Bourání předmětem

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Cubium: nové levely

19.3.2015
93%
Hra - Cubium: nové levely
Video se načítá
Zahrajte si oblíbenou logickou hru a využijte co nejméně úderů, abyste porušili stavbu a získali co nejvíce bodů.

Disaster Will Strike 3NÁŠ TIP

12.6.2014
90%
Hra - Disaster Will Strike 3
Video se načítá
Zahrajte si další pokračování skvělé hry Disaster Will Strike 3. V této hře máte za úkol ničit vajíčka a využívat k tomu dostupných prostředků či nástrahy, které jsou v levelu. Hra obsahuje několik oblastí s desítkami úrovní, takže o zábavu není nouze.

Angry Birds RIO

28.4.2012
89%
Hra - Angry Birds RIO
Video se načítá
Angry Birds, neboli naštvané ptáky můžete znát z populárních videoher a her na mobilních počítačích. Tentokrát se tito sympaťáci vydali až do Ria a chtějí vysvobodit všechny uvězněné ptáky z jejich klecí. Vy musíte ptáka vždycky dobře zamířit a vystřelit tak, aby se mu podařilo zničit všechny klece.

Angry Birds

5.4.2012
87%
Hra - Angry Birds
Video se načítá
Užijte si super logickou hru s naštvanými ptáky v hlavních rolích. Ty budete vystřelovat katapultem na improvizovaná obydlí malých prasátek. Podaří se Vám v každém levelu jen za 4 pokusy dostat naštvané ptáky až k prasátkům?

Disaster Will Strike 2

11.5.2014
86%
Hra - Disaster Will Strike 2
Video se načítá
Zahrajte si skvělou hru, ve které máte za úkol zničit všechna vejce v daném levelu. Vejce můžete rozbíjet mnoha způsoby. V každém levelu máte však povoleny jen některé. Můžete tak vejce zničit rojem vos, použít zemětřesení na objekty kolem něj nebo rovnou pod ním odbourat kus země.

Angry AnimalsHra na skóreHra o medaile

13.4.2012
86%
Hra - Angry Animals
Video se načítá
Angry Animals je výborná logická hra, která navazuje na oblíbenou Angry Birds. Tentokrát to budou nejrůznější zvířátka, která musíte prakem vystřelovat správnou silou a ve správném úhlu tak, aby zasáhla potměšilé smajlíky.
Hra - Disaster Will Strike 6 New Disasters
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol zničit v každém levelu všechny vajíčka. Aby se vám to podařilo, musíte využívat rozličné přírodní katastrofy. Počet katastrof, které můžete v každém kole použít je omezený, takže je potřeba zvolit vhodnou strategii.

Angry Birds Stella V 2.0

20.9.2015
82%
Hra - Angry Birds Stella V 2.0
Video se načítá
Zkuste zničit vše co budete mít v cestě na co nejméně papoušků. Myslíte, že to zvládnete?

Sheep vs Aliens 2

4.9.2014
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video se načítá
Urputný boj, který se rozjede ve hře Sheep vs Aliens 2 potřebuje právě Tebe. Dokážeš namířit ovce tak, aby sestřelili zlé mimozemšťany, kteří se snaží obsadit nové planety?

Building Demolisher

18.3.2012
81%
Hra - Building Demolisher
Video se načítá
V této zajímavé logické hře se stanete vedoucím demoliční čety. Naplánujte dráhu demoliční koule tak, aby co nejefektivněji zničila stojící budovu. S pokračujícími levely bude stoupat i odolnost budov a tak náročnost demolice.

Angry Birds Stella

11.4.2015
80%
Hra - Angry Birds Stella
Video se načítá
V této hře přichází lehká obměna Angry Birds. Dokážete si poradit se zničením nepřátelských základem, kde jsou ukryta prasata? Každý z Vašich ptáků má speciální schopnosti, které se budou během hry jistě velmi hodit.

Artillery Rush

1.1.2013
78%
Hra - Artillery Rush
Video se načítá
Artillery Rush je akční hra, ve které se vydáte dobývat nepřátelskou armádu i celé pevnosti. Jedinou vaší zbraní bude obrovský kanón s omezeným počtem nábojů, pomocí které musíte nepřítele zlikvidovat. Dokážete zvítězit ve všech levelech? Hra může mít problém s ukládáním výsledku. Nemusí pomoci…

Angry Alarmo

30.10.2013
75%
Hra - Angry Alarmo
Video se načítá
Máme tu pro vás hru, ve které budete ničit budovy plné banditů. Později budete i zachraňovat krásné a mladé dívky. Pozor, jste omezeni municí, takže se snažte být přesní. Zvládnete, pokaždé zřítit budovu na poprvé?
Hra - Crush the Castle Players Pack
Video se načítá
Víte jak se ve středověku dobývaly hrady? Nejdůležitější roli hrály katapulty. Vy si teď budete moct vyzkoušet, jak úspěšní byste při obsluze tohoto na pohled jednoduchého stroje byli. Důležité je dobře zamířit i zvolit správnou intenzitu hodu a zasáhnout nejcitlivější místo stavby, kterou je třeba…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)