Zvířata

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Tokio Penguin Dinner

12.8.2013
90%
Hra - Tokio Penguin Dinner
Video se načítá
Vedení podniku, či restaurace, není jednoduché. Uvědomil si to i Penguin, který si otevřel restauraci v centru Tokia. Pomozte mu s obsluhou zákazníků a podejte, co nejlepší výkony. Vaším úkolem je usadit zákazníky, přinést jídlo, které si v bublině objednají a nakonec sebrat peníze.

Monsters Pets Care

31.8.2013
90%
Hra - Monsters Pets Care
Video se načítá
Hlavní hrdinky ze seriálu Monster High mají také své domácí mazlíčky. Ale když odjedou pryč, někdo se o ně musí postarat - ty. Postupně si vybíráš kočku, pejska a rybu a staráš se o ně. Každé zvíře má jiné velmi specifické požadavky, záleží jim například i na barvě hřebenu.

Salón pro mazlíčky

19.6.2012
90%
Hra - Salón pro mazlíčky
Video se načítá
Staňte se majitelkou i personálem v salónu pro domácí mazlíčky. Slečny k Vám budou vodit své čtyřnohé kamarády a Vy musíte co nejrychleji splnit jejich přání - učesat je, umýt nebo ostříhat. Když budou spokojeni, dostanete dobře zaplaceno a postoupíte do dalšího levelu.

Exotická zvířátka

20.8.2012
90%
Hra - Exotická zvířátka
Video se načítá
V této hře plné roztomilých a často exotických zvířátek jako jsou papoušci nebo opičky, budete obsluhovat salon pro jejich mytí, česání a stříhání srsti. Buďte dost rychlé, než jejich majitelům dojde trpělivost.

Sunny Side Pets

25.8.2012
90%
Hra - Sunny Side Pets
Video se načítá
V této hře se ocitnete na venkově, kde se budete starat o domácí zvířátka. Jejich majitelé Vám je budou nosit, abyste je učesali, nakrmili a splnili všechna jejich přání. Budete dost rychlí, aby byli všichni Vaši zákazníci se zvířátky spokojení?

Šťastná zvířátka

2.9.2012
90%
Hra - Šťastná zvířátka
Video se načítá
Dokážete se postarat o svěřená zvířátka? Pejsci a kočičky k Vám budou chodit, abyste splnili všechna jejich přání a potřeby. Musíte je krmit, dávat jim pít, česat je... a to všechno dost rychle, než se rozzlobí a odejdou.

Splash Around

19.9.2012
90%
Hra - Splash Around
Video se načítá
Odrážejte se na skokanském můstku nad vanou jako malá roztomilá želva a vytvořte skokem co největší šplouchnutí :) Tato hra s krásnou grafikou, kde půjde hlavně o techniku výskoku a přípravu skoku do vody, se Vám bude určitě líbit.
Hra - Barbie solon pro zvířátka
Video se načítá
V klasickém růžovém Barbie stylu si v této hře otevřete salon pro domácí zvířátka, kde se budete starat o pejsky a kočičky. V každém kole budete muset být rychlejší a rychlejší, abyste včas dokázali plnit všechny jejich přání a potřeby.

Kitty Kingdom

16.10.2012
90%
Hra - Kitty Kingdom
Video se načítá
Kitty Kingdom je pěkná skákačka, ve které budete jako velká kočka zachraňovat koťátka. Vašim úkolem bude všechna najít, vzít je na záda a dopravit je až do cíle. Zvládnete správně skákat, plazit se a překonat všechny překážky?

Magic Feather Dress Up

11.12.2012
90%
Hra - Magic Feather Dress Up
Video se načítá
Chtěly byste vlastního krásného papouška? V této velice povedené dekorační hře si ho budete moct vytvořit úplně podle svých představ. Vyberte mu barvu, druh peříček, klec i spoustu super doplňků. Nechte promluvit svou fantazii a uvidíte, jak to bude ptáčkovi v kleci slušet ;)

Sushi Cat 2 TGP

9.1.2013
90%
Hra - Sushi Cat 2 TGP
Video se načítá
Pusťte roztomilou kulatou kočičku na překážkovou dárhu, kde na ní čekají nejrůznější dobroty. Vašim cílem je odhadnout dobrý okamžik a nejlepší místo pádu tak, aby cestou sebrala co nejvíce jídla a spadla do pelíšku odznačeného co nejvíce body. Když se v kadém kole dostatečně nají, postoupíte dál.

Postav psí salon

21.5.2012
90%
Hra - Postav psí salon
Video se načítá
V této skvělé hře budete moct popustit uzdu své fantazii a zařídit podle sebe celý krásný salon pro psy. Jak by měl podle Vás tento ráj pro všechny majitelky čtyřnohých kamarádů vypadat?

Moji krásní mazlíčci

19.5.2012
90%
Hra - Moji krásní mazlíčci
Video se načítá
Pro všechny milovnice a milovníky roztomilých zvířátek je tady skvělá hra, ve které si ověříte i svůj postřeh a rychlost. Dostanete totiž na starost malého pejska, kočičku a koníka a budete muset co nejrychleji plnit jejich přání tak, aby nebyli smutní.

Farm Mania ČESKY

25.3.2011
90%
Hra - Farm Mania ČESKY
Video se načítá
Zahraj si tuto povedenou farmářskou hru, která je dokonce česky. Zasaď první zeleninu, udělej sklizeň, prodej to co jsi vypěstoval a rozšiř svoji farmu o nové věci. Hra je velmi dobře zpracovaná a česká nápověda ti určitě pomůže.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)