Forum - TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 3.DÍL

emma tučnáčice3emma tučnáčice3

Ahoj všem! Dlouho jsem tu nebyla,tak něco přidám :))


Kdo nezná Tvojí Tvář ---


Tvoje tvář má známý hlas je česká verze pěvecké reality show založená na formátu španělského pořadu s názvem Your Face Sounds Familiar, v originále Tu cara me suena. Soutěž se stejným formátem je vysílána také na Slovensku pod názvem Tvoja tvár znie povedome. Soutěžícími jsou známé osobnosti, které mají za úkol napodobit české i zahraniční pěvecké legendy.[1] První řada se začala vysílat 26. března 2016 a byla velmi úspěšná co se týče sledovanosti,[2] což odstartovalo přípravy druhé řady[3][4], která byla vysílána na podzim 2016 od 4. září. Vítězkou první řady se stala herečka Hana Holišová[5] a ve druhé řadě zvítězil herec Jan Cina.[6]


Moderátorem je Ondřej Sokol, v porotě první řady usedli Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová a každý týden se k nim přidal jeden speciální hostující porotce.[1][7] Ve druhé řadě byla Jitka Čvančarová nahrazena bývalou soutěžící Ivou Pazderkovou.[8]Den po odvysílání finálového dílu 2. série oznámila Nova přípravy třetí řady, kterou nasadila do vysílání 26. února 2017.[9]


 


Jsem strašně ráda,že je třetí řada,ale zatím mě nic nějak zvlášť nenadchlo,tak snad nadchne :D Jo,vlastně ano,Martin Dejdar jako Israel Kamawawioel (fakt nevím,jak se to píše) a zpíval Over the Rainbow :) A fandím zatím Martinu dejdarovi a vy? A nejvíce se těším v příštím dílu na Bruna Marse a Adele :)

Komentáře

emma tučnáčice3
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

emma tučnáčice316:01 04.04.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

malá gymplačka: Milan Peroutka?

malá gymplačka
To se mi líbí +3 To se mi nelíbí

malá gymplačka15:41 04.04.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

Moje favoritka je Martha Issová . A ten kluk teď nevim jak se jmenuje 23 je mu asi a zpíval Petra Mukasmajl

Elsa z frozen
To se mi líbí +3 To se mi nelíbí

Elsa z frozenVIP18:48 29.03.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

strašně se mi líbil martin dejdar jak teď zpíval nevím jak se to jmenuje ale bylo to dnes ve snídani s novou kdo ráno koukásmajl a nevím komu teď momentálně fandím

miriadoyl
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

miriadoylVIP20:26 10.03.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

Moc pěkně jsi to napsala-smajlsmajlsmajl

emma tučnáčice3
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

emma tučnáčice320:00 07.03.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

*Dejdarovismajl

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.