Omalovánky

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Winx Color

12.8.2011
79%
Hra - Winx Color
Video se načítá
Hra Winx Color je klasická omalovánková hra s tématikou Winx. Vyber si jednu ze šesti online omalovánek a vybarvi si svoji panenku Winx buď podle předlohy nebo podle vlastní fantazie.

Rapunzel Rotten Teeth

21.8.2014
78%
Hra - Rapunzel Rotten Teeth
Video se načítá
Rapunzel potřebuje upravit zuby, vymalovat obrázek a vybrat hezké šaty. Pomozte jí s těmito úkoly.
Hra - Monster High Dead Tired Coloring
Video se načítá
Skupinka holek z Monster High se během dne strašně unavila a tak si daly chvilku odpočinku. Je pouze na Tobě, jak je vybarvíš, aby se zase měly čile k světu a měly radost.
Hra - Baby Around The World Russia
Video se načítá
Sarah se zajímá o Rusko a proto se rozhodla upéct typickou ruskou pochoutku, vybrat typické oblečení a nakonec vybarvit nejznámější budovu. pomozte jí s těmito úkoly.

Barbie and Pony Coloring

24.11.2013
78%
Hra - Barbie and Pony Coloring
Video se načítá
Příjemná omalovánka s Barbie a jejím koníkem. Na výběr máte mnoho barev a jejich odstínů. Vyhrajte si s barvičkami a vytvořte umělecké dílo!

Draw My Cute Cat

5.3.2013
78%
Hra - Draw My Cute Cat
Video se načítá
Spojovačky, které mají tolik rádi právě ti nejmenší, nenajdete už jen v papírové podobně, ale i virtuálně. Klikejte myší na jednotlivé body a hezky postupně spojujte čísla od jedničky až do úplného konce. Uvidíte, jak pěkný obrázek se Vám po spojení všech bodů ukáže :)

Unicorn Herd

12.6.2013
78%
Hra - Unicorn Herd
Video se načítá
Máme tu pro vás omalovánky, které vás určitě budou bavit. Vybarvěte si obrázek plný nádherných jednorožců. Máte na výběr, spoustu barev, které v penálu určitě nemáte. Pokud se vám obrázek nepovede, tak ho můžete vygumovat a začít znovu nebo jen přemalovat barvy. Hra je jednoduchá a ovládá se pouze…

Garfield omalovánka

2.8.2012
78%
Hra - Garfield omalovánka
Video se načítá
V této moc pěkné omalovánce si podle své fantazie budete moct vybarvit seriálového kocoura Garfielda. Na výběr budete mít hned z několika obrázků Garfielda a jeho přátel. Jak budou ve Vašem podání vypadat?

Betsy's Crafts: Mosaic

28.9.2014
77%
Hra - Betsy's Crafts: Mosaic
Video se načítá
Betsy vyrábí zajímavé obrazy v mozaikovém stylu. Tentokrát je výroba na vás, S výsledkem budete překvapené.

Easter Eggs Coloring

31.3.2016
76%
Hra - Easter Eggs Coloring
Video se načítá
Blíží se Velikonoce, takže vám přinášíme zábavnou hru s touto tématikou. Vaším úkolem bude vybarvit velikonoční vajíčka. K dispozici budete mít širokou paletu barev, takže je jen na vás, jak bude vypadat výsledný obrázek.

Anna Drawing Class

29.10.2015
76%
Hra - Anna Drawing Class
Video se načítá
Vybarvěte jedno ze tří zvířátek. Nejprve však musíte pospojovat body, abyste dostali obrázek zvířátka.

Minions Coloring Book

5.8.2015
75%
Hra - Minions Coloring Book
Video se načítá
Pokuste se vybarvit celý příběh pro nás známých Mimoňů. Obrázky jsou velmi pěkné a chybí jim pouze jiskra, kterou jim dodáte s pomocí barev. Uvolněte fantazii a pokuste se je co nejlépe vybarvit.
Hra - Monster High Coloring Draculaura
Video se načítá
Jedna z hrdinek Monster High potřebuje pomoci s barvami, kterými se má sladit. Dokážete jí pomoci? Vybarvěte ji podle Vašich představ a jistě neuděláte chybu.

Dora the Traveler

20.1.2014
75%
Hra - Dora the Traveler
Video se načítá
Ve hře Dora the Traveler můžete realizovat svoje představy, protože si obrázek vymalujete podle sebe. Můžete si jej udělat tak, jak je podle Vás nejhezčí.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)