Kadeřnictví

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Barbie Taylor Swift

16.9.2013
89%
Hra - Barbie Taylor Swift
Video se načítá
Barbie je idolem mnoha dívek, její fanouškům je i známá zpěvačka Taylor Swift. V této hře bude vaším úkolem přiblížit Taylor Swift k barbie. Dokážete to i vy? Změnit její nehty, účes, barvu vlasů a prostřednictvím oblečení a doplňků, aby se na ni podobala?
Hra - Hair Studio: Wedding Edition
Video se načítá
Vytvořte ten nejkrásnější účes a to tentokrát k opravdu zvláštní příležitosti a totiž svatbě. Můžete stříhat podle předlohy, nebo nechat projevit vlastní fantazii. K dispozici máte stříhání, různé druhy natáček nebo naopak žehličku na vlasy. Samozřejmostí je množství nejrůznějších barev včetně…

Veselé kadeřnictví

15.6.2012
89%
Hra - Veselé kadeřnictví
Video se načítá
V této kadeřnické hře budete mít za úkol vytvořit zadaný účes a to navíc v časovém limitu. Dokážete modelku správně ostříhat, učesat i nabarvit? Nezapomeňte ani na úpravu obočí.

Cute Hair Styles

24.6.2012
89%
Hra - Cute Hair Styles
Video se načítá
Vytvořte podle předlohy nebo podle své fantazie zajímavé účesy modelce v této skvělé hře pro všechny slečny, které se rády věnují úpravě vlasů. Budete stříhat, česat, barvit... Zvládnete všechny účesy z nabídky?

Cutie Hair Salon

1.12.2012
89%
Hra - Cutie Hair Salon
Video se načítá
Cutie Hair Salon je výborná hra pro všechny nadšené kadeřnice, které si chtějí užít vytváření zajímavých účesů. Na začátku si vyberete z nabíkdy jeden účes, který budete chtít své modelce vyrobit. Pak už na vás čeká jen mytí, foukání, stříhání, česání, barvení... Zajímavostí hry je, že na začátku…
Hra - Makeover Studio Eskimo Girl
Video se načítá
Proměňte Eskymáka na krásnou dají moderní doby. Abyste ji proměnili, musíte jí vybrat nové šaty, účes a make-up. Podaří se vám její proměna?

Ariel Real Haircuts

13.2.2014
88%
Hra - Ariel Real Haircuts
Video se načítá
Navrhněte princezny Ariel nový účes, kterým by uchvátila celou podmořskou říši. Vlasy jí můžete barvit, natáčet žehlit a všemožně stříhat. Nakonec jí můžete vybrat hezké oblečení a doplňky.

Baby Hazel Hair Care

24.8.2013
88%
Hra - Baby Hazel Hair Care
Video se načítá
Máte rádi děti a zároveň jste ráda kadeřnicí? Tak v tom případě je tato hra pro vás jako stvořená. Vaším úkolem v této hře je ostříhat a postarat se o děťátko tak, aby bylo během procedur šťastné a neplakalo. Pokud bude smutné a vyprší vám časový limit, prohráli jste.

Happy Hairdresser 3

7.8.2013
88%
Hra - Happy Hairdresser 3
Video se načítá
Zahrajte si na kadeřníka! V této hře si můžete vybrat dva herní režimy. Pak budete obsluhovat jak muže, tak i ženy. Vždy budete mít obrázek, jak mají vypadat a podle toho je budete muset ostříhat, učesat a nabarvit vlasy.
Hra - Hello Kitty Beauty Secrets
Video se načítá
Máte rádi Hello Kitty? Tak v tom případě, byste si neměli nechat ujít hru Hello Kitty Beauty Secrets, kde modelce vyberete kosmetiku značky Hello Kitty, pak jí upravíte vlasy a vyberete vhodný účes a nakonec jí můžete vybrat oblečení a doplňky ve stylu Hello Kitty.
Hra - Modish Highlight Hairstyle
Video se načítá
Vžijte se do role kadeřnice a vytvořte postupně ten nejkrásnější účes podle své fantazie hned třem různým slečnám. Jakou délku vlasů zvolíte? Uděláte jim barevné melíry a ozdobíte vlasy nejrůznějšími doplňky? Všechno záleží jen na Vás.

Mini Hair Dresser 2

3.11.2012
88%
Hra - Mini Hair Dresser 2
Video se načítá
Vyzkoušejte si jaké by to bylo být kadeřnicí v této povedené hře, která se bude líbit i těm nejmenším vlasovým stylistkám :) Vyberte si jednu ze tří předloh a zkuste svou modelku co nejpřesněji podle ní ostříhat, obarvit i učesat. Určitě to hravě zvládnete.

Mini Hair Dresser 3

11.11.2012
88%
Hra - Mini Hair Dresser 3
Video se načítá
Je tady pokračování povedené kadeřnické hry Mini Hair Dresser. Teď na Vás čekají nové vzory pro vytváření účesů. Ostříhejte, nabarvěte a učešte svou malou modelku tak, aby co nejvíce odpovídala předloze. Určitě to zvládnou i ty nejmenší malé kadeřnice ;)

Super Hair Studio

7.7.2011
88%
Hra - Super Hair Studio
Video se načítá
Chtěla by se stát kadeřnicí? Nebo tě jen baví hraní s panenkami? V této hře si to můžeš vyzkoušet, jaké to je, vlastnit kadeřnický salon. Udělej zákaznicím ty nejkrásnější účesy. Vyber si, jaký styl jí bude slušet nejvíce a podle toho účes vytvoř.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)