Omalovánky

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Bear Family Coloring

23.2.2013
75%
Hra - Bear Family Coloring
Video se načítá
I pro ty nejmenší je tady moc pěkná omalovánka, ve které dáte barvy celé roztomilé medvědí rodince. Vybírejte z široké palety barev a vymalujte medvídkům oblečení, kožíšky i přírodu v okolí. Výsledný obrázek si můžete nakonec vytisknout.

Pom Pom Cheerleader

2.3.2013
75%
Hra - Pom Pom Cheerleader
Video se načítá
Vžijte se na chvíli do role roztleskávačky a vymalujte si obrázek s dívkou, která se právě věnuje tomuto zvláštnímu sportu. Použít můžete opravdu širokou paletu barev a je jen na Vás jakou barvu dáte jejím vlasům, oblečení, klasickým střepcům i celému okolí.

Dot A Pix

5.5.2013
75%
Hra - Dot A Pix
Video se načítá
Zkuste si svůj postřeh na této spojovačce. Hra má naprosto jednoduché ovládání, používáte pouze myš, kterou stačí klikat na tečky, doporučujeme počkat, než se číslo zvýrazní, občas se můžete netrefit. Kdyby, se vám povedlo kliknout vedle, tak v levém horním rohu je šipka, pomocí které můžete vrátit…

Vivo Kitty

9.9.2014
74%
Hra - Vivo Kitty
Video se načítá
Vivo kočička se ráda hraje a papá. Tentokrát se chce zahrát s vámi. Vaším úkolem je projít všechna kola. Společně budete skládat puzzle nebo hrát známou hru pexeso a mnoho jiných. Zahrajete se s ní?

Vymaluj panenku

8.11.2012
74%
Hra - Vymaluj panenku
Video se načítá
Je tady moc pěkný obrázek panenky, která stojí u perníkové chaloupky. Vymalujte tento pohádkový domeček, mladou slečnu i přírodu okolo. Budou perníčky hnědé, nebo jim vymyslíte nějaké zajímavější kombinace? ;)

Easter Sunday Scenes

31.3.2013
74%
Hra - Easter Sunday Scenes
Video se načítá
Chystáte se už na Velikonoce? Pak se Vám jistě bude líbit tato povedená omalovánka. Na začátku si můžete zvolit ze dvou obázků s jarní tématikou, kde je slečna obklopená rozkvetlou přírodou i velikonočními symboly jako jsou malovaná vajíčka a zajíčci. Je jen na Vás jaké barvy všemu dáte...

Jednorožci omalovánka

27.3.2012
74%
Hra - Jednorožci omalovánka
Video se načítá
Vymalujte si podle obrázek plný krásných jednorožců. Tato bájná zvířata Vás určitě nadchnou svou krásou a vznešeností a díky tomu, že jsou z říše snů, můžete opravdu popustit uzdu své nejbujnější fantazii...

Tom and Angela Coloring

5.10.2015
73%
Hra - Tom and Angela Coloring
Video se načítá
Vyberte si z knihy omalovánek obrázek, který se Vám nejvíce líbí. Poté stačí jenom namočit štětec do správné barvy a hurá na barvení.

Winx Club Coloring

20.4.2014
73%
Hra - Winx Club Coloring
Video se načítá
Vyzkoušej si v této skvělé omalovánce vymalovat holky z Winx klubu! Máš na výběr spoustu možností a až obrázek dokončíš, můžeš si jej uložit a vytisknout.
Hra - Harry Potter Online Coloring 2
Video se načítá
V této hře si budete moct vybrat ze tří obrázků Harryho Pottera a jeho přátel. Vaším úkolem bude je vybarvit podle vašich představ. Záleží na vás, jak si je upravíte.
Hra - Betsy's Crafts: Perler Beads Christmas
Video se načítá
V této hře si budete moci vytvořit vlastní obrázek z barevných koleček, které na konec zažehlíte do jednoho obrazce. Za hotové obrázky dostanete peníze. Za ty si pak můžete nakoupit nové vzory nebo barvy.
Hra - Boutique Character Color Plate
Video se načítá
Vymalujte si postavičky z různých animovaných filmů. Mezi nimi jsou například Tom a Jerry, Hello Kitty, Dora a jiní.
Hra - Bratz módní návrhářka
Video se načítá
V této hře se stanete módní návrhářkou pro známé panenky Bratz. Zvolte si jednu z nich a stylově je oblečte. Hra funguje zároveń jako omalovánka, takže si barvy každého typu oblečení můžete zvolit podle sebe.

Cinderella Coloring

1.9.2015
71%
Hra - Cinderella Coloring
Video se načítá
Vymalujte si obrázky s Popelkou podle vlastního stylu. Výběr barev je na vás.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)