Logické

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Bubble Guinea Pop

2.9.2013
93%
Hra - Bubble Guinea Pop
Video se načítá
V této oddechové, ale zábavné hře tě čeká zajímavý úkol - z hadů vystřeluješ zvířátka, která mají různá velká zvířata olepit žvýkačkou. Všechna malá zvířátka začnou žvýkat žvýkačku (a dělat velkou praskající bublinu), až když dopadnou a přestanou se hýbat.
Hra - Monkey Go Happy: Mini Monkeys
Video se načítá
Monkey Go Happy: Mini Monkeys je adventura, ve které musíte pomoci nešťastné opičce najít všech 15 ztracených malých opiček. Předměty na hrací ploše můžete sbírat a později je použít k překonání překážek, které vám stojí v cestě.

Primary

4.4.2012
93%
Hra - Primary
Video se načítá
Zahrajte si tuto skvělou skákačku, ve které budete mít za úkol dostat s panáčkem dostat se až do cíle. Panáček dokáže měnit barvy, přičemž každá má trochu jiné vlastnosti. Napříkad pokud jste žlutý, můžete se stát neviditelným. Také dokážete vykouzlit kostku, která vám pomůže dostat se na vyvýšená…

Milk Quest

26.3.2012
93%
Hra - Milk Quest
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem pomoci kotěti dostat se k mléku. V každé scénce se však budete muset vypořádat s různými překážkami, které kotěti v další cestě brání. Hra se ovládá za pomoci myši.

TitanicNÁŠ TIP

4.10.2012
93%
Hra - Titanic
Video se načítá
Tato postřehová hra, kde budete muset i dost přemýšlet, Vás zavede na palubu potápějícího se Titanicu. Abyste se neutopili musíte se dostat z podpalubí na horní palubu. Problém je v tom, že Titanic je hotové bludiště a navíc Vás na palubu nepustí, pokud cestou nenasbíráte dostatek peněz, kterými…

Monkey GO Happy MadnessNÁŠ TIP

3.8.2015
92%
Hra - Monkey GO Happy Madness
Video se načítá
Opět tu máme další díl se smutnými opičkami. Čeká na vás 27 úkolů, které budete muset vyřešit a opičky rozesmát.

Truck Loader 2

3.9.2013
92%
Hra - Truck Loader 2
Video se načítá
Druhý díl skvělé série logických her jménem Truck Loader je tady. Určitě tě bude bavit stejně jako to první. Tvým úkolem je dostat do nákladního auta krabice, které poté odveze. To ale není tak snadné, protože někdy jsou krabice třeba rozbité, jindy mají zase velmi neobvyklý tvar. Čeká tě mnoho…
Hra - Home Sheep Home 2: Lost Underground
Video se načítá
Home Sheep Home 2: Lost Underground je pokračování logické hry, ve které se se třemi ovečkami dostanete do tmavého podzemí. Vzájemnou spoluprací mezi ovečkami musíte najít způsob, jak se z podzemí dostat. Každá ovečka má jinou velikost, co budete muset při řešení jednotlivých kol využít.

Alxemy

10.1.2012
92%
Hra - Alxemy
Video se načítá
Tato propracovaná hra s krásnou grafikou Vás určitě chytne. Budete totiž muset hledat správné kombinace původních čtyř základních elementů (a dále těch co vytvoříte), abyste obnovili život na planetě Zemi. Například z větru a vody vzniknou oblaka. Zvládnete vytvořit všech 119 prvků?

All We Need Is Brain

28.3.2012
92%
Hra - All We Need Is Brain
Video se načítá
Přinášíme vám trochu netradiční logickou hru, ve které bude vaším úkolem zabíjet zombies. Abyste je mohli zneškodnit, potřebujete je vylákat z hrobů, kde přežívají. Vylákat je můžete jen na mozky, kterých však máte omezený počet. Úloha se může zdát jednoduchá, avšak ve vyšších levelech vám dá hra…

Numz

1.4.2012
92%
Hra - Numz
Video se načítá
V této logické hře si pořádně potrápíte hlavu. S hlavním hrdinou se musíte dostat do cíle a přitom posbírat všechny mince. Problém je v tom, že hrdina se dokáže pohybovat jen rovně. Změnit směr můžete jedině pokud narazíte na stěnu.

Pour the Fish

7.3.2014
91%
Hra - Pour the Fish
Video se načítá
Pour The Fish je logická hra, ve které budete muset dostat vodu k bílé rybičce. Do země musíte vytvářet vhodné stezky, abyste ji rychle, ale i ve velkém množství k rybce dopravili. Vyplnit můžete i, prázdné lahve, za které získáte body.

Red Ball 4Hra s oceněním

8.12.2012
91%
Hra - Red Ball 4
Video se načítá
Red Ball 4 je skvělá skákačka, ve které bude vaším úkol dopravit červeného smajlíka na konec každého levelu. Zdolávejte četné překážky, posbírejte co nejvíce hvězdiček a vyhněte se všem nepřátelům. Dokážete se dostat až k samotnému bossovi?
Hra - Fireboy and Watergirl 3
Video se načítá
Překonejte sérii překážek a dostaňte se s dvěma hrdiny až do cíle v logické hře Fireboy and Watergirl in The Ice Temple. Každý s hrdinů rezprezentuje jiný živel, podle čeho se liší i jejich vlastnosti. Jen společnými silami mohou překonat všechny záludné levely. Hru mohou hrát i dva hráči.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)