Zvířata

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Youda Farmer

19.1.2013
89%
Hra - Youda Farmer
Video se načítá
Staňte se úspěšným pěstitelem a chovatelem ve velice povedené farmářské strategii, ve které budete muset plánovat i hodně dopředu přemýšlet, aby Vaše hospodářství bylo úspěšné. Hrou Vás budou provázet jednotlivé úkoly ale i velká míra svobodného rozhodování, co podniknout s vydělanými penězy, co…

My Tiny Hamster

2.2.2013
89%
Hra - My Tiny Hamster
Video se načítá
V této povedené hře na Vás čeká moc roztomilý křeček, o kterkého se budete muset co nejlépe postarat. V každé fázi hry dostanete úkol, který přímo souvisí s jeho chovem v domácnosti a bude na Vás ho co nejlépe zvládnout. Budete třeba připravovat a mýt terárium, křečka krmit nebo s ním běhat. Jak…

Pes Bolt

15.8.2011
89%
Hra - Pes Bolt
Video se načítá
Pokud máte rádi hry s pejsky, pak se vám jistě zalíbí tato skákačka, ve kterého ovládáte psa Bolta. S Boltem skáčete po domech a různých pohyblivých plošinách a sbíráte body. Dávejte si pozor na nepřátele, kteří se na vás budou snažit zaútočit.

Pony Club Decoration

31.3.2012
89%
Hra - Pony Club Decoration
Video se načítá
V této výborné dekorační hře plné těch nejroztomilejších zvířátek a hlavně poníků budete mít opravdu obrovské množství možností, jak a kam všechna zvířátka postavit, co je nechat dělat a jak jim jejich farmu vyzdobit. Tak na co čekat?

Fly Like A Bird 3

16.9.2015
88%
Hra - Fly Like A Bird 3
Video se načítá
Zjistěte jaké krásné je být ptákem a zjistěte, jaký mají život. V tomto simulátoru si můžete vybrat druh ptáka a zemi, ve které budete létat, Pozor si musíte dávat na budovy a hlavně, abyste neztratili mnoho životů.

Sushi Catapult

19.4.2015
88%
Hra - Sushi Catapult
Video se načítá
Pomozte tomuto hladovému kocourovi se dostat do Tokia. Jenže po cestě se musíte vyhýbat překážkám a sbírat sushi, abyste měli dost síly. Když už nebudete zrychlovat tak můžete tlačítkem myši zrychlit. Také budete moct vylepšovat jeho schopnosti. Podaří se vám ho v pořádku dopravit?

Farm Frenzy Gone Fishing

23.12.2014
88%
Hra - Farm Frenzy Gone Fishing
Video se načítá
Máme tu parádní strategickou hru, ve které budete chytat ryby. Na starost budete mít celé farmy ryb a budete se o ně muset starat. Následně budete ryby prodávat a za utržené peníze můžete nakupovat další vylepšení.

Dino Home

27.9.2014
88%
Hra - Dino Home
Video se načítá
Dino Home je další skvělá hra, ve které budete ovládat dva dinosaury, kteří si navzájem musejí pomáhat. Jeden umí házet rybí kosti, po kterých můžete skákat. Druhý zase umí hlavou rozbít pevné překážky.

Create a Cat

16.7.2014
88%
Hra - Create a Cat
Video se načítá
Vytvoř si kočku snů! Možností je ve hře mnoho, tak je vyzkoušej všechny a zjisti, co se ti líbí nejvíce. Jak bude tvá kočka vypadat?

Cute Pet Hospital

13.10.2013
88%
Hra - Cute Pet Hospital
Video se načítá
Parádní hra naprosto pro každého z vás. Vaším úkolem bude léčit zraněná nebo nemocná zvířátka, nutně potřebují vaši pomoc. U hlavních dveří vezměte myší zvířátko a dotáhněte ho tam, kam potřebuje. Vezměte ho dalších místností, kde ho vyléčíte. Hra se ovládá pouze myší. Za služby dostanete potom…

Crazy Penguin Catapult

28.12.2013
88%
Hra - Crazy Penguin Catapult
Video se načítá
Pomozte tučňákům se ubránit před ledními medvědy. K tomu vám pomůže obrovský katapult, kterým před každým levelem odpálíte co nejvíce tučňáků nad bitevní pole. Dávejte si pozor, abyste je neodpálili do stropu nebo do zdi. V další části se objevujete nad bitevním polem a vaším úkolem bude nasměrovat…

Moose To The Moon

8.10.2013
88%
Hra - Moose To The Moon
Video se načítá
V této hře budete hrát za losa s raketou na zádech. Odpalte ho a snažte se vyhnout všem objektům jako třeba vrtulníky, letadla a podobně. Dávejte si pozor, aby vám nedošlo palivo. Po každém letu za utržené peníze můžete vylepšovat jeho raketu a schopnosti. Tak kam se vám povede dostat?

Cat Breeder

20.10.2013
88%
Hra - Cat Breeder
Video se načítá
Skvělá hra, kde se staráš o kočky! Vyber si jednoho z čtyřnohých domácích mazlíčků a dopřej mu vše, co si řekne - zajisti mu správnou stravu, dostatek hlazení a pozornosti, hračky i prostor na vyměšování. Dokážeš se o kočičku perfektně postarat?

Pet Store Slacking

1.3.2014
88%
Hra - Pet Store Slacking
Video se načítá
Sára pracuje jako pomocnice v prodejně se zvířaty , kde je její povinností zametat a uklízet . Pomoz jí dělat něco zajímavějšího, jako je chytání rybiček v akváriu , kartáčování kočky, nebo procházka se psem . Ale pozor, nesmí vás při tom vidět majitelka obchodu. Zvládnete to ?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)