Vánoční

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Baby Snow Date Prep

31.1.2014
82%
Hra - Baby Snow Date Prep
Video se načítá
Postarejte se o toto milé děvčátko jako vlastní máma. Děťátko musíte vykoupat, přebalit a nakonec vybrat hezké oblečení.

Snowball Siege

12.1.2015
81%
Hra - Snowball Siege
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat modré vánoční dárky na zasněžený terén a červené dárky mimo hrací plochu. K dispozici budete mít sněhové koule, kterými můžete rozbíjet ledové herní prvky.
Hra - The Dusty Monsters: Merry Christmas
Video se načítá
V této vánoční logické hře budete mít za úkol dostat barevné bonbóny k hladové příšerky. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využít všechny herní prvky, které máte k dispozici. Prvky můžete nahrazovat ty, které se již nacházejí na hrací ploše.

My Christmas Tree

30.12.2014
81%
Hra - My Christmas Tree
Video se načítá
V této logické adventuře budete mít za úkol najít všechny vánoční ozdoby, které se nacházejí po celém domě. Pokud si nebudete vědět rady, můžete využít celkem tři nápovědy, které vám ukáží místo, kde se další ozdoba ukrývá.

Reindeer Care

21.2.2014
81%
Hra - Reindeer Care
Video se načítá
Postarejte se o soba, který potřebuje vaši pomoc a péči. Je jen na vás, zda si vyberete péči s volným nebo omezeným časovým limitem. V omezeném časovém limitu, bude vaším úkolem ošetřit a vyčistit tolik sobů, kolik zvládnete. Dokážete se o toto krásné stvoření postarat?
Hra - GirlsPlay Christmas Tree Deco
Video se načítá
Vánoční hra, ve které budete zdobit stromeček. K dispozici budete mít mnoho ozdob a světýlek.
Hra - BFF Studio Christmas Party
Video se načítá
Oblečte tři slečny na vánoce a vyberte jim nejkrásnější kousky a účesy ze šatníku. nezapomeňte ani na moderní lodičky a různé dekorace.

Snow Village

30.12.2015
80%
Hra - Snow Village
Video se načítá
V této postřehové hře s vánoční tématikou se vydáte na severní pól, kde budete muset pomoci skřítkům, pracujícím pro Santa Clause, zabalit vánoční dárky. Aby byl každý dárek dokonalý, musíte každý krok přípravy správně načasovat.
Hra - Disney Princess Christmas Eve
Video se načítá
Princezny z různých království se sešli, aby si udělali vánoční večírek. Oblečte každou z nich, aby oslava mohla začít v honosném stylu.

Xmas Fever

24.12.2015
80%
Hra - Xmas Fever
Video se načítá
V této vánoční postřehové hře budete mít za úkol vysbírat spolu se Santa Clausem všechny vánoční dárky. K dárkům se však musíte nejdříve dostat a to tak, že budete Santu vystřelovat do vzduchu za pomoci různých odrazových plošin a kanónů.

Winter Besties

2.1.2015
80%
Hra - Winter Besties
Video se načítá
Oblečte mladé zpěvačky do vánočního oblečení, aby mohli jít společně zpívat koledy. V jejich skříni najdete účesy a doplňky, které můžete zkombinovat.

Dora Christmas Time

3.1.2015
80%
Hra - Dora Christmas Time
Video se načítá
Dora prožívá mnoho krásných chvil s přáteli a samozřejmě, že Vánoce u toho nemohou chybět. Dokážete udělat Doře radost a splnit všechny její vánoční potřeby? Je nutné si poradit s výzdobou a také se sportovními radovánkami.

Gifts Pusher 2

28.11.2014
80%
Hra - Gifts Pusher 2
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat vánoční dárek v každém kole na vyznačené místo. Aby se vám to podařilo, musíte odstranit z cesty všechny překážky a dárek za pomoci malého čtverečku dostat tam, kam potřebujete.
Hra - Dibbles 4: Christmas Crisis
Video se načítá
Máme tu pro vás další, již čtvrtý díl této logické hry. Vaším úkolem bude bezpečně přepravit mravenčího krále. Budete muset zdolat spousty překážek, takže musíte obětovat i někoho z družiny. Podaří se vám ho pokaždé dopravit na místo?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)