Kapi Hospital

Kapi Hospital je povedený simulátor od Německé vývojářské firmy Upjers. Staňte opravdovým doktorem a manažerem celé nemocnice! Jediné co k tomu potřebujete, je se zaregistrovat a můžete hrát ve vašem prohlížeči.

Na začátku celé hry obdržíte starou budovu plnou, prachu, suti a nepořádku. Vaším úkolem bude vyklidit část a postavit si vaší první ordinaci, kde se budete léčit pacienty. K tomu také obdržíte i čekárnu úplně zdarma (je nutné jí upravovat, aby se pacienti cítili dobře). Řešte malé bolístky, nemoci, přes komplikované operace! K tomu budete potřeba pořádně rozšířit nemocnici a nakoupit i potřebný materiál a zařízení. Hra vám toho také nabídne více, třeba výzkum léků, do kterého můžete investovat.

Získávejte s každou úrovní nové zkušenosti a vybavení pro nemocnici. Nebudeme vám lhát, bude to náročné, ale stojí to za to. Jedinou nevýhodou na této hře je, že spousta procedur mohou být opravdu zdlouhavé. Jste připraveni se postarat o vaši budovu a pacienty? 

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)