Na ryby

Staňte se opravdovým rybářem! Připravte se na spoustu hodin zábavy, v této povedené prohlížečové hře, ano prohlížečové! Jediné, co se po vás bude chtít je se zaregistrovat a rovnou můžete hrát v pohodlí vašeho domova.

Na začátku hry se vám představí váš mentor, který vás seznámí s ovládáním celé hry. Zjistíte jak chytat ryby, kde sehnat návnady a vše potřebné vybavení. Ovládání se vám bude určitě líbit, protože nic kromě myši ani nepoužijete. Stačí nahodit prut a přidržováním levého tlačítka můžete tahat své úlovky z vody ven.  Vaším úkolem bude tahat ryby rybníku, kde budete začínat. Samozřejmostí budou i soutěže, kterých se budete moct účastnit. Navíc si budete také moct vystavovat vaše úlovky! Získávejte zkušenosti a peníze, za které můžete otevírat a nakupovat nové věci.

Když to shrneme tak se můžete těšit na hezké zpracování, zvuky a herní možnosti, které vám tato hra může nabídnout. Tak na co ještě čekáte?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)