Na skóre

Seřadit od nejlepších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Blast BiliardsHra na skóreHra o medaile

22.9.2016
76%
Hra - Blast Biliards
Video se načítá
Máme tu další parádní hru na skóre, ve které budete dostávat koule do jamek. Musíte se snažit, aby jim nedošel čas. Čím dříve se vám to povede, tím více dostanete bodů. Hra má několik kol.

Házení vlaštovkyHra na skóreHra o medaile

15.9.2016
74%
Hra - Házení vlaštovky
Video se načítá
V této hře se budete snažit hodit vlaštovku co nejdále to půjde. Pokuste se vlaštovku hodit tak, aby proletěla oknem a doletěla tak co nejdále.
Hra - Gorillaz Tiles of the unexpected!
Video se načítá
Parádní hra, ve které budete spojovat stejná pole vedle sebe. Jakmile odstraníte i spodní pole, tak se začnou ostatní posouvat. Ve hře jsou celkem 3 kola.

Finger FootyHra na skóreHra o medaile

6.10.2015
72%
Hra - Finger Footy
Video se načítá
V této hře máte za úkol cvrnkat kuličku do branky a získávat body. V cestě vám však budou stát vojáci, kteří se snaží k vám dostat a zabránit vám v cvrnkání. Pokud trefíte vozíček, tak dostanete extra body.

FraggerHra na skóreHra o medaile

11.9.2015
66%
Hra - Fragger
Video se načítá
Zlikvidujte všechny nepřátelské jednotky za pomoci granátů, které máte k dispozici. Ale nebude to tak jednoduché, jak se může zdát mířit musíte skutečně přesně.

Angry Brain HalloweenHra na skóreHra o medaile

1.9.2015
45%
Hra - Angry Brain Halloween
Video se načítá
Máme tu parádní hru, která je podobná angry birds, akorát s jinými postavičkami. Hra obsahuje několik desítek levelů. V každé úrovni se na co nejméně pokusů musíte snažit sestřelit všechny postavičky v domečku.

Grab-A-Snack HurdlesHra na skóreHra o medaile

4.8.2015
70%
Hra - Grab-A-Snack Hurdles
Video se načítá
Máme tu parádní hru na skóre, ve které se snažíte dostat do cíle co nejrychleji. Po cestě však musíte sbírat jídlo, pokud nějaké vynecháte, tak vás to zpomalí a přijdete tak o čas.

Balloon ParkHra na skóreHra o medaile

14.6.2015
74%
Hra - Balloon Park
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, ve které budete mít za úkol naplnit balónky heliem. V každém kole budete mít za úkol naplnit určitý počet balónků. Skládejte potrubí tak, abyste mohli naplnit více balónků najednou.

Keep TalkingHra na skóreHra o medaile

10.6.2015
76%
Hra - Keep Talking
Video se načítá
Parádní hra, ve které telefonujete s několika dívkami najednou. Pokud s nějakou nebudete komunikovat, tak ji bude docházet trpělivost, dokud ji neprasknou nervy. Hra pak pro vás končí. Snažte se nahrát co nejvíce bodů.

CowspinHra na skóreHra o medaile

9.6.2015
74%
Hra - Cowspin
Video se načítá
V této parádní hře budete mít za úkol skládat k sobě stejně barevné kravičky. Jakmile budou minimálně tři, tak dostanete body. Snažte se vytvářet kombinace, za které dostanete více bodů a dávejte si pozor na čas.

Ballies Shoot!Hra na skóreHra o medaile

5.6.2015
70%
Hra - Ballies Shoot!
Video se načítá
Parádní postřehovka, ve které budete sestřelovat barevné koule. Musíte si dávat pozor, protože koule vám mohou červenou střelou ubrat životy nebo vás zničit tím, že na vás spadnou. Sbírejte ovoce, bonusy a hlavně získejte co nejvíce bodů.

Mario Tetris 3Hra na skóre

2.6.2015
76%
Hra - Mario Tetris 3
Video se načítá
Zahrajte si parádní tetris ve stylu Maria. Ve hře si budete moci vybrat obtížnost a následně budete skládat kostky na sebe tak, aby zapadaly. Stačí kliknout pod nápis Game Over a výsledek se uloží.

Beads PuzzleHra na skóreHra o medaile

1.4.2015
76%
Hra - Beads Puzzle
Video se načítá
Další parádní hra, ve které můžete získat medaili! Stačí správně spojovat stejně barevné kuličky a získat požadované skóre. Spojit musíte minimálně tři stejné kuličky. Hra obsahuje tři obtížnosti.
Hra - Basketball Championship 2012
Video se načítá
Máme tu parádní basketbalovou hru, ve které se budete snažit trefit míč na koš. V cestě máte však několik překážek, které budete muset překonat. Dávejte si pozor na restart, protože přijdete o body.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)