Strategie

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Factory KingdomNÁŠ TIP

30.10.2013
85%
Hra - Factory Kingdom
Video se načítá
Vytvořte si vlastní továrnu na oblečení! Začínáte s pár tisícovkami v kapse a prázdnou tovární halou, co s tím uděláte? No jasně, že postavíte nějaké linky, šicí stroje a balící stroje. Díky tomu se může vaše podnikání začít hýbat. Dále to bude chtít nějaké uklízečky, mechaniky a hlavně výzkumníky,…

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Carrot Fantasy 2: Desert

2.11.2013
85%
Hra - Carrot Fantasy 2: Desert
Video se načítá
Ochraňte váš poklad - mrkev před útokem hladových příšerek v perfektní hře Carrot Fantasy 2: Desert. K obraně můžete využít různé útočné věže, které stačí jen strategicky rozmístit. Abyste měli kam stavět musíte nejprve zničit kaktusy a další předměty, které zabírají cenné místo.

Grow RPG

1.11.2013
85%
Hra - Grow RPG
Video se načítá
Ve hře Grow RPG si dobře rozmyslete strategii, jak budete stavět jednotlivé budovy, protože jejich pořadí je rozhodující pro jejich vývoj. Hru úspěšně dokončíte pouze v případě, kdy porazíte zlé démony a věřte, že k tomu vede pouze jedna jediná cesta. Pokud ji nedokážete najít, nezachráníte ani…
Hra - Carrot Fantasy 2: Undersea
Video se načítá
Ve strategické hře Carrot Fantasy 2: Undersea budete mít za úkol zabránit všem mořským stvořením, aby se dostali k vaší mrkvi. K obraně je možné využít různé útočné věže, které stačí strategicky rozmístit na hrací plochu tak, aby zničili každého, kdo se pokusí kolem nich projít.

Iron Ladies

13.12.2012
85%
Hra - Iron Ladies
Video se načítá
Iron Ladies je strategická hra, ve které budete s hlavními hrdinkami procházet levely plné nepřátel. Pokud chcete uspět a dostat hrdinky bezpečně do cíle, budete muset zvolit správnou taktiku. Unikátní je způsob ovládání a pohybu, který je založen na kreslení cesty, kterou hrdinka půjde.
Hra - Catscratch This Means War
Video se načítá
Neschopni žít v míru, Gordon, Bilk a Waffle si vyhlásili navzájem válku, která se odehrává v domě, ve kterém žijí. Tato hra je velmi podobná Worms Armageddon, takže jestli jste jí někdy hráli, tak určitě nebudete mít problém s touto hrou. Stačí jen vybrat zbraně a správně je použít, máte na to 30…

Nano War 2

10.4.2012
85%
Hra - Nano War 2
Video se načítá
Nano War 2 je pokračování skvělé taktické hry, ve které bude vaším úkolem ovládnout všechny buňky na hrací ploše. Zvolit správnou taktiku a ovládnout tak celý mikroskopický svět však nebude vůbec snadné.

Mad Arrow

29.4.2012
85%
Hra - Mad Arrow
Video se načítá
Vhodně rozmístěte své jednotky a nedovolte nepřátelům ukrást vaše zlato. Jednotky si můžete postupně nakupovat za peníze, které získáte za zneškodnení protivníků. Důležité je, abyste jednotky nakupovali s rozumem, protože musíte zajistit obranu všech cest k pokladu.

Carcassonne

14.1.2014
84%
Hra - Carcassonne
Video se načítá
Ve skvělé strategii Carcassonne si užijete zábavu i napětí. Musíte rozmístit hrací kartičky tak, abyste získali co nejvíce bodů za uzavřená pole, cesty a města. Umístěte na ně sedláky, rytíře či šerifa a dostanete více bodů.

Adelanto Trilogy

15.1.2013
84%
Hra - Adelanto Trilogy
Video se načítá
Ponořte se do světa objevování nových zemí a civilizací. Jako zkušený mořeplavec budete objevovat nové země a civilizace, se kterými navážete komunikaci a naučíte se jejich kultuře. Ve hře můžete navíc budovat i vlastní vesnice.

Tentacle Wars 2

8.3.2012
84%
Hra - Tentacle Wars 2
Video se načítá
Zvolte vhodnou strategii a zničte všechny nepřátelské buňky. Tak přesně o to, v této hře jde. Úkol to však není snadný, protože nepřatélské buňky jsou silné, takže se budete muset skutečně snažit, aby ste dosáhli kýženého cíle.

1066

3.4.2012
84%
Hra - 1066
Video se načítá
Pokud máte chuť zahrát si super strategickou hru, máme tu něco pro vás. Tato hra vás zavede na bojiště, kde budete muset pomocí vhodně zvolené strategie a taktiky porazit nepřátelské Angličany. Chopte se velení a pusťte se do nich!

Khan Kluay Kids

22.4.2012
85%
Hra - Khan Kluay Kids
Video se načítá
Pod exotickým názvem Khan Kluay Kids najdeme opravdu pěknou hru, kterou si můžete zahrát klasicky proti počítači, ale i s kamarádem. Hlavními hrdiny jsou sloni různých velikostí, které vysíláte na soupeřovo území. Komu se podaří dostat k soupeři více slonů vyhraje. Když se dva sloni potkají, začnou…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)