Forum - Jsem zpět?

Littleska11Littleska11 VIP

Ahoj, někteří si mě nepamatují, někteří si mě pamatují jako holku co šíleně milovala plastové hračky s jménem Littlest Pet Shop. Nebyla jsem zde na Hrydnes od roku 2015 a možná i déle jsem tu nebyla. Ale ta holka, co jste znali, už není.. Už si nehraji s Littlest Pet Shop.. Změnila jsem se, teď se starám o mojí malou sestřičku Natálku. A o mojí mamku, která má bohužel cukrovku. Navíc, je mi už patnáct a brzo budu končit ve škole, a půjdu na školu. Vím možná si myslíte že jsem se vůbec nezměnila, ale je pravda že jsem se změnila. A řeknu vám, moc mi to tu chybělo. A jak vidím tak už tu nejsou lidi se kterými jsem se kdysi bavila.. Chápu omrzelo je to.. Asi se ptáte proč sem píši.. Víte, já sama to nevím.. Nevím proč sem píšu.. Hrydnes mi moc chybělo. Ti kteří si mě pamatují tak prosím napište mi zda jsem vám chyběla, nechyběla nebo vám to bylo úplně fuk. Já se s vámi loučím a Ahoj.

Komentáře

Elsa z frozen
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

Elsa z frozenVIP17:01 06.04.2018 | Reagovat | Poslat zprávu

Sice jsem tě neznala, ale je tu teď úplně mrtvo. Sama sem už nechodím, protože jsem přešla na Hpd.cz a můžu to tam jedině doporučit. Je to tam hodně podobné jako tady, akorát větší aktivita hráčů a lepší funkce(aspoň podle mě). A někde jsem dokonce četla, že je to od stejných lidí.

Terka-11
To se mi líbí +3 To se mi nelíbí

Terka-11VIP21:28 05.04.2018 | Reagovat | Poslat zprávu

Ahoj, ráda tě tu znovu vidím *vybavuje si tvou starou profilovou fotku, heh* Lidé tu nejsou, možná je to zde již omrzelo, nemají čas nebo si na HryDnes nevzpomenou, bohužel.

Littleska11
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Littleska11VIP21:48 10.03.2018 | Reagovat | Poslat zprávu

monamon: To jde vidět.. Dřív tato stránka byla tak populární a teď? Teď už není.. Jak vidím.

monamon
To se mi líbí +3 To se mi nelíbí

monamonVIP20:15 09.03.2018 | Reagovat | Poslat zprávu

ahoj moc lidí už sem nechodí poslední dobou je tady úplně mrtvo

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.