Logické

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Red Ball 3

3.11.2011
89%
Hra - Red Ball 3
Video se načítá
Hra Red Ball patří mezi skákačky, ve kterých je většinou vaším úkolem během cesty k cíly posbírat co nejvíce bodů a dostat se přes všechny překážky. Ani zde tomu není jinak, nebude to ovšem moc snadné, občas musíte vyřešit různé hádanky, pomocí jejichž řešení se dostanete dál.

Verminator

25.11.2011
89%
Hra - Verminator
Video se načítá
Ve hře Verminator se stanete lovcem myší. Myší se ovšem musíte zbavit pouze pomocí sýru, kterého jsou dva druhy. Zeleným sýrem myši odpudíte, žlutým nalákáte. Správným umístěním sýrů v každém levelu se musíte myší zbavit, jinak dál nepostoupíte.
Hra - Scooby Doo Shaggys Midnight
Video se načítá
Zahrajte si bezvadnou logickou hra na motivy oblíbeného seriálu Scooby Doo. Tentokrát bude hlavním hrdinou jeho páníček Shaggy. Ten se ocitl náměsíčný o půlnoci ve strašidelném domě a jen Vy ho můžete dovést k východu. Jenže to nebude vůbec jednoduché. Cestu mu musíte předem připravit ze směrových…

Angry Birds RIO

28.4.2012
89%
Hra - Angry Birds RIO
Video se načítá
Angry Birds, neboli naštvané ptáky můžete znát z populárních videoher a her na mobilních počítačích. Tentokrát se tito sympaťáci vydali až do Ria a chtějí vysvobodit všechny uvězněné ptáky z jejich klecí. Vy musíte ptáka vždycky dobře zamířit a vystřelit tak, aby se mu podařilo zničit všechny klece.

Bubble Dress Up

27.5.2012
89%
Hra - Bubble Dress Up
Video se načítá
Bubble Dress Up je super hra která nadchne milovnice módy i ty, kdo mají raději postřehové a logické hry. Abyste totiž mohly svou modelku obléct a vybrat si z nejlepšího oblečení, budete si muset vyhrát body na zaplacení ve hře připomínající hry bubble shooter.

Dino Home

27.9.2014
88%
Hra - Dino Home
Video se načítá
Dino Home je další skvělá hra, ve které budete ovládat dva dinosaury, kteří si navzájem musejí pomáhat. Jeden umí házet rybí kosti, po kterých můžete skákat. Druhý zase umí hlavou rozbít pevné překážky.

Monkey GO Happy Sci-fi 2

14.7.2014
88%
Hra - Monkey GO Happy Sci-fi 2
Video se načítá
Máme tu druhé pokračování opičáků! V posledním díle jste odletěli ve vesmírné lodi. V tomto díle bude vaším úkolem prozkoumávat další planety a řešit úkoly a hádanky. Zvládnete rozveselit všechny opičky?

Discman

17.5.2014
88%
Hra - Discman
Video se načítá
Zahrajte si jednu z dalších povedených Unity skákaček. Vaším úkolem bude najít disk, který budete používat na otvírání dveří. Jednoduše střelte disk do páčky, která vám otevře dveře. Později bude přituhovat a budou proti vám stát i nepřátelé, kterým byste se měli raději vyhnout.

Bloopers 2

15.10.2013
88%
Hra - Bloopers 2
Video se načítá
Otestujte si svou přesnost na této logické hře. Vaším úkolem bude střílet z děla pomeranče přímo do portálu. Zní to jednoduše, ale později se i zapotíte. Využívejte i ostatních střel, kterými můžete ničit překážky. Podaří se vám vyřešit všechny levely?

Balls Brothers

20.10.2013
88%
Hra - Balls Brothers
Video se načítá
Balls Brothers je bezva logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat míček do cíle (míček v kleci). Hra vám možná přijde jednoduchá, ale posledních pár levelů už bude opravdu o něco těžší. Podaří se vám osvobodit všechny míčky?

The Lost Octopus

22.11.2013
88%
Hra - The Lost Octopus
Video se načítá
Výborná logická hra, kterou budete chtít dohrát až do konce. Váš úkol je jasný, dopravte chobotnici do jezírka, ale pozor máte pouze omezený počet kroků. V pozdějších levelech budete moci sbírat i další navíc. Vyberete jí tu správnou cestu?

BioGemsHra s oceněním

17.3.2013
88%
Hra - BioGems
Video se načítá
Pěkně zpracovaná hra, ve které musíte zničit nepřátelská monstra! S nepřáteli se vždy utkáte v logické spojovačce, ve které vybíráte, co uděláte. Když tedy spojíte 3 zelené kameny, tak Vám to doplní život nebo žluté zase energii.

Doodle God

9.6.2013
88%
Hra - Doodle God
Video se načítá
Zahrajte si na pána a stvořitele světa. V této logické hře si budete hrát na boha. Pomocí čtyř základních elementů stvořte veškerý život na té pusté planetě jménem Země. Začněte párou, prachem, pískem, pak tvořte základní jednobuněčné organismy, planktony, bakterie, potom se dostanete až ke hmyzu…
Hra - The Great Bathroom Escape
Video se načítá
V této zábavné hře jste zamčení v obrovské koupelně a nemáte klíč od dveří. Co s tím? Sbírejte věci, které jsou rozházené po koupelně, vyřešte jednoduché úkoly a dostaňte se co nejrychleji ven. Hra má výbornou hudbu a zvuky. Přejeme příjemnou zábavu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)