Omalovánky

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - Glitter Force Coloring Game
Video se načítá
Vymalujte si postavičky podle vlastní fantazie nebo si nechte poradit obrázkem v dolním rohu. Nebojte se experimentovat.

Princess Coloring Book

12.10.2015
68%
Hra - Princess Coloring Book
Video se načítá
Vymalujte si svou princeznu nebo několik princezen najednou. Vyberte pro ně vhodné barvy, aby vypadaly, co nejlépe.

Coloring Mulan

7.9.2014
68%
Hra - Coloring Mulan
Video se načítá
Vybarvěte si Mulan z vašeho oblíbeného seriálu od Disney! Je jen na vás jaké barvy použijete!
Hra - Powerpuff Girls Online Coloring
Video se načítá
V této hře budete mít možnost vymalovat slavné atominky z kanálu Cartoon Network! Můžete je vymalovat podle jejich barev, a nebo si udělat svůj vlastní návrh, to už je pouze na vás!
Hra - Mermaid Aquarium Coloring
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem vybarvit celou plochu dle vašich představ. Tak nečekejte a zkuste si vybarvit tuto vílu a mořské dno.
Hra - Tom And Angela Coloring Book
Video se načítá
Vybarvěte si krásnou omalovánku s Tomem, Angelov a jejich kamarády. Výběr barev je jen na vás.
Hra - Trixie and The Illusions Coloring Game
Video se načítá
Vymalujte si obrázek s Trixie a jejími kamarádkami. Na výběr máte krásné barvy, které můžete použít, podle přání na libovolné místa. Tak směle do toho.

Color My Wedding Cake

18.1.2014
66%
Hra - Color My Wedding Cake
Video se načítá
V této hře bude vybarvovat krásnou svatbu! Je pouze na vás, jaké barvy zvolíte. Zapojte fantazii a pořádně to barevně oslaďte, ať na tento velký den jen tak nezapomenou.
Hra - Disney Princess Coloring
Video se načítá
Víte kolik je v Disney pohádkách krásných princezen? Nyní si je budete moct dobře spočítat, protože jsou všechny pohromadě na jednom krásném obrázku, který si navíc budete moct podle svých představ vybarvit. Použít můžete opravdu pestrou paletu barev. Buď se pokusíte vymalovat princezny přesně tak,…
Hra - Velikonoční omalovánka
Video se načítá
Blíží se Velikonoce a jejich symbolem jsou malovaná vajíčka, zajíčci a ostatní zvířátka, která se právě probouzejí. Vymalujte si krásné obrázky s těmito symboly Velikonoc a získejte tu správnou jarní náladu.

Arty Coloring

14.9.2012
66%
Hra - Arty Coloring
Video se načítá
I těm nejmenším se jistě bude líbit tato pěkná omalovánka, ve které si můžete podle vlastní fantazie vybarvit obrázky zvířátek. Vyberte si barvu, odstín a pusťte se do díla.

Twilight Omalovánka

5.7.2012
65%
Hra - Twilight Omalovánka
Video se načítá
Vymalujte si obrázek z oblíbené filmové ságy Twilight. Jaké barvy budou mít oblečení, tváře, vlasy i pozadí hlavní hrdinové i jejich přátelé?

Mobile Phone Coloring

27.1.2014
64%
Hra - Mobile Phone Coloring
Video se načítá
Máme tu pro vás omalovánky, ve kterých si budete moci vybarvit mobilní telefon podle vašich představ. Stačí pouze zapojit fantazii a vybrat ty správné barvičky.
Hra - Hello Kitty omalovánka
Video se načítá
Pro všechny, kdo mají rádi Hello Kitty je tady krásná omalovánka s touto sympatickou kočičkou v hlavní roli. Na obrázku, který si budete moct podle sebe vybarvit, Kitty právě sama maluje kočičí pár, který by mohl být jejími rodiči.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)