Vaření a pečení

Seřadit od nejlepších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - Grilled Bacon Meatloaf Burger
Video se načítá
Pomozte slečně připravit lahodný burger! Nejdříve si musíte namlít maso. Jakmile budete mít mleté maso hotové, je potřeba jej dochutit. Následně vytvoříte bochánky a dáte je na gril. Pak jen přidáte bulku, zeleninu a grilovanou slaninku.

Sushi Battle

14.2.2017
82%
Hra - Sushi Battle
Video se načítá
Máme tu super hru, ve které budete připravovat sushi a obsluhovat zákazníky. Nebude to tak jednoduché, protože budete bojovat s jinými online hráči. Za každou objednávku, kterou vyhrajte, získáte peníze. Vyhrává ten hráč, který bude mít nejvíce peněz.

Papa's SushiriaNÁŠ TIP

18.12.2016
82%
Hra - Papa's Sushiria
Video se načítá
V této hře budete mít vlastní sushi bar, kde budete obsluhovat zákazníky. Vždy přijmete objednávku a dáte se do přípravy různých variací sushi pokrmů.

Emilys Cook and Go

3.11.2016
82%
Hra - Emilys Cook and Go
Video se načítá
Parádní hra, ve které budete pomáhat Emily s jejím stánkem na pláži. Postupem hry se bude obtížnost zvyšovat a budou se přidávat nové věci.

Pet Drive In

21.10.2016
75%
Hra - Pet Drive In
Video se načítá
Parádní hra, ve které budete obsluhovat zvířátka, co přijela do rychlého občerstvení. Každý bude chtít vlastní burger!

Emilys Hopes And Fears

29.7.2016
85%
Hra - Emilys Hopes And Fears
Video se načítá
U vody je mnoho zákazníků, kteří se rádi nechají obsloužit. Nabízet jim budete různé dobroty, ovoce nebo rychlé občerstvení. Snažte se zákazníky obsluhovat co nejrychleji.

Emilys Home Sweet Home

28.7.2016
84%
Hra - Emilys Home Sweet Home
Video se načítá
Emily prožívá další dobrodružství, tentokrát se zahradní restaurací. Opět budete od hostů brát objednávky a snažit se je co nejrychleji obsloužit.

Emilys New Beginning

27.7.2016
85%
Hra - Emilys New Beginning
Video se načítá
Emily začíná od začátku a vy ji musíte pomoci v jejím podnikání. Povedete restauraci, kde se podávají jenom samé dobroty. Vždy, když si zákazník objedná, musíte jej obsloužit. Následně dostanete zaplaceno.

Girl on Skates: Flower PowerNÁŠ TIP

1.7.2016
85%
Hra - Girl on Skates: Flower Power
Video se načítá
Otevřete si vlastní zahradnictví a doručujte včas ty nejkrásnější květiny! Vždy přijmete objednávku, květinu vypěstujete, zabalíte a dovezete k zákazníkovi. Za vydělané peníze můžete nakupovat mnoho vylepšení.

Bakery Fun

30.6.2016
77%
Hra - Bakery Fun
Video se načítá
Uvařte si něco sladkého! V této hře máte několik levelů, ve kterých máte nachystané ingredience. Z těchto ingrediencí jich pár vyberete a pokusíte se něco upéci. Buď se vám to povede nebo ne.
Hra - Girl on Skates: Paper Blaze
Video se načítá
Parádní hra, ve které budete mít vlastní tiskárnu. Budete tedy přijímat objednávky na různé tiskoviny, plakáty a noviny. Následně budete muset všechny zakázky doručit. Za vydělané peníze můžete nakoupit různá vylepšení.

Super Burger Shop

20.6.2016
76%
Hra - Super Burger Shop
Video se načítá
Otevřete si vlastní stánek s hot dogy a hamburgery. Každý zákazník má vlastní požadavky na složení daného jídla. Také se musíte zákazníky snažit obsloužit co nejrychleji.
Hra - Baby Anna Rose Cookies For Mom
Video se načítá
Připravte s Annou sušenky pro maminku. Nejprve musíte nakoupit ingredience a pak se pusťte do práce. Stačí, když budete dodržovat postup, abyste mohli úspěšně dokončit hru.

Cooking Candy Pizza

16.6.2016
60%
Hra - Cooking Candy Pizza
Video se načítá
Už jste někdy jedli sladkou pizzu? Pokud ne tak si můžete jednu takovou udělat. Tak postupujte podle receptu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)