Make-up

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…
Hra - Wedding Destination Italy
Video se načítá
Pomozte nevěstě s přípravou svatby a výběrem šatů. Postarejte se, aby jí šaty a zbývající věci byly dokonalé.

Avie Pocket: Popstar

20.2.2016
90%
Hra - Avie Pocket: Popstar
Video se načítá
Parádní hra, ve které se jdete bavit na koncert. Mezitím se však můžete bavit tancem, hledáním stejných desek nebo bavením hostů. Za každou dokončenou minihru dostanete oblečení nebo doplněk.

Disney Girls Night Out

22.11.2015
90%
Hra - Disney Girls Night Out
Video se načítá
Ariel a Elsa se chystají ven hledat noční život a proto si potřebují vybrat krásné šaty a nový make-up, pomozte jim s tím a vyberte jim něco přitažlivé.
Hra - Barbara Real Makeover Bride
Video se načítá
Barbara se bude v dnešní den vydávat a proto potřebuje dokonalý make-up a správný vybral šatů a doplňků. Pomozte jí v každém ohledu, aby se hostům, ale hlavně ženichovi líbila.
Hra - Barbie Thanksgiving Prep Makeover
Video se načítá
Barbie se potřebuje připravit na Den díkůvzdání, pomozte jí s úpravou vlasů, výběrem make-upu a tradičního oblečení, aby mohla zasednout ke stolu. Bude vypadat krásně.

Rosie Huntington Make-up

17.7.2014
90%
Hra - Rosie Huntington Make-up
Video se načítá
Povedená make-up hra s modelkou a herečkou Rosie Huntington, kterou jsi mohla vidět například ve filmu Transformens. Znát ji můžeš také z módních přehlídek. Teď můžeš upravit její vzhled a klidně ho celý úplně změnit střihem vlasů, makeupem i doplňky.

Magical Elf Dress Up

31.7.2014
90%
Hra - Magical Elf Dress Up
Video se načítá
V této hře si budete moct vytvořit svého elfa! Není to ledajaká oblíkačka, v této budete mít opravdu spoustu možností, jak upravit vaší postavu. Napřed si pohrajte s jejím vzhledem a pak se dejte do oblékání. Vytvořte jí obleček a dejte jí krásné šperky a zbraně. Bude z ní opravdový válečník!

Shine In Fuchsia

17.10.2014
90%
Hra - Shine In Fuchsia
Video se načítá
Tato žena si jede užít svojí dovolenou, jenže napřed jí musíte hekzy upravit. Začněte líčením, pak jí oblečte do krásného oblečení a bude opravdu z čeho vybírat.
Hra - Pin-up Bridesmaid Doll Creator
Video se načítá
Vytvořte si svou vlastní postavičku a využijte přitom svou fantazii. Postavičce můžete změnit tvář, vlasy a oblečení. Navíc jej můžete všemožně dekorovat a barvit.

Winter Lily

30.4.2014
90%
Hra - Winter Lily
Video se načítá
Krásná zimní oblíkačka s mnoha kousky zajímavého oblečení. Nechybí samozřejmě ani doplňky, výrazné líčení, boty a podobně. Je jen na tobě, jak Lily oblečeš.

African Spa Day

29.9.2013
90%
Hra - African Spa Day
Video se načítá
Vydej se do Afriky, a to přímo do afrických lázní! Krásná slečna si tam totiž užívá svůj odpočinkový den. Čeká ji nejen péče o pleť, ale i různé masáže nebo pedikúra. A na konci samozřejmě nalíčení i mnoho typicky afrického oblečení.
Hra - Elements Makeover Wind Princess
Video se načítá
Jessica byla pozvána na maškarní ples, kde je hlavní téma čtyři elementy - voda, země, vzduch a oheň. Rozhodla se, že se převlékne za princeznu větru. Pomůžeš jí s kosmetikou, make-upem, oblečením a doplňky, aby maska ​​vypadala věrohodně? Zajímavé je, že make-up můžeš klikem myši stínovat.…

Speed Dating Makeover

9.10.2013
90%
Hra - Speed Dating Makeover
Video se načítá
Jessica potřebuje tvou pomoc. Její přítel ji pozval na rande a potřebuje být za pár minut krásná. Uděláš jí kosmetiku, make-up a vybereš jí hezké šaty, aby se mu líbila?

Portrait Maker

11.10.2013
90%
Hra - Portrait Maker
Video se načítá
Zkus si vytvořit portrét slečny. Uděláš někoho známého, nebo zkusíš úplně někoho jiného? Ve hře není menu, proto zkoušej klikat a hledat, co vše se dá změnit. Například: oči, obočí, tvar obličeje, barva pleti, účes, ozdoba ve vlasech, náhrdelník, oblečení, pusa, nos, barva pozadí.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)