Vánoční

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

SANTA ROCKSTAR HD

7.3.2014
79%
Hra - SANTA ROCKSTAR HD
Video se načítá
I Santa má rád hudbu a hraní je pro něj ideálním okamžikem, jak se odreagovat. Vyberte si obtížnost hry a také nástroj. Můžete hrát na kytaru nebo na klávesy. Podle předlohy musíte zahrát všechny tóny. Dokážete přehrát všechny melodie?
Hra - Christmas Party Prep Make
Video se načítá
Mnoho práce Vás čeká ve hře Christmas Party Prep Make, kde musíte připravit dívku na vánoční besídku. Dokážete jí upravit pleť a také vybrat to nejlepší oblečení? Pouze na Vás záleží její úspěch na večírku.

Santa Claus At The Doctor

29.12.2013
79%
Hra - Santa Claus At The Doctor
Video se načítá
Santa naboural své saně a je zraněný, vy budete hrát za jeho doktora. Váš úkol je jasný, pomozte Santovi opět na nohy. Pomozte mu zachránit Vánoce a ošetřete ho co nejrychleji.

A Kitty Christmas

30.1.2014
79%
Hra - A Kitty Christmas
Video se načítá
V této dekorační hře budete mít starosti roztomilé koťátko, které budete moci obléct. Vyberte mu barvu, ocásek, barvu očí, tlamu a pokračujte v oblékání. Záleží pouze na vás, jestli ho oblečete.

Christmas Room Decoration

29.12.2012
79%
Hra - Christmas Room Decoration
Video se načítá
Vytvořte si ještě tu správnou vánoční atmosféru a zařiďte podle sebe ten nejstylovější vánoční pokoj. Nesmí chybět nábytek, obyvatelé domu a samozřejmě ani vánoční stromeček. Použít můžete množství krásných dekorací i ozdob na stromek.

Stylish Christmas

31.12.2014
78%
Hra - Stylish Christmas
Video se načítá
Vánoce jsou časem klidu a míru a lidé by se k sobě měli chovat slušně. Připravte mladou dívku a vyberte jí oblečení, které jí udělá radost. Nebude to jistě nic složitého a poradíte si. Zkuste vymyslet něco originálního.

Christmas Squirrel

9.12.2014
78%
Hra - Christmas Squirrel
Video se načítá
Dvě veverky se vydaly na strastiplnou cestu a vyžadují Vaši pomoc. To bude souviset se sbíráním oříšků. Jedna z veverek však nedokáže vyskočit vysoko, takže musíte spolupracovat a nachystat jí dárky jako odrazové můstky. Cílem je, aby obě veverky dorazily k domečku.

Baby Alice Christmas

14.12.2014
78%
Hra - Baby Alice Christmas
Video se načítá
Blíží se vánoční čas, takže je potřeba všechno nazdobit a nachystat. V této hře musíte pomoci Alici s přípravami vánoční výzdoby. Nejprve zabalte dárky, následně se připravte na zdobení stromečku a jako poslední ozdobte celý pokoj.

St Nicholas Christmas

21.12.2014
78%
Hra - St Nicholas Christmas
Video se načítá
Cílem hry je za časový limit naházet co nejvíce dárků do komínů pod Vámi. Pokud si povedete dobře bude to pro Santu opravdu velká pomoc. Dokážete si poradit s tímto úkolem a rozdávat radost malým dětem?

Go! Santa Go!

24.12.2014
78%
Hra - Go! Santa Go!
Video se načítá
Pomozte Santovi se sbíráním potřebných věcí a získáváním bodů, aby byl šťastný. Pozor si musíte dát na to, aby Santa nespadl. Podaří se vám ho odstát až do cíle?
Hra - Magical Princess Christmas
Video se načítá
Připravte princeznu na Vánoce a vyberte její krásné šaty na toto období. Navíc jí můžete vybrat účes a doplňky.

Christmas Party Makeover

17.1.2015
78%
Hra - Christmas Party Makeover
Video se načítá
Mladá slečna se chystá na vánoční párty. Je potřeba jí trochu poupravit vzhled, takže si dejte pozor na to, aby vypadala opravdu krásně. Nejprve se postarejte o její pleť a následně naneste jednu vrstvu makeupu po druhé. Dokážete vytvořit takovou krasavici, za kterou se každý otočí?

Space is Key Christmas

31.1.2015
78%
Hra - Space is Key Christmas
Video se načítá
Povede se vám překonat všechny překážky v 15 úrovních? Skáčete s kostkou, která se neustále pohybuje.

December Beauty

14.3.2014
78%
Hra - December Beauty
Video se načítá
December Beauty je tématická oblíkačka, ve které musíte pomoci vybrat hlavní hrdince to nejlepší oblečení na zimu. Na výběr budete mít různé šaty, sukně, boty i mnoho dalších doplňků. Vybírat můžete i různé účesy a make-up.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)