Miminka

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)
Hra - Design Barbie and Baby Matching Dress
Video se načítá
Barbie a její dcera Lilly potřebují nové šaty, pomozte mi s výběrem střihu, látky a samotným šitím, aby si je v létě mohli obléci.
Hra - Ever After High OHair Babies
Video se načítá
Dokážete se postarat o miminko a ještě jej upravit tak, aby se mohlo účastnit přehlídky? Chce to však začít od základních věcí, jako je přebalit, nakrmit a potom uspat. Následně můžete vybrat ideální účes, doplňky a také samozřejmě hračku, která nesmí chybět.

Baby Hazel Tomato Farming

24.12.2014
86%
Hra - Baby Hazel Tomato Farming
Video se načítá
V této části by si chtěla Hazel vypěstovat vlastní rajčata, aby si z nich mohla udělat zdravý džus. Pomůžete jí od samotného semínka?

First Baby Bath

1.10.2013
86%
Hra - First Baby Bath
Video se načítá
First Baby Bath je dívčí hra, při které si můžete vyzkoušet, jaké to je starat se o dítě. Vaším úkolem ho bude umýt a převléknout do krásných šatů. Tak, co myslíte si, že byste mohla být dobrá máma?

Babies Fun

2.10.2013
86%
Hra - Babies Fun
Video se načítá
Babies Fun je hra pro pečlivé maminky, které se rády starají o děti. Vaším úkolem v této hře, je péče o děti. Když k vám přijde dítě v kočárku, vaším úkolem je ho položit na kobereček, kde si bude hrát. Postupně si v bublinkách, může žádat různé služby. Například, že ho budete muset uložit do…

Baby Hazel In Disneyland

22.10.2013
86%
Hra - Baby Hazel In Disneyland
Video se načítá
Tentokrát pojede s Hazel do Disney Landu. V první řadě jí musíte pomoci s balením věcí, doprovázet ji po atrakcích a dávat jí lásku, když ji bude potřebovat. Zažijte i vy pěkný den s Hazel v Disney Landu a pokuste se o ni, co nejlépe postarat, aby byla šťastná.

Baby Hazel Bed Time

1.11.2013
86%
Hra - Baby Hazel Bed Time
Video se načítá
Baby Hazel vás chce za pečovatelku. Proč? Protože ví, že se o ní jistě dobře postaráte. Po celém dni se Hazel potřebuje umýt a uložit do postýlky. Dokážete uspat Hazel a pořídit, vše co potřebuje?

Kindergarten

30.12.2014
85%
Hra - Kindergarten
Video se načítá
Staňte se vychovatelkou v mateřské škole, vaším úkolem bude se starat o děti. Nebude to vůbec jednoduché, protože děti jsou opravdu náročné a vyžadují spoustu pozornosti. Dokážete se o všechny vaše svěřence postarat?

Baby Hazel Winter Fun

15.4.2014
85%
Hra - Baby Hazel Winter Fun
Video se načítá
Prožijte ještě jednou ve společnosti Hazel zimu a užijte si lyžování a hraní s kamarády. Příjemnou zábavu.

Baby Hazel Funtime

20.8.2013
85%
Hra - Baby Hazel Funtime
Video se načítá
Baby Hazel Funtime je zajímavá hra hlavně pro mladé dívky, které se rády starají o děti. Vaším úkolem v této hře bude péče o malé děvčátko, které potřebuje plnou péči. Takže vás nemine, přebalování či krmení. Buďte ta nejlepší máma i vy.

Baby Hazel At Beach

17.10.2013
85%
Hra - Baby Hazel At Beach
Video se načítá
Hazel a její mamka se rozhodli jít na pláž. Proto se Hazel musíš věnovat, jako chůva. Nejen, že ji musíš sbalit, ale na pláži budeš muset Hazel bavit a dávat jí jídlo. Myslíš si že budeš dobrou pečovatelkou? Tak si zkus zahrát hru i ty.

Baby Hazel Hygiene Care

23.10.2013
85%
Hra - Baby Hazel Hygiene Care
Video se načítá
Tak jako každé dítě, i Hazel se jednou za čas ušpiní, a proto potřebuje vaši pomoc s praním, žehlením a domácími pracemi. Zvládnete se o Hazel postarat a provést společně domácí práce? Kromě toho je nutné ji nakrmit a udělat vše, co si v bublinách vyžádá a to v časem limitu, zvládnete to i vy?

Baby Hazel Goldfish

27.10.2013
85%
Hra - Baby Hazel Goldfish
Video se načítá
Hazel společně s jejím kamarádem, našli v bazénu zlatou rybičku. Společně se chtějí o ni postarat, ale potřebují tvou pomoc. Pomůžeš Hazel nakoupit akvárium a zbylé předměty, které rybička potřebuje? Kromě toho budete rybku společně krmit, ošetřovat a hrát si s ní. Užijte si hezký den, jako…

Baby Sofia's White Kitty

2.12.2013
85%
Hra - Baby Sofia's White Kitty
Video se načítá
Sofia našla v zahradě malou špinavou kočičku a tak si ji vzala domů. Kočička potřebuje umýt, nakrmit a samozřejmě se se Sofií zahrát. Pomoz Sofii s péčí.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)