Bourání předmětem

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Cubium: nové levely

19.3.2015
93%
Hra - Cubium: nové levely
Video se načítá
Zahrajte si oblíbenou logickou hru a využijte co nejméně úderů, abyste porušili stavbu a získali co nejvíce bodů.

Disaster Will Strike 3NÁŠ TIP

12.6.2014
90%
Hra - Disaster Will Strike 3
Video se načítá
Zahrajte si další pokračování skvělé hry Disaster Will Strike 3. V této hře máte za úkol ničit vajíčka a využívat k tomu dostupných prostředků či nástrahy, které jsou v levelu. Hra obsahuje několik oblastí s desítkami úrovní, takže o zábavu není nouze.

Angry Birds RIO

28.4.2012
89%
Hra - Angry Birds RIO
Video se načítá
Angry Birds, neboli naštvané ptáky můžete znát z populárních videoher a her na mobilních počítačích. Tentokrát se tito sympaťáci vydali až do Ria a chtějí vysvobodit všechny uvězněné ptáky z jejich klecí. Vy musíte ptáka vždycky dobře zamířit a vystřelit tak, aby se mu podařilo zničit všechny klece.

Angry Birds

5.4.2012
87%
Hra - Angry Birds
Video se načítá
Užijte si super logickou hru s naštvanými ptáky v hlavních rolích. Ty budete vystřelovat katapultem na improvizovaná obydlí malých prasátek. Podaří se Vám v každém levelu jen za 4 pokusy dostat naštvané ptáky až k prasátkům?

Disaster Will Strike 2

11.5.2014
86%
Hra - Disaster Will Strike 2
Video se načítá
Zahrajte si skvělou hru, ve které máte za úkol zničit všechna vejce v daném levelu. Vejce můžete rozbíjet mnoha způsoby. V každém levelu máte však povoleny jen některé. Můžete tak vejce zničit rojem vos, použít zemětřesení na objekty kolem něj nebo rovnou pod ním odbourat kus země.

Angry AnimalsHra na skóreHra o medaile

13.4.2012
86%
Hra - Angry Animals
Video se načítá
Angry Animals je výborná logická hra, která navazuje na oblíbenou Angry Birds. Tentokrát to budou nejrůznější zvířátka, která musíte prakem vystřelovat správnou silou a ve správném úhlu tak, aby zasáhla potměšilé smajlíky.
Hra - Disaster Will Strike 6 New Disasters
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol zničit v každém levelu všechny vajíčka. Aby se vám to podařilo, musíte využívat rozličné přírodní katastrofy. Počet katastrof, které můžete v každém kole použít je omezený, takže je potřeba zvolit vhodnou strategii.

Angry Birds Stella V 2.0

20.9.2015
82%
Hra - Angry Birds Stella V 2.0
Video se načítá
Zkuste zničit vše co budete mít v cestě na co nejméně papoušků. Myslíte, že to zvládnete?

Sheep vs Aliens 2

4.9.2014
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video se načítá
Urputný boj, který se rozjede ve hře Sheep vs Aliens 2 potřebuje právě Tebe. Dokážeš namířit ovce tak, aby sestřelili zlé mimozemšťany, kteří se snaží obsadit nové planety?

Building Demolisher

18.3.2012
81%
Hra - Building Demolisher
Video se načítá
V této zajímavé logické hře se stanete vedoucím demoliční čety. Naplánujte dráhu demoliční koule tak, aby co nejefektivněji zničila stojící budovu. S pokračujícími levely bude stoupat i odolnost budov a tak náročnost demolice.

Angry Birds Stella

11.4.2015
80%
Hra - Angry Birds Stella
Video se načítá
V této hře přichází lehká obměna Angry Birds. Dokážete si poradit se zničením nepřátelských základem, kde jsou ukryta prasata? Každý z Vašich ptáků má speciální schopnosti, které se budou během hry jistě velmi hodit.

Artillery Rush

1.1.2013
78%
Hra - Artillery Rush
Video se načítá
Artillery Rush je akční hra, ve které se vydáte dobývat nepřátelskou armádu i celé pevnosti. Jedinou vaší zbraní bude obrovský kanón s omezeným počtem nábojů, pomocí které musíte nepřítele zlikvidovat. Dokážete zvítězit ve všech levelech? Hra může mít problém s ukládáním výsledku. Nemusí pomoci…

Angry Alarmo

30.10.2013
75%
Hra - Angry Alarmo
Video se načítá
Máme tu pro vás hru, ve které budete ničit budovy plné banditů. Později budete i zachraňovat krásné a mladé dívky. Pozor, jste omezeni municí, takže se snažte být přesní. Zvládnete, pokaždé zřítit budovu na poprvé?

Brave Kings

24.3.2013
75%
Hra - Brave Kings
Video se načítá
Brave Kings jsou v překladu stateční králové, kteří se ale budou před Vámi a Vaší kuší v této hře schovávat do svých jednoduchých hradů. V každém kole budete mít za úkol všechy krále zabít. Musíte co nejlépe mířit, abyste zbořili jejich opevnění, nebo přímo panáčky zasáhli. Dokážete to s omezeným…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)