Forum - Příběhy na Přání

makyna emminka lobodkamakyna emminka lobodka

Ahojte,tenhle článek by byl o tom že kdyby někdo měl zájem vytvořila bych mu krátký příběh (nebude moc krátký ani moc dlouhý).Pokud by jste měli zájem tak mi může napsat do komentářů klíčová slova např:Zuzka,Vánoce,Vánoční stromek,Rozsvítit,Láska.A já bych z toho utvořila něco takovéhodle:


                           Zuzčin první polibek


Zuzka,12ti letá dívka nemá moc kamarádů protože se před necelým měsícem přestěhovali do nové vesnice někde kousek od Brna.Máma a táta ji pořád nabízely aby jsi zašla ven a našla jsi nové kamarády ale Zuzce se nechtělo.Chtěla jít za svou nejlepší kamarádkou Lenkou.Ale byl v tom háček!!!Lenka bydlela až někde v Mariánských Lázních!!!!A tak protože byly vánoce se rozhodla že půjde na rozvícení vánočního stromku.Odvážila se a první adventní neděli šla na to rozvícení.Když tam přišla řekla si ,,Na to že je to tak malá vesnice tak je tu docela dost lidí ale řekla bych že tu bude víc malých dětí ale jsou tu spíš namachrovaný žáci 2.stupně základní školy.´´Najednou do ní vrazí nějaký kluk.Zuzka řekne,,Neumíš dávat pozor!!!!!´´Kluk odpoví promineš mi to ???Mimochodem já jsem Adam!!!!!Zuzka:,,Dobře prominu ti to.Já jsem Zuzka´´Adam odpoví ,,Já vím,jsem tvůj spolužák sedim úplně vzadu.Vím že je to nějak brzo al líbíš se mi.´´A najednou zčervenal a zuzka mu odpověděla protože on se jí taky líbí.,,Ty se mi taky celkem líbíš.´´A tak Adam Zuzku políbíl.Když se ráno probudila říkala si,,To nemůže být pravda!!!!Já a nejhezčí kluk ze třídy!!!Všimla jsem si že každou přestávku každá holka přiběhne k jeho lavici a začne sním flirtovat.Tedy kromě mě a jěště jedné holky myslím že jse jmenuje Linda.


 


Takže takle nějak by to mělo vypadat jenom nadpis fora by byl :Příběhy na přání-Pro Superstar


sorry superstar že jsem si vybrala zrovna tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Protože kdybych měla tam hodně komentářů vždycki vyberu jenom nějaký kdybych váš příběh nenapsala do měsíce tak mi prosím vás to napište do komentářů nebo do zpráv a budu se snažit vám to všem napsat do toho měsíce.Samozřejmě že když vám to do toho  měsíce nevyberu tak mi tam taky napište klíčová slova!!!Děkuji!


makyna emminka lobodka

Komentáře

daddy
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

daddy11:34 17.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

Klíčová slova : Láska, přátelství, smutek, zloba, nenávist, štěstí. smajl

sara123456
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

sara12345613:01 23.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Paranormalní jevy duchove,samara smajl,banda holek a kluku,řešení,vyvilávaní ,zrcadlo,nůž,máma,táta,zombie,večeře,kalendář pátek 13 ,hračky,deti televize, , dům, kuře, stroj, s, dítě, lampa, chodník, hrnek, okno, , oči,

Edit 13:02: Něco strašidelného ?

Niki Elišky Kámoška
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Niki Elišky Kámoška20:38 15.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Niki Elišky Kámoška: A může to bejt cokoliv.

Niki Elišky Kámoška
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Niki Elišky Kámoška20:37 15.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Já bych chtěla něco o lásce smajl Děkuju

terka7
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

terka714:30 24.11.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

klíčová slova.:láska,život,peníze,hračky,deti,jídlo,klíč,rodina,dům,stromy,vzduch,zvířata,ves-mír,planety,hory,narození

kkakin
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kkakinVIP14:44 17.11.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Ok má slova:
kniha, cesta, kluk, kamarádka, bowling, řasenka, výlet, škola, učitelka, přírodopis, obchod, brusle, výkend, džus, rande, rodiče, svíčka, jezero, zima, sluchátka, polštář, dovolená, propiska, tenisky, bunda, čepice, rukavice, klavír, no to je asi všechnosmajl

kkakin
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

kkakinVIP14:33 17.11.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

dabelsky andel: ou to já bych nad tím seděla nejmíň 1 den i vícsmajl

makyna emminka lobodka
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

makyna emminka lobodka13:44 17.11.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

dabelsky andel: budu se to snažit zpracovat ještě dnes

dabelsky andel
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

dabelsky andelVIP11:33 17.11.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

klíčová slova: televize, guma, koruna, dům, kuře, stroj, sud, dítě, lampa, chodník, hrnek, okno, sobota, ryba, škola, postel, konec, mobil, kamarádka, květina, židle, kniha, kalendář, oči, rodina, cukroví, strom, učitelka, ponožka, mp3, trubka,pračka, balon, kočka, tatarka, obchod, lyže,šnek, tráva, kytara, letadlo,

No a to je všechno, snad ti to stačí smajl.

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.