Forum - 2 díl Pamellka Wolfová - Pamellka Wolf příběh Pamelly

terka7terka7

ENGLISH




So we explained that hour I say he took my notebook and ran away with the teacher: Leone apologize if I feel like when I teach kindergarten .já: uh uh so you're Leon? Leon: Yeah it's me. sorry Leone Leon: sorry. Sam came and said the boy leave my girlfriend alone and Leon: But what if I like it too began to pound my heart but néééé guys are fighting, and even in the dining room ... to be continued






slovensky 


           





Tako smo pojasnili, da uro sem rekel, da je vzel moj prenosnik in pobegnila z učiteljem: Leone opravičujem, če se počutim všeč, ko sem se naučil v vrtcu .ja: uh uh, tako da ste Leon? Leon: Ja, to sem jaz. Žal Leone Leon: Žal mi je. Sam je prišel in rekel fant zapustil sam moja punca in Leon: kaj pa če mi je všeč, da preveč začel melje moje srce, ampak neeee fantje se borijo, in celo v jedilnici ... je treba nadaljevati













česky




tak jsme hodinu to vysvětlovaly já říkám on mě vzal sešit a utíkal s tím pryč paní učitelka :  Leone omluv se když já si připadám jako když učim ve školce .já : ehm ehm tak ty jsi Leon ? Leon : jo jsem to já . promiň Leone Leon: sorry . přišel Sam a prohlásil ty chlapečku  necháš mojí holku na pokoji a Leon : ale co když se mě taky líbí začalo mi tlouct srdce ale néééé kluci se perou a ještě v jídelně ...pokračování příště





Komentáře

terka7
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

terka719:21 14.11.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

kutulu: smajlsmajl tu slovenštinu si pletu ale hodně

kutulu
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kutulu21:31 13.11.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

No ta slovenština se mi nezdá, slovensky trochu umím. Buď je to slovenština z 16.století nebo sis to spletlasmajl

Edit 21:32: Vypadá to spíš jako polština

Edit 21:35: A tak pozdě píšu protože nejsem na kompu, dneska jsem nemohla tak tohle píšu tajně ze svého pokoje z tabletusmajlsmajl

terka7
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

terka719:43 12.11.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

kkakin: jo to josmajlsmajlsmajl

kkakin
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kkakinVIP19:32 12.11.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

DOBRÝsmajl ale slovenský příběh sis asi trochu popletla

13Laura13
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

13Laura13VIP14:40 12.11.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Je to docela nepřehledný,a to co má být slovensky,slovensky není

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.