Forum - o šišce

nej holkanej holka

mámo usmaž koblížky až my dojjdeš na šišky nemám už sčim topit synku dělej neco pro maminku v lese : bum bum bum šiška jako dům za ní druhé po ní třetí z visokého stromu letí paleček je dávno v lese sám však šišku neunese okolo jde školáček jménem ukazováček sám se sehne ale šiškou ani prostřednáčku pomoz nám  chlapečkovi zrudla líčka nadarmo se namáhám prsteníčku tak co ty chlapečkovi zrudla líčka šišika dělá drahoty  málíček je chytrá hlava kamarádům rady dává ty jdi tam a ty jdi sem šiška se už nakládá  máma jim dá za šišku cukrovanou koblížku

Komentáře

Drinacka1
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Drinacka119:52 29.01.2014 | Reagovat | Poslat zprávu

já to zkopíruju nevadí?
mámo usmaž koblížky až my dojjdeš na šišky nemám už sčim topit synku dělej neco pro maminku v lese : bum bum bum šiška jako dům za ní druhé po ní třetí z visokého stromu letí paleček je dávno v lese sám však šišku neunese okolo jde školáček jménem ukazováček sám se sehne ale šiškou ani prostřednáčku pomoz nám chlapečkovi zrudla líčka nadarmo se namáhám prsteníčku tak co ty chlapečkovi zrudla líčka šišika dělá drahoty málíček je chytrá hlava kamarádům rady dává ty jdi tam a ty jdi sem šiška se už nakládá máma jim dá za šišku cukrovanou koblížku

kostka
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kostka13:10 12.01.2014 | Reagovat | Poslat zprávu

jé teď jsem si to připoměla

Drinacka1
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Drinacka121:49 27.12.2013 | Reagovat | Poslat zprávu

nej holka: nz

nej holka
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

nej holka21:47 27.12.2013 | Reagovat | Poslat zprávu

Drinacka1 : dík smajl

Drinacka1
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Drinacka120:21 27.12.2013 | Reagovat | Poslat zprávu

je to je hezký a rýmmovanýsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.