Vaření a pečení

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Penguin Food Club

3.4.2013
90%
Hra - Penguin Food Club
Video se načítá
Užijte si moc povedenou obsluhovací hru s povedenou grafikou a plnou krásných tučňáků, ve které budete těmto milým opeřencům chystat jejich oblíbené ryby. Dokážete dostatečně rychle splint jejich přání a nakrmit je rybou, kterou si budou právě přát dříve, než jim dojde trpělivost a Váš podnik…

Beef noodle bowl

31.3.2012
90%
Hra - Beef noodle bowl
Video se načítá
Uvařte chutné masové nudle s masem v této propracované hře, kde začnete od samého nakupování surovin, přes jejich krájení, až po samotnou přípravu. Hra Vás vším detailně provede a na konci toto jídlo jistě zvládnete i v reálné kuchyni ;)

Raní buchtičky

29.6.2012
90%
Hra - Raní buchtičky
Video se načítá
Připravte si výborné buchty na víkendovou snídani. V této moc povedené hře to bude snadné a navíc zábavné.

Čokoládová Pizza

2.8.2012
90%
Hra - Čokoládová Pizza
Video se načítá
Máte rády sladkosti i pizzu? V této super hře o vaření jsou tyto dvě pochoutky spojené v jedno a naučíte se upéct chutnou čokoládovou pizzu. Podle podrobného návodu to jistě zvládnete. Všechno ale budete muset dělat sami (i vyndávat věci ze skřínek), a tak Vás virtuální vaření bude určitě i bavit.

Rolf´s Pizza

18.7.2012
90%
Hra - Rolf´s Pizza
Video se načítá
Vyzkoušejte si jaké to je, být kuchařem v pizzerii, který je zavalen objednávkami. Dokážete dost rychle vyrábět toto klasické italské jídlo, abyste vydělaly dost peněz na postup do dalšího levelu s více objednávkami i ingrediencemi?
Hra - Kuře na venkovský způsob
Video se načítá
Sezóna grilování a zahradních párty je v plném proudu a Vy se teď můžete naučit další super recept, jak připravit kuře na gril. Postupně připravíte brambory jako přílohu, pak marinádu a samotné kuře. Nakonec vše upečete na grilu.

Maggie v kuchyni

16.8.2012
90%
Hra - Maggie v kuchyni
Video se načítá
Maggie se rozhodla vařit a bude potřebovat Vaši pomoc. Dokážete pod jejím vedením uvařit skvělý oběd? Budete hledat v její kuchyni ingredience, krájet, míchat,... stihnete všechno správně udělat v časovém limitu?

Magic Bar

28.9.2012
90%
Hra - Magic Bar
Video se načítá
Magic Bar je další z povedené série obsluhovacíh a vařících her, kde plníte přání svých netrpělivých zákazníků. Tentokrát půjde ale o poněkud netradiční nabídku i zákazníky. Vše totiž bude v poněkud kouzelnickém stylu :)

My Perfume Salon 2

26.10.2011
90%
Hra - My Perfume Salon 2
Video se načítá
Druhé pokračování hry My Perfume Salon z vás opět udělá majitelku obchodu s parfémy. Vaším úkolem nebude pouze prodej voňavek, ale také jejich správná příprava. Pokud to neumíte, nemusíte se ničeho obávat, ve hře je návod, díky kterému se vaši práci dobře naučíte.

Sunny Side Pets

25.8.2012
90%
Hra - Sunny Side Pets
Video se načítá
V této hře se ocitnete na venkově, kde se budete starat o domácí zvířátka. Jejich majitelé Vám je budou nosit, abyste je učesali, nakrmili a splnili všechna jejich přání. Budete dost rychlí, aby byli všichni Vaši zákazníci se zvířátky spokojení?

Plážový podnik

24.9.2012
90%
Hra - Plážový podnik
Video se načítá
Otevřete si vlastní podnik na pláži, kde budete půjčovat lehátka, vodní atrakce, podávat občerstvení a vůbec se starat o své zákazníky, kteří se přišli pobavit. Musíte být ale dostatečně rychlí, aby jim při čekání nedošla trpělivost a neodešly od Vás.

Papa's Burgeria

10.7.2012
90%
Hra - Papa's Burgeria
Video se načítá
Papas Burgeria je jedna z nejpovedenějších her s obsluhováním. V této hře budete se budete starat o celý provoz rychlé občerstvení. Budete mít tedy na starost jak přijímaní a vyřizování objednávek, tak práci v kuchyni.

Pizza bar

12.8.2011
90%
Hra - Pizza bar
Video se načítá
Myslíte, že se dokážeš postarat o pizzerii a především o její zákazníky? Vyzkoušej si to v této hře. Hra obsahuje několik levelů, v každém musíš dosáhnout určitého zisku. Svým zákazníkům musíš připravovat pizzu podle jejich přání, pro nápovědu jsou ve recepty, takže se nemusíš obávat, že bys…

Papa's Donuteria

17.6.2014
89%
Hra - Papa's Donuteria
Video se načítá
Je to tady, již dlouho očekávaná hra Papa’s Donuteria je venku! Louie si otevřel novou koblihárnu v zábavním parku, a chce vás tam jako svého zaměstnance! Budete dělat krásné koblihy pro vaše zákazníky, budete moct i vylepšovat vaší prodejnu, také se budete zúčastnit i spoustu dalších miniher! Je to…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)