Forum - Jen tak...

kutulukutulu

Ahojky, jak jistě víte, dnes v 18:00 skončil v kočičím útulku v Bohumíně den otevřených dveří. Hodně lidí přineslo spoustu kočičích konzerv, granulí a hraček. A hodně kočiček našlo nový domov. Bohužel například miláček želvovinová Kessie, která mě tak mněla ráda. Také rezavý kocourek Viky Pytlíček našel nový domov, i zrzek Lišák a spousta dalších kočiček. Momentálně máme v útulku 82 koček.


 


Před dvěma měsíci jsme do útulku přijali nádhernou trojbarevnou (bílo-černo-hnědou) kočičku Rozmarýnku, kterou někdo našel u továrny. Bohužel se jí na zadní nohu vylila vařící odpadní voda z továrny, což jí popálilo nohu až na kost a proto se jí musela nožička amputovat. Je jediná kočička v útulku, která má tři nohy. Čekali jsme, jestli si jí někdo vybere přes dny otevřených dveří, ale zmrzačené kočičky mají velice malou šanci, že by si je někdo vzal. A proto jsme se rozhodli. Zamluvili jsme si Rozmarýnku, protože ještě není úplně v pořádku a vezmeme si ji, až bude zcela zdravá. Rozmarýnka je statečná a naučila se i chodit po schodech, což je dobře vzhledem k tomu, že máme dvoupatrový byt v pátém patře. Takže naše rodina se rozroste o šestého kočičího člena.


 


Tak nazdar a mrkněte na stránky: http://www.kockybohumin.cz/

Komentáře

pavlinka3
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

pavlinka313:32 09.05.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

ah jo, chudinky kočky, zvířata mám fakt moc ráda a ti, kteří je týrají bych je všechny do jednoho pozabila...... miluji kočičky a chtěla bych jednu domů, ale brácha má alergii, takže mám papouška smajl hodně štěstí s uzdravením smajl

kutulu
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

kutulu22:09 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Nanuke: Kostky do útulku nepřijímáme.

kutulu
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kutulu22:08 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

n

kutulu
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

kutulu22:07 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Nanuke: Hahaha, vážně moooc vtipnésmajl

kutulu
To se mi líbí -1 To se mi nelíbí

kutulu22:06 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

k

Nanuke
To se mi líbí -5 To se mi nelíbí

Nanuke19:25 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Mau
Podebuji pomocs sem kostka a negdo mě wyhodhl na ulycu

kutulu
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

kutulu15:33 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

kkakin: Jseš strašně hodná, my v útulku jí taky všichni moc držíme palce, teprve si zvyká na chůzi o třech nohách a ještě k tomu teď chytla virózusmajl Tak doufejme že se brzo uzdraví, nedávno odešla do nového domova také jedna třínohá kočička, ale na nový domov čekala více než tři rokysmajl :-( Je to moc smutné, kočičku našla zraněnou ochranka u továrny firmy Bonatrans. Je velká škoda, že bydlíš tak daleko:-(
Tady se můžeš pdívat přímo na povídání o Rozmarýnce: http://www.kockybohumin.cz/products/a206/
Ještě jednou díky
smajl

kutulu
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

kutulu15:24 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Díky mocsmajl

kkakin
To se mi líbí +4 To se mi nelíbí

kkakinVIP15:07 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

o můj bože, to je strašný jak tohle může někdo dopustit takhle zničit život živému tvorovi to je neskutečný co si o sobě ti lidi myslí ?smajlsmajlsmajl
Máš strašně velký srdce že se o ni chceš postaratsmajltakových lidí je bohužel moc málo aby se všem takovýmhle chudáčkům pomohlosmajl
Držím jí všechny palce, určitě se uzdravýsmajl
Jinak je moooc nádherná já bych si ji vzala hned, je kouzelnásmajl

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.