Strategie

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Steamlands

27.4.2012
81%
Hra - Steamlands
Video se načítá
Ve strategické hře Steamlands se pustíte do bitvy proti nepřátelským jednotkám v sérii různých misí, které budou čím dál tím těžší. Svůj bojový tank si musíte na začátku každé mise obrnit z kostek, které na své cestě najdete. K dispozici máte i řadu vylepšení, které vám v boji dobře poslouží.

Love Panda Defense

11.5.2012
81%
Hra - Love Panda Defense
Video se načítá
Love Panda Defense je klasická hra typu tower defense, ve které budete jako roztomilé pandy bránit svůj domeček před zlými opičkami. Nebudete ale střílet, nebo používat jakékoli brutální prostředky, ale vaší zbraní budou srdíčka :)

Hordes and Lords

6.12.2012
81%
Hra - Hordes and Lords
Video se načítá
Přeneste se do středověku a doveďte vaši armádu k vítězství ve strategické hře Hordes and Lordes. Začínat budete lehkými bitvami, avšak vaši nepřátelé budou postupně silnější a silnější. Proto je nutné dokupovat nové jednotky a ty co už máte vylepšovat.

Shop Empire Fable

3.11.2016
80%
Hra - Shop Empire Fable
Video se načítá
Máme tu parádní hru, ve které budete stavět a řídit obchodní centrum. Na výběr budete mít různé obchody a restaurace. Také budete zaměstnávat různé lidi.

Legends of Honor

2.6.2016
80%
Hra - Legends of Honor
Video se načítá
V této parádní budovatelské strategii si budete moci postavit hrad a vládnout jako královna! Vybudujte ke svému hradu mnoho důležitých budova a postavte si obří armádu.

Diner City

21.11.2015
80%
Hra - Diner City
Video se načítá
Zvládnete zničit konkurenci v této hře? Na začátku si budete muset vybrat restauraci, za kterou budete hrát. Vydělávejte peníze a vylepšujte jí tak, abyste měli co největší možný výdělek.
Hra - Farm Frenzy 3: Ruská ruleta
Video se načítá
Máme tu další parádní díl farmářské hry, tentokrát z ruského venkova. Vaším úkolem bude se starat o husy a sbírat po nich vajíčka. Vajíčka můžete následně prodávat a za utržené peníze nakupovat vylepšení. Dávejte si pozor na medvědy.

Miragine War

11.12.2014
80%
Hra - Miragine War
Video se načítá
Máme tu pro vás strategickou hru pro dva, ve které budete bojovat proti počítači nebo kamarádům. Cílem je zneškodnit protivníka, vysílejte na něj různé bojovníky, od pěší až po jízdu. Peníze na jednotky vám budou chodit automaticky, vždy když časovač dosáhne nuly. Zvládnete dominovat v každém boji?

Candy Fabric

27.5.2014
80%
Hra - Candy Fabric
Video se načítá
Vyráběj zmrzlinu na přání! Je důležité vybrat správný kornoutek, příchuť zmrzliny i obal na zmrzlinu. Na přípravu máš v každém kole opravdu málo času, takže se musíš ohánět.
Hra - Farmer Frenzy 3 American Pie
Video se načítá
Mnoho starostí, ale také radosti najdete ve hře Farmer Frenzy 3 American Pie. Cílem je vybudovat farmu a starat se o zvířata. Můžete prodávat zvířecí produkty a díky tomu si vydělat na další vylepšení.

Leap Day

10.3.2014
80%
Hra - Leap Day
Video se načítá
Skvěle propracovaná strategie ve hře Leap Day uspokojí i náročné hráče tohoto žánru. Musíte postavit vše, od základní infrastruktury, až po budovy, které Vám zajistí jídlo, obranu a také přísun nových pracovních sil. Dokážete obchodovat se svými sousedy a v případě nutnosti ubránit svoji zem?

Starship Commander

11.7.2013
80%
Hra - Starship Commander
Video se načítá
Parádní strategie, ve které budete kolonizovat planety a stavět na nich vlastní města a rozšiřovat populaci. Dávejte si však pozor na nepřátelské kolonie, které budou chtít obsadit Vaše planety. Takže dolujte suroviny, zkoumejte, stavte a budujte armádu!

Roads Of Rome 2

9.8.2013
80%
Hra - Roads Of Rome 2
Video se načítá
Staňte se budovatelem cest! Jak se říká, „Všechny cesty vedou do Říma“. Vaším úkolem bude vystavět cesty, budovy a mosty a vytěžit krystaly, rostliny do západu slunce. Hra má i pár vylepšení, můžete mít více dělníků a můžete vyrábět více surovin. Zvládnete vystavět vše včas?

Roads Of Rome

8.8.2013
80%
Hra - Roads Of Rome
Video se načítá
V této strategické hře se stanete budovatelem cest. Vybudujte cesty, vystavějte pily a farmy, které vám budou dodávat suroviny. Těžte vše, na co narazíte. Můžete i vylepšovat, takže můžete mít více dělníků a přijímat více surovin. Zvládnete to do západu slunce?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)