Armor Games

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Kingdom Rush FrontiersNÁŠ TIP

26.11.2013
99%
Hra - Kingdom Rush Frontiers
Video se načítá
Již druhé pokračování skvělé hry Kingdom Rush je zde! Tentokrát se můžete těšit na nové mapy, postavy i možnosti vylepšení budov! Hrdinů je mnohem více a jejich vlastnosti lze vylepšovat. Získávejte s každé mapky co největší počet hvězd a dosáhněte maximálního vylepšení!

Incursion 2: The ArtifactNÁŠ TIP

31.5.2013
97%
Hra - Incursion 2: The Artifact
Video se načítá
Ano, přinášíme Vám druhý díl skvělé hry, ve které za pomoci magických sil a neohrožených vojáků bráníte cestu, po které se snaží přejít nebezpečné stvůry! Velkou novinkou v druhém díle je možnost mít vlastního hrdinu, který získává zkušenosti a je možné ho naučit i kouzlit. Novinkou je i obchod, ve…

Burrito Bison Revenge

16.2.2014
93%
Hra - Burrito Bison Revenge
Video se načítá
Máme tu pro vás již druhé pokračování této super pařby, od které se jen tak neodlepíte! Princip hry je pořád stejný, na začátku nastavte sílu, kterou se odrazíte do vzduchu a pak už jen drťte gumové medvídky. Hra přináší také spoustu vylepšení, které se vám budou v průběhu hry hodit. Pro ty co hru…

Kingdom RushNÁŠ TIP

17.5.2013
90%
Hra - Kingdom Rush
Video se načítá
V této skvělé strategii postavíte a potom budete bránit své království. Úkol to bude nesnadný, protože se Vás bude neustále snažit někdo dobýt. Orkové, skřítci a další potvůrky totiž nechtějí nic jiného než Vaše území. Stavte proto obranné věže, manipulujte s vojáky a využívejte nejrůznější…

Sushi Catapult

19.4.2015
88%
Hra - Sushi Catapult
Video se načítá
Pomozte tomuto hladovému kocourovi se dostat do Tokia. Jenže po cestě se musíte vyhýbat překážkám a sbírat sushi, abyste měli dost síly. Když už nebudete zrychlovat tak můžete tlačítkem myši zrychlit. Také budete moct vylepšovat jeho schopnosti. Podaří se vám ho v pořádku dopravit?
Hra - The Great Bathroom Escape
Video se načítá
V této zábavné hře jste zamčení v obrovské koupelně a nemáte klíč od dveří. Co s tím? Sbírejte věci, které jsou rozházené po koupelně, vyřešte jednoduché úkoly a dostaňte se co nejrychleji ven. Hra má výbornou hudbu a zvuky. Přejeme příjemnou zábavu.

Snow Tale

25.11.2013
87%
Hra - Snow Tale
Video se načítá
Zahrajte si tuto super skákačku, ve které budete hrát za tučňáka. Antarktida je drsné místo pro život, ale tento malý nezbeda si s tím umí hravě poradit. Procházejte herním světem, bojujte s nepřáteli, sbírejte zmrzliny a drahokamy. Dávejte pozor, jakmile zamrznou tak do nich musíte strčit, jinak na…

Disaster Will Strike 5

30.9.2015
86%
Hra - Disaster Will Strike 5
Video se načítá
Máme tu další díl parádní pařby, ve které na nahnilá vajíčka pouštíte různé přírodní katastrofy. K dispozici tak máte zemětřesení, mor, včely nebo silný vítr. Podaří se vám splnit všechny úrovně?

Turtle Mega Rush

28.3.2014
85%
Hra - Turtle Mega Rush
Video se načítá
Tato želva se dostala do pořádných problémů. Pomozte jí se z toho vyhrabat, lovci jí odchytnuli v přírodě a prodali do restaurace. Zrovna jeden zákazník si objednal želví polévku a ona byla jako první na řadě. Jakmile se kuchař otočil, spatřila možnost útěku. Pomozte jí utéci před zlým kuchařem, po…
Hra - Cargo Bridge Armor Games Edition
Video se načítá
Máme tu pro vás suprovou logickou hru od Armor games. V této hře bude vaším úkolem stavět mosty pro vojáky, co přejdou na druhou stranu a odnesou náklad nazpět. Proto musíte postavit most tak silný, aby se s nimi nezřítil. Povede se vám v každém levelu most postavit?

The Telekinetic Incident

30.10.2013
87%
Hra - The Telekinetic Incident
Video se načítá
V této super hře od Armor Games bude vaším úkolem najít cestu k teleportu, který vás přenese do dalšího levelu. K tomu budete využívat vaše telekinetické schopnosti. Ze začátku to bude jednoduché, ale věřte, že v dalších levelech začne přituhovat. Máte na to vyřešit každý level?
Hra - Disaster Will Strike 4: Ultimate Disaster
Video se načítá
V této logické hře bude vaším úkolem zlikvidovat zlé vajíčka. V každém kole budete mít k dispozici několik přírodních katastrof, které je potřeba vhodně umístit a tím přímo či za pomoci dalších herních prvků vajíčka zničit.

FlightHra na skóreHra o medaile

18.7.2012
84%
Hra - Flight
Video se načítá
Ve hře Flight budete mít opravdu důležitou roli. Malá holčička si napsala své vánoční přání na letadlo z papíru, které se nyní musí dostat až k Santovi. Vaším úkolem je zajistit, aby letadlo bezpečně dostalo až ke svému cíli. Můžete si nakupovat různá vylepšení, které zvýší vaše šance na úspěch.

Star Drops

10.1.2014
81%
Hra - Star Drops
Video se načítá
V této logické hře bude vaším úkolem odebírat prvky tak, abyste zachránili hvězdu. Čím méně prvků odeberete, tím více hvězdiček dostanete. Podaří se vám vyřešit všechny levely, aniž by vám hvězda spadla do vody?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)