Vánoční

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…
Hra - Monkey Go Happy Christmas
Video se načítá
I roztomilé opičky Monkey Go Happy se připravovaly na Vánoce. V této další povedené adventuře, která jistě zaujme i ty nejmenší hřáče, jedné z nich budete pomáhat hledat všechny důležité věci na ozdobení jejich obydlí a vánočního stromečku. Každá z věcí, jejichž stíny uvidíte ve spodní části…

Barbie Christmas Surprise

29.12.2015
86%
Hra - Barbie Christmas Surprise
Video se načítá
Barbie miluje Kona a proto by mu na vánoce chtěla dát něco od srdce. Pomozte jí s výběrem šatů a výrobou krásného dárku, aby se Ken potěšil.
Hra - Monster High Christmas Party
Video se načítá
Abbey měla připravit vánoční oslavu, ale ještě nemá nic připraveno. Pomozte jí s přípravami, aby ji přátelé mohli navštívit. Nejdříve musíte ozdobit dům, pak vánoční stromeček a interiér a nakonec vybrat krásné oblečení pro Abbey. Stihnete to?

Elsa Christmas Manicure

17.12.2014
86%
Hra - Elsa Christmas Manicure
Video se načítá
Pokud máte rády péči o nehty, pak je tato hra přesně pro Vás. Dokážete si představit, že po Vás bude chtít pomoci Elsa. Postarejte se o její ruce, upravte nehty a vyberte ideální odstín laku a také ozdoby na nehty.

Find The Candy Winter

18.10.2014
86%
Hra - Find The Candy Winter
Video se načítá
Najděte všechny sladkosti a hvězdičky v každém levelu. Můžete maximálně najít 3 hvězdy, takže se pořádně snažte!

Devilish Christmas

2.5.2014
86%
Hra - Devilish Christmas
Video se načítá
Vánoce mají být svátky klidu a míru. Ďáblice si to ale nemyslí, a tak se zase vydává páchat nějaké neplechy andílkovi. Jak to dopadne tentokrát? To zjistíš z obrázků. Na každém ale musíš najít šest rozdílů, abys mohla dál. Pokud si nebudeš vědět rady, klikni na lupu.

Christmas Eve Spa

26.12.2013
86%
Hra - Christmas Eve Spa
Video se načítá
Udělejte radost této milé slečně a udělejte jí pěkný den v lázních s vánoční tématikou. Kromě masírování a různých zábalů na záda, jí vyberete pěkný make-up a doplňky. Příjemnou zábavu.
Hra - Christmas Model Makeover
Video se načítá
Připravte tuto krásnou ženu na vánoční párty. Napřed jí budete muset udělat pleťové masky, vythrat obočí a další různé procedůry. Naličte jí, udělejte jí krásný účes a pak už můžete začít oblékat.

Plants Vs Zombies ChristmasNÁŠ TIP

30.12.2013
86%
Hra - Plants Vs Zombies Christmas
Video se načítá
Zahrajte si další skvělou pařbu Plants vs. Zombies, tentokrát ve vánočním hávu! Vaším úkolem je sestřelovat balónky, které se snášejí k zemi a nesou sebou vždy nebezpečné zombíky nebo nějaký bonus. Pokud zombíka nesestřelíte, doletí na zem, kde se zvedne a utíká k vám. V takovém případě je nejlepší…

Winter Walk

19.12.2015
85%
Hra - Winter Walk
Video se načítá
Oblečte tři slečny na procházku a vyberte pro každou z nich originální kabát, boty a doplňky, aby vypadaly krásně i v této chladnější sezóně.
Hra - Barbie and Ken Christmas Adventure
Video se načítá
Barbie si chce vystřelit z Kena a proto na něj naplánovala několik záludnosti. Pomozte jí je udělat a za odměnu ji můžete obléct k štědrovečernímu stolu. Příjemnou zábavu.

Christmas Pyjama Party

4.1.2016
85%
Hra - Christmas Pyjama Party
Video se načítá
Připravte Taru na pyžamovou oslavu a upravte ji tak, aby vypadala krásně. Pomůžete jí?
Hra - Baby Barbie Christmas Prep
Video se načítá
Čas Vánoc vyžaduje kompletní přípravy. Dokážete se postarat o malou dívku, která chce nový účes, nové věci do šatníku a mnoho dalšího. Ve všem budete samozřejmě postupovat krok po kroku. Vyberte ideální oblečení a všechno.

White Christmas Night

7.1.2015
85%
Hra - White Christmas Night
Video se načítá
Pomozte mladé dívce s oblečením do zimního období. Chce to najít v šatníku opravdu teplé kousky, protože jinak jí bude venku mezí sněhovými závějemi velké zima. Dokážete si s takovým úkolem poradit?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)