Forum - Pro všechny old members (staré členy)

kikačkikač VIP

Ahoj, po nějakých 2 letech jsem se znova přihlásila zde na tuto stránku.  Pamatuji si ty časy, kdy jsem tu chodila pravidelně každým dnem.. Za tu dobu, co jsem tu nebyla se toho moc nezměnilo, snad jen jediné - už je tu mrtvo, nikdo tu nechodí.. Když jsem se poslední aktivitu Administrátorů, tak jsem zijistila, že tady dobrý rok nebyli a proto to zde vypdá, tak jak to tu vypadá.. Docela mě mrzí, že už to tu není jako dřív, lidé, co tady chodili už tu nechodí, skupiny nejsou aktivní atd. 


Pokud si jeden z těchto starých členů, pokud si mě pamatuješ nebo ne, můžeš napsat zde. 


kikač

Komentáře

cici6
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

cici610:34 26.10.2019 | Reagovat | Poslat zprávu

Já si tě nepamatuji, nechodila sem zde protože mě to tu nebavilo ale včera sem se šla zde podívat, jestli tu někdo je ale bylo tu málo lidí.

Terka-11
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Terka-11VIP19:50 04.08.2019 | Reagovat | Poslat zprávu

Pamatuju, je škoda, že to tu tak umřelo

kitka
To se mi líbí +3 To se mi nelíbí

kitka17:53 23.12.2018 | Reagovat | Poslat zprávu

Já si tě taky pamatuju

Anýsek09
To se mi líbí +3 To se mi nelíbí

Anýsek09VIP10:55 07.12.2018 | Reagovat | Poslat zprávu

Pamatuju si těsmajl Taky mě to mrzí, tohle byly moje nejoblíbenější stránky a bylo tu spoustu super lidí. A teď nikdosmajl

zurindka
To se mi líbí +3 To se mi nelíbí

zurindkaVIP19:51 09.11.2018 | Reagovat | Poslat zprávu

Já si pamatuju, jak jsem sem chodila, na fóru bylo spoustu pro mě tehdy zajímavých věcí, fóra vždycky měla x komentářů a teď je tu úplně mrtvo.

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.