Vánoční

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Santa's Journey

13.1.2015
85%
Hra - Santa's Journey
Video se načítá
V této postřehové hře bude vaším úkolem dostat Santu na konec 3 tisíc metrů dlouhé cesty. Vyhýbat se přitom musíte různým překážkám i pohyblivým nepřátelům. Snažte se v každém kole posbírat co nejvíce mincí, které vám poslouží na nákup vylepšení.

Christmas Gifts

27.11.2014
85%
Hra - Christmas Gifts
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude pomoci Santa Clausovi posbírat všechny vánoční dárky a bezpečně se dostat do cíle. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně prořezávat rozličná lana a využít i další herní prvky.
Hra - Elsa Christmas Real Haircuts
Video se načítá
Vánoce jsou časem, kdy dělá mnoho lidí zajímavá rozhodnutí. Dokážete Else na hlavě vytvořit zcela nový účes? Můžete využít vlastní fantazie, nebo zkusit napodobit účesy, které se v současné době nosí. Všechno záleží pouze na Vás, jak bude na Štědrý večer Elsa vypadat.
Hra - Fashion Studio Christmas Outfit
Video se načítá
Vytvořte si vlastní vánoční outfit a ušijte jej tak, aby se všem líbil. Vylepšit jej můžete na modelce různými dekoracemi a doplňky.
Hra - Elsa Christmas Spa Bath
Video se načítá
Elsa si ve svém ledovém domě dopřává koupel. Postarejte se o její vlasy a také celkovou pohodu ve vaně. Dále jí následně vyberte pěkné šaty, které budou sedět k ledové královně. Užijete si mnoho zábavy.

Welcoming New Year

21.1.2015
83%
Hra - Welcoming New Year
Video se načítá
Alice je pozvána s kamarády na novoroční večírek a chce vypadat skvěle. Takže jí udělejte hezký make-up, učesejte jí a vyberte jí správné oblečení. Je jen na vás, jak bude vypadat.
Hra - Sara's Cooking Class Christmas Doughnut Cookies
Video se načítá
Sara se postupně připravuje na Vánoce a proto chtěla vyzkoušet nový recept na koblihy. Pomozte jí připravit těsto a chutnou nádivku, aby vypadaly pěkně. Podaří se vám?

Christmas Cannon Blast

6.12.2013
83%
Hra - Christmas Cannon Blast
Video se načítá
Máme tu pro vás postřehovku, ve které se budete trefovat do terče. K tomu vám poslouží dělo, pomocí kterého budete odpalovat santu až na cíl. Nebude to jednoduché, protože budete po cestě muset zdoalt i několik překážek. Podaří se vám zdolat všechny levely?

Santa Makeover

10.1.2014
83%
Hra - Santa Makeover
Video se načítá
I Santa se musí udržovat, aby vypal přes Vánoce dobře. Proto se o něj musíte postarat ve Vašem salónu. Upravte mu vzhled, ostříhejte ho a vyberte reprezentativní oblečení, kterého je Santa hoden.

Princess Secret Santa

23.12.2016
82%
Hra - Princess Secret Santa
Video se načítá
V této hře se sejdou 4 kamarádky, aby si každá z nich vylosovala jméno jiné a vybrala ji ten správný dárek. Snažte se své kamarádky potěšit.
Hra - Frozen Sisters Christmas Party
Video se načítá
Na Vánoce se připravují i dvě nejznámější sestry Elsa a Anna. Pomoz, každé z nich s výběrem make-upu a oblečení, aby se mohli usadit ke štědrovečernímu stolu.

Barbie Christmas Date

24.3.2014
82%
Hra - Barbie Christmas Date
Video se načítá
Barbie Christmas Date je oblíkačka s vánoční tématikou, ve které bude vaším úkolem obléci zamilovaný pár. Na výběr budete mít množství šatů, účesů, bot i rozličných šperků. Snažte se přitom, aby pár navzájem ladil a výsledný obrázek si můžete pak uložit či vytisknout.

Santa Baby Girl

25.12.2013
82%
Hra - Santa Baby Girl
Video se načítá
Santova dcera se rozhodla navštívit vaše lázně, kde od vás očekává, že jí uděláte zábaly, manikúru, make-up a vyberete hezké vánoční oblečení. Zhostíte se tohoto úkolu i vy?

Santa Claus Makeover

11.1.2014
82%
Hra - Santa Claus Makeover
Video se načítá
Vytvořte Santovi nový účes, který mu můžete navrhnout sami. Vlasy, ale i bradu mu můžete stříhat natáčet, ale i barvit. Nakonec můžete Santu a jeho soba obléci do zajímavých kostýmů.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)