s jejími kamarády. Užijte si tento svátek s Hazel naplno.
Hra - Baby Hazel Halloween Castle
Video se načítá
Spolužáci připravili pro Hazel na Halloween velké překvapení. V každých dveřích budete dělat zajímavé věci a zároveň budete oslavovat šťastný Halloween. Příjemnou zábavu.

Baby Hazel Fancy Dress

15.8.2014
91%
Hra - Baby Hazel Fancy Dress
Video se načítá
Hazel se chystá na divadelní představení, kde musí ukázat svůj kostým. Rozhodla se pro kostým páva. Pomozte jí s nákupem a výrobou.
Hra - Baby Hazel School Hygiene
Video se načítá
Prožijte společně s Hazel hezký den a to nejen doma, ale i ve škole. V této části bude vaším úkolem naučit Hazel správným hygienickým návykům.
Hra - Baby Hazel Sibling Care
Video se načítá
V této části se společně s Hazel budete starat o její mladšího bratra. je bratr je ještě maličký proto potřebuje neustálou péči. Pomůžete Hazel i tentokrát?
Hra - Baby Hazel Preschool Picnic
Video se načítá
Hazel a její spolužáci se rozhodli jít na piknik, aby přežila krásný den potřebuje vaši pomoc. Dokážete ji svou přítomností a pomocí potěšit?

Baby Hazel Swimming Time

25.9.2014
91%
Hra - Baby Hazel Swimming Time
Video se načítá
Hazel se v této části chce naučit plavat. Pomozte jí a strýci, aby to skutečně dokázala.
Hra - Baby Hazel Learns Vehicles
Video se načítá
Tentokrát strávíte den ve společnosti Hazel a jejích kamarádů ve škole, kde budete společně obědvat, učit se novým věcem a nakonec i hrát. Pomůžete Hazel i vy?

Baby Hazel Leg Injury

22.3.2014
91%
Hra - Baby Hazel Leg Injury
Video se načítá
Hazel se hrála venku se svým psem na zahrádce, kde kromě toho krmila i ptáčky. Nicméně nešťastně se poranila na noze a teď potřebuje urychleně první pomoc, kterou jí podá maminka. Aby si však byla jistá, že je vše v pořádku, navštíví i lékaře, u kterého se Hazel bude bát. Budete právě vy jí opora?

Baby Hazel Mothers Day

26.5.2014
91%
Hra - Baby Hazel Mothers Day
Video se načítá
Blíží se den matek a proto se Hazel rozhodla překvapit svou mamku pěkným koláčem a výzdobou. nebude jí pomáhat jen otec, ale hlavně vy. Tak směle do toho a pomozte jí s přípravami.

Baby Hazel Granny House

30.6.2014
91%
Hra - Baby Hazel Granny House
Video se načítá
Hazel se rozhodla navštívit svou babičku a strávit společně s prarodiči prázdniny. Pomozte jí s různými pracemi a usnadněte život její prarodičům.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)