Kadeřnictví

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Barbie Taylor Swift

16.9.2013
89%
Hra - Barbie Taylor Swift
Video se načítá
Barbie je idolem mnoha dívek, její fanouškům je i známá zpěvačka Taylor Swift. V této hře bude vaším úkolem přiblížit Taylor Swift k barbie. Dokážete to i vy? Změnit její nehty, účes, barvu vlasů a prostřednictvím oblečení a doplňků, aby se na ni podobala?

Cutie Hair Salon

1.12.2012
89%
Hra - Cutie Hair Salon
Video se načítá
Cutie Hair Salon je výborná hra pro všechny nadšené kadeřnice, které si chtějí užít vytváření zajímavých účesů. Na začátku si vyberete z nabíkdy jeden účes, který budete chtít své modelce vyrobit. Pak už na vás čeká jen mytí, foukání, stříhání, česání, barvení... Zajímavostí hry je, že na začátku…
Hra - Hair Studio: Wedding Edition
Video se načítá
Vytvořte ten nejkrásnější účes a to tentokrát k opravdu zvláštní příležitosti a totiž svatbě. Můžete stříhat podle předlohy, nebo nechat projevit vlastní fantazii. K dispozici máte stříhání, různé druhy natáček nebo naopak žehličku na vlasy. Samozřejmostí je množství nejrůznějších barev včetně…

Veselé kadeřnictví

15.6.2012
89%
Hra - Veselé kadeřnictví
Video se načítá
V této kadeřnické hře budete mít za úkol vytvořit zadaný účes a to navíc v časovém limitu. Dokážete modelku správně ostříhat, učesat i nabarvit? Nezapomeňte ani na úpravu obočí.

Cute Hair Styles

24.6.2012
89%
Hra - Cute Hair Styles
Video se načítá
Vytvořte podle předlohy nebo podle své fantazie zajímavé účesy modelce v této skvělé hře pro všechny slečny, které se rády věnují úpravě vlasů. Budete stříhat, česat, barvit... Zvládnete všechny účesy z nabídky?
Hra - Makeover Studio Eskimo Girl
Video se načítá
Proměňte Eskymáka na krásnou dají moderní doby. Abyste ji proměnili, musíte jí vybrat nové šaty, účes a make-up. Podaří se vám její proměna?

Ariel Real Haircuts

13.2.2014
88%
Hra - Ariel Real Haircuts
Video se načítá
Navrhněte princezny Ariel nový účes, kterým by uchvátila celou podmořskou říši. Vlasy jí můžete barvit, natáčet žehlit a všemožně stříhat. Nakonec jí můžete vybrat hezké oblečení a doplňky.

Baby Hazel Hair Care

24.8.2013
88%
Hra - Baby Hazel Hair Care
Video se načítá
Máte rádi děti a zároveň jste ráda kadeřnicí? Tak v tom případě je tato hra pro vás jako stvořená. Vaším úkolem v této hře je ostříhat a postarat se o děťátko tak, aby bylo během procedur šťastné a neplakalo. Pokud bude smutné a vyprší vám časový limit, prohráli jste.

Happy Hairdresser 3

7.8.2013
88%
Hra - Happy Hairdresser 3
Video se načítá
Zahrajte si na kadeřníka! V této hře si můžete vybrat dva herní režimy. Pak budete obsluhovat jak muže, tak i ženy. Vždy budete mít obrázek, jak mají vypadat a podle toho je budete muset ostříhat, učesat a nabarvit vlasy.
Hra - Hello Kitty Beauty Secrets
Video se načítá
Máte rádi Hello Kitty? Tak v tom případě, byste si neměli nechat ujít hru Hello Kitty Beauty Secrets, kde modelce vyberete kosmetiku značky Hello Kitty, pak jí upravíte vlasy a vyberete vhodný účes a nakonec jí můžete vybrat oblečení a doplňky ve stylu Hello Kitty.

Mini Hair Dresser 2

3.11.2012
88%
Hra - Mini Hair Dresser 2
Video se načítá
Vyzkoušejte si jaké by to bylo být kadeřnicí v této povedené hře, která se bude líbit i těm nejmenším vlasovým stylistkám :) Vyberte si jednu ze tří předloh a zkuste svou modelku co nejpřesněji podle ní ostříhat, obarvit i učesat. Určitě to hravě zvládnete.

Mini Hair Dresser 3

11.11.2012
88%
Hra - Mini Hair Dresser 3
Video se načítá
Je tady pokračování povedené kadeřnické hry Mini Hair Dresser. Teď na Vás čekají nové vzory pro vytváření účesů. Ostříhejte, nabarvěte a učešte svou malou modelku tak, aby co nejvíce odpovídala předloze. Určitě to zvládnou i ty nejmenší malé kadeřnice ;)
Hra - Modish Highlight Hairstyle
Video se načítá
Vžijte se do role kadeřnice a vytvořte postupně ten nejkrásnější účes podle své fantazie hned třem různým slečnám. Jakou délku vlasů zvolíte? Uděláte jim barevné melíry a ozdobíte vlasy nejrůznějšími doplňky? Všechno záleží jen na Vás.

Super Hair Studio

7.7.2011
88%
Hra - Super Hair Studio
Video se načítá
Chtěla by se stát kadeřnicí? Nebo tě jen baví hraní s panenkami? V této hře si to můžeš vyzkoušet, jaké to je, vlastnit kadeřnický salon. Udělej zákaznicím ty nejkrásnější účesy. Vyber si, jaký styl jí bude slušet nejvíce a podle toho účes vytvoř.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)