Budování

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Leap Day

10.3.2014
80%
Hra - Leap Day
Video se načítá
Skvěle propracovaná strategie ve hře Leap Day uspokojí i náročné hráče tohoto žánru. Musíte postavit vše, od základní infrastruktury, až po budovy, které Vám zajistí jídlo, obranu a také přísun nových pracovních sil. Dokážete obchodovat se svými sousedy a v případě nutnosti ubránit svoji zem?

Starship Commander

11.7.2013
80%
Hra - Starship Commander
Video se načítá
Parádní strategie, ve které budete kolonizovat planety a stavět na nich vlastní města a rozšiřovat populaci. Dávejte si však pozor na nepřátelské kolonie, které budou chtít obsadit Vaše planety. Takže dolujte suroviny, zkoumejte, stavte a budujte armádu!

Roads Of Rome 2

9.8.2013
80%
Hra - Roads Of Rome 2
Video se načítá
Staňte se budovatelem cest! Jak se říká, „Všechny cesty vedou do Říma“. Vaším úkolem bude vystavět cesty, budovy a mosty a vytěžit krystaly, rostliny do západu slunce. Hra má i pár vylepšení, můžete mít více dělníků a můžete vyrábět více surovin. Zvládnete vystavět vše včas?

Roads Of Rome

8.8.2013
80%
Hra - Roads Of Rome
Video se načítá
V této strategické hře se stanete budovatelem cest. Vybudujte cesty, vystavějte pily a farmy, které vám budou dodávat suroviny. Těžte vše, na co narazíte. Můžete i vylepšovat, takže můžete mít více dělníků a přijímat více surovin. Zvládnete to do západu slunce?

Mine Clone

4.7.2013
80%
Hra - Mine Clone
Video se načítá
Zahrajte si hru, která je velmi podobná pařbě minecraft. Vlastně je to minecraft, akorát pro prohlížeče, takže si jí můžete zahrát pohodlně bez nutnosti instalace. Ve hře pak můžete každý den plnit úkoly, bourat nebo stavět. V inventáři máte dostatek materiálu a hlavně, máte k dispozici nekonečné…

Shopping street

7.7.2011
79%
Hra - Shopping street
Video se načítá
V této budovatelské hře se staráte o to, aby vaše obchody, které vystavíte, vydělávali co nejvíce. Můžete si vybrat ze spousty různých obchodů, ať už jde o zlatnictví či hračkárny. Ve hře máte také několik možností, jak udržet zájem kolemjdoucích. Dokážeš zařídit, aby tvé obchody úspěšně fungovaly?

Build a Planet

26.9.2015
78%
Hra - Build a Planet
Video se načítá
V této pěkně zpracované hře bude vaším úkolem vybudovat vlastní planetu. S hlavním hrdinou musíte postupně dotvářet nové a nové prvky a vaši původně malou planetku neustále rozšiřovat. Ve hře je důležité i logické myšlení, protože jednotlivé herní prvky je potřeba vhodně kombinovat.

Santa Ville

7.9.2013
75%
Hra - Santa Ville
Video se načítá
Vzpomeň si na zimní čas Vánoc a zahraj si hru se Santou, který buduje vesnici plnou elfů, aby měl jaké dárky rozdávat. Ale aby je elfové mohli vyrábět, musí mít kde bydlet, co jíst a hlavně - musí být šťastní. Kromě továren na různé hračky tak potřebujete stavět i například nemocnici nebo vánoční…

Mine Blocks

13.10.2013
75%
Hra - Mine Blocks
Video se načítá
Mine Blocks je hra velmi podobná Minecraftu, pouze je celý svět ve 2D. Objevuj svět, těž suroviny a z nich vytvářej věci a další materiály, které se ti budou hodit ke stavbě. Tvým úkolem je postavit hrad a ubránit se před příšerkami. Zalíbí se ti čtverečkovaný svět?
Hra - Mastermind: World Conqueror
Video se načítá
V této strategické hře bude vaším úkolem kupovat vojáků, který vám poslouží na obranné a útočné akce. Dále můžete své peníze investovat do technologii a výzkumu nebo do dalších odvětví.

Grow Valley

2.1.2012
74%
Hra - Grow Valley
Video se načítá
Grow Valley je zajímavá hra s pěknou grafikou, kde budete zvelebovat jedno krásné údolíčko. Postupným klikáním na různé ikony pod obrázkem vytvoříte lidské sídlo se všemi továrnami, elektrárnami i silnicí. Podle pořadí, v jakém ikony zvolíte, bude vypadat výsledek. Objevíte všechny varianty?

Sky Park

18.12.2013
72%
Hra - Sky Park
Video se načítá
Vybudujte si vlastní zábavní park ve skvělé strategické hře Sky Park. Stavět budete na planetě vysoko v oblacích, přičemž postupem času si můžete dokupovat i další planetky a svůj park tak rozšiřovat. Na výběr budete mít zpočátku jen několik základních budov, další vám však postupem času přibudou.

Capture the Castle

1.5.2012
71%
Hra - Capture the Castle
Video se načítá
Bojujte, taktizujte, vydělávejte zlato a vylepšujte své budovy ve strategické hře Capture the Castle. Vaším nejdůležitějším úkolem však bude dobíjet nepřátelské pevnosti za pomoci vybudované armády. Pokud se vám nějaký level náhodou nepodaří, nezoufejte a vyzkoušejte ho znovu s použitím jiné…

Castle Lite

2.12.2014
68%
Hra - Castle Lite
Video se načítá
Cílem této hry je vybudovat v každém kole zámek či jinou pevnost. K dispozici budete mít jednotlivé části, které musíte správně naskládat na hrací plochu, abyste pevnost postavili. Přitom si musíte dávat pozor na různé nebezpečné vlivy okolí, jako je například dešťový mrak.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)