Strategie

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Youda Survivor

1.2.2014
88%
Hra - Youda Survivor
Video se načítá
Youda Survivor je skvělá hra, ve které budete hrát za mladého chlápka, který ztroskotal na pustém ostřově. V každém levelu budete mít úkoly, které musíte splnit. Budete omezeni časem, takže postřeh a rychlost budou na místě.

Resort Empire

2.5.2013
88%
Hra - Resort Empire
Video se načítá
V této letní hře, si budete moci postavit vlastní hotel a vybavit si ho podle svých představ nebo představ zákazníků. Na začátku máte však jen recepci a pár dolarů v kapse. Začněte třeba tím, že postavíte pár pokojů, nějaké kytky, saunu nebo cukrárnu. Uvidíte, jak se zákazníci jen pohrnou.

Claytus Hood

9.3.2012
88%
Hra - Claytus Hood
Video se načítá
Braňte svou pracně udržovanou zahradu před všemožnými škůdci jako jsou krtci, hraboši nebo i hmyz. Použijte všechny dostupné prostředky k jejich likvidaci dříve, než Vám všechno sežerou. Za zabité škůdce dostanete peníze na nákup dalších zbraní. Hra jistě potěší svou pěknou grafikou i skvělou…

Mafia Battle CZ

24.4.2015
87%
Hra - Mafia Battle CZ
Video se načítá
Zahrajte si parádní mafiánskou hru, ve které budete řídit vlastní rodinu. Ze začátku jste sice pouhým pěšákem, který se tak maximálně může stát vojákem v rodině. Postupem času však můžete založit vlastní rodinu. Také budete řídit obchody, které vám vydělávají peníze, jako je autosalon, tiskárna…

Farm Frenzy 1

12.5.2014
87%
Hra - Farm Frenzy 1
Video se načítá
Zahraj si další skvělou farmářskou hru, která prověří tvé schopnosti. V každém kole musíš získat požadované množství peněz nebo nakoupit daný počet hospodářských zvířat. První kola jsou lehká, ale postupně bude vše těžší a těžší.
Hra - Farm Frenzy 3 Pizza Party
Video se načítá
Oblíbená série Farm Frenzy je opět tady. Starej se o svá zvířátka a v každém kole splň všechny požadavky, aby ses dostala dál. Získej různé produkty, zakup nová zvířata, vylepši stavby... Hra tě zabaví na dlouhou dobu.

Solarmax 2

23.6.2014
87%
Hra - Solarmax 2
Video se načítá
Zahrajte si skvělou strategickou hru Solarmax2. V této hře budete mít za úkol obsadit prázdné či nepřátelské planety. Dávejte si pozor, protože nepřítel dělá to samé. Podaří se vám vymyslet lepší taktiku?

Shop Empire 3

9.2.2015
86%
Hra - Shop Empire 3
Video se načítá
Kdo z vás hrál předchozí díly tak se může těšit na spoustu nových možností! Začněte s jedním skladištěm a malým obchůdkem a sledujte, jak vaše obchodní impérium vzkvétá. Nebude to vůbec jednoduché, protože musíte najmout i zaměstnance. Dokážete docílit maximální popularity a zisku?

Gemcraft Labyrinth

14.5.2014
86%
Hra - Gemcraft Labyrinth
Video se načítá
Ubraňte magický orb za každou cenu! Rozmístěte magické kameny do věží a ubraňte se před nájezdy příšerek. Hra nabízí spoustu vylepšení. Můžete kombinovat různé drahokamy, každý z nich dělá něco jiného. Jestli máte rádi strategie, tak tohle je hra pro právě pro Vás.

Terra God

30.12.2012
86%
Hra - Terra God
Video se načítá
V tower defensovke Terra God musíte za pomoci vhodně rozestavěýcho obranných věží zlikvidovat všechny monstra, které se pokoušejí projít přes vaše území. Ve hře skutečně záleží na dobré taktice, protože máte jen omezené množství peněz a váš nepřítel má na hrací ploše postavené věže, které mu…

Youda Farmer 2

17.1.2013
86%
Hra - Youda Farmer 2
Video se načítá
Druhé pokračování skvělé farmářské hry, ve které budujete farmu od ničeho. Vaším největším odběratelem je blízké městečko a na Vás je, abyste zásoby dodali co nejdříve.

Penguins Attack 3

11.4.2012
86%
Hra - Penguins Attack 3
Video se načítá
Bojový tučňáci útočí a vaším úkolem je postavit neproniknutelnou obranu. Na výběr máte několik obranných věží, které můžete navíc postupně vylepšovat. Za každého zneškodnění tučňáka navíc získáváte peníze, které můžete použít na stavbu vaší obrany.

Carrot Fantasy

13.4.2014
85%
Hra - Carrot Fantasy
Video se načítá
Ve hře Carrot Fantasy musíte bránit mrkev, která je ukryta na konci chodníku. K dispozici máte několik druhů věží. Každá z nich disponuje jiným typem útoku. Pokud je dobře zkombinujete, pak jistě vytvoříte neprostupnou cestu.

Factory KingdomNÁŠ TIP

30.10.2013
85%
Hra - Factory Kingdom
Video se načítá
Vytvořte si vlastní továrnu na oblečení! Začínáte s pár tisícovkami v kapse a prázdnou tovární halou, co s tím uděláte? No jasně, že postavíte nějaké linky, šicí stroje a balící stroje. Díky tomu se může vaše podnikání začít hýbat. Dále to bude chtít nějaké uklízečky, mechaniky a hlavně výzkumníky,…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)