Zvířata

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Kitty needs owner

5.11.2013
90%
Hra - Kitty needs owner
Video se načítá
Osamocená kočička potřebuje vaši pomoc! Musíte ji prvně vykoupat, osušit, navonět a přidat nějaký ten doplněk. Pak máte mnohem větší šanci, že se kočičky někdo ujme.
Hra - Barbie solon pro zvířátka
Video se načítá
V klasickém růžovém Barbie stylu si v této hře otevřete salon pro domácí zvířátka, kde se budete starat o pejsky a kočičky. V každém kole budete muset být rychlejší a rychlejší, abyste včas dokázali plnit všechny jejich přání a potřeby.

Kitty Kingdom

16.10.2012
90%
Hra - Kitty Kingdom
Video se načítá
Kitty Kingdom je pěkná skákačka, ve které budete jako velká kočka zachraňovat koťátka. Vašim úkolem bude všechna najít, vzít je na záda a dopravit je až do cíle. Zvládnete správně skákat, plazit se a překonat všechny překážky?

Magic Feather Dress Up

11.12.2012
90%
Hra - Magic Feather Dress Up
Video se načítá
Chtěly byste vlastního krásného papouška? V této velice povedené dekorační hře si ho budete moct vytvořit úplně podle svých představ. Vyberte mu barvu, druh peříček, klec i spoustu super doplňků. Nechte promluvit svou fantazii a uvidíte, jak to bude ptáčkovi v kleci slušet ;)

Giraffe Above 1

5.5.2013
90%
Hra - Giraffe Above 1
Video se načítá
Nakrmte žirafu v této povedené logické hře. Aby se dostatečně najedla, musí žirafa sunout svůj krk labyrintem a sníst cestou všechna jablíčka. Úspěšně všechno ovoce sníst ale nebude tak jednoduché, protože si musíte dát dobrý pozor, aby se nekousla do vlastního krku. V pozdějších levelech se navíc…

Sushi Cat 2 TGP

9.1.2013
90%
Hra - Sushi Cat 2 TGP
Video se načítá
Pusťte roztomilou kulatou kočičku na překážkovou dárhu, kde na ní čekají nejrůznější dobroty. Vašim cílem je odhadnout dobrý okamžik a nejlepší místo pádu tak, aby cestou sebrala co nejvíce jídla a spadla do pelíšku odznačeného co nejvíce body. Když se v kadém kole dostatečně nají, postoupíte dál.

Postav psí salon

21.5.2012
90%
Hra - Postav psí salon
Video se načítá
V této skvělé hře budete moct popustit uzdu své fantazii a zařídit podle sebe celý krásný salon pro psy. Jak by měl podle Vás tento ráj pro všechny majitelky čtyřnohých kamarádů vypadat?

Moji krásní mazlíčci

19.5.2012
90%
Hra - Moji krásní mazlíčci
Video se načítá
Pro všechny milovnice a milovníky roztomilých zvířátek je tady skvělá hra, ve které si ověříte i svůj postřeh a rychlost. Dostanete totiž na starost malého pejska, kočičku a koníka a budete muset co nejrychleji plnit jejich přání tak, aby nebyli smutní.

Salón pro mazlíčky

19.6.2012
90%
Hra - Salón pro mazlíčky
Video se načítá
Staňte se majitelkou i personálem v salónu pro domácí mazlíčky. Slečny k Vám budou vodit své čtyřnohé kamarády a Vy musíte co nejrychleji splnit jejich přání - učesat je, umýt nebo ostříhat. Když budou spokojeni, dostanete dobře zaplaceno a postoupíte do dalšího levelu.

Exotická zvířátka

20.8.2012
90%
Hra - Exotická zvířátka
Video se načítá
V této hře plné roztomilých a často exotických zvířátek jako jsou papoušci nebo opičky, budete obsluhovat salon pro jejich mytí, česání a stříhání srsti. Buďte dost rychlé, než jejich majitelům dojde trpělivost.

Sunny Side Pets

25.8.2012
90%
Hra - Sunny Side Pets
Video se načítá
V této hře se ocitnete na venkově, kde se budete starat o domácí zvířátka. Jejich majitelé Vám je budou nosit, abyste je učesali, nakrmili a splnili všechna jejich přání. Budete dost rychlí, aby byli všichni Vaši zákazníci se zvířátky spokojení?

Šťastná zvířátka

2.9.2012
90%
Hra - Šťastná zvířátka
Video se načítá
Dokážete se postarat o svěřená zvířátka? Pejsci a kočičky k Vám budou chodit, abyste splnili všechna jejich přání a potřeby. Musíte je krmit, dávat jim pít, česat je... a to všechno dost rychle, než se rozzlobí a odejdou.

Splash Around

19.9.2012
90%
Hra - Splash Around
Video se načítá
Odrážejte se na skokanském můstku nad vanou jako malá roztomilá želva a vytvořte skokem co největší šplouchnutí :) Tato hra s krásnou grafikou, kde půjde hlavně o techniku výskoku a přípravu skoku do vody, se Vám bude určitě líbit.

Farm Mania ČESKY

25.3.2011
90%
Hra - Farm Mania ČESKY
Video se načítá
Zahraj si tuto povedenou farmářskou hru, která je dokonce česky. Zasaď první zeleninu, udělej sklizeň, prodej to co jsi vypěstoval a rozšiř svoji farmu o nové věci. Hra je velmi dobře zpracovaná a česká nápověda ti určitě pomůže.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)