Kadeřnictví

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Polly Cool Hairstyle

9.9.2012
91%
Hra - Polly Cool Hairstyle
Video se načítá
Je tady opravdu povedená hra, ve které se stanete kadeřnicí a budete moct vytvořit slečně Polly účes úplně podle svých představ. Po umytí jí ostříhejte, nabarvěte a upravte do účesu, který se Vám bude nejvíce líbit.

Mean Princesses

22.1.2016
90%
Hra - Mean Princesses
Video se načítá
Na střední školu pro princezny přišla nová žačka jménem Ariel. Tu si všimli tři princezny, které z jejího příjezdu nemají radost. Pomoz každé z nich, aby Ariel dostala na vědomí že zde není vítána. Podaří se vám Ariel zničit nebo ne?
Hra - Barbie Thanksgiving Prep Makeover
Video se načítá
Barbie se potřebuje připravit na Den díkůvzdání, pomozte jí s úpravou vlasů, výběrem make-upu a tradičního oblečení, aby mohla zasednout ke stolu. Bude vypadat krásně.

Bratz Real Haircuts

12.10.2013
90%
Hra - Bratz Real Haircuts
Video se načítá
Ve hře Real haircuts si zahrajete na kadeřnici postavičky Bratz. Je na vás, jaký účes, barvu a střih jí vyberete. Vlasy můžete natáčet, žehlit, stříhat, a dokonce i barvit. Nakonec jí můžete vybrat hezké šaty a doplňky. Jak bude vypadat vaše postavička Bratz?

Cindy kadeřnice 2

9.3.2013
90%
Hra - Cindy kadeřnice 2
Video se načítá
Je tady pokračování super hry, ve které budete pomáhat Cindy v jejím kadeřnictví. Čeká na Vás lepší grafika i herní vylepšení, takže je určitě na co se těšit. Zákaznice však budou stále dost náročné a taky netrpělivé, takže vydělat dost peněz a postoupit vždy do dalšího (a taky náročnějšího) dne,…

Lagoona Blue Hairstyles

26.5.2013
90%
Hra - Lagoona Blue Hairstyles
Video se načítá
Lagoona Blue z Monster High je opět tady, aby si tentokrát od vás nechala pomoci z péčí o své vlasy. Nejdříve je bude potřebovat pořádně umýt, vysušit a rozčesat. Pak už se můžete pustit do výběru toho nejlepšího účesu i barvy. Nakonec pro ni vyberete podle svého vkusu líčení a oblečení.

Vysněné rande

24.7.2012
90%
Hra - Vysněné rande
Video se načítá
Slečna v této hře se chystá na rande se svým vysněným klukem. Ten má ale jasné představy, jak by měla jeho dívka vypadat a ona mu chce vyhovět. Pomůžete jí splnit jeho přání a správně se ostříhat, učesat, nabarvit vlasy i vybrat oblečení?
Hra - Makeover Studio Assistant to Superhero
Video se načítá
Dokážete proměnit nudnou asistentku na krásnou super hrdinku? Pokud si myslíte, že na to máte určitě nezmeškejte tuto hru, kde jí kromě šatů můžete vybrat účes a make-up.
Hra - Rapunzel Wedding Hair Design 2
Video se načítá
Připravte Rapunzel na svatbu a udělejte její nejhezčí účes na světě. Ozdobit ho můžete různými dekoracemi. Příjemnou zábavu.

Catty Noir Hairstyles

1.10.2014
89%
Hra - Catty Noir Hairstyles
Video se načítá
Catty chce jít na oslavu se svými kamarádkami ak tomu potřebuje dokonalý účes, šaty a doplňky. Vlasy jí můžete nejen ostříhat, ale i přebarvit podle libovolné barvy.

Romantic Hairstyles

10.2.2014
89%
Hra - Romantic Hairstyles
Video se načítá
Barbie se chystá na ples, kde musí vypadat reprezentativně proto nemůže mít hezké jen šaty a doplňky, ale také účes. Pomozte Barbie vytvořit jeden ze tří účesů, aby zazářila na plese.
Hra - Stunning Hairstyles and Makeup
Video se načítá
Staň se na pár minut osobní vizážistkou a udělej této mladé slečně krásný účes a vyber jí hezký make-up a doplňky, aby na rande zazářila.

Party Hairs

21.8.2013
89%
Hra - Party Hairs
Video se načítá
Party Hairs je hra pro šikovné dívky, které mají šmrnc. Vaším úkolem v této hře je obléci mladou dívku na svou první oslavu. Pomoz jí i ty a udělej jí pěkný účes, make-up a vyber jí pěkné oblečení.

Beauty Studio

19.8.2013
89%
Hra - Beauty Studio
Video se načítá
Máš pod palcem salón krásy a jsi na něj úplně sama. Myslíš, že se ti povede obsloužit to velké množství zákaznic, abys splnila limit, který máš v každém kole? Čeká tě make-up, kadeřnictví a péče o pleť. Za body budeš moci kupovat další věci do studia, které by ti mohly pomoci.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)