Delfíni

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Dolphin Dive

1.12.2013
81%
Hra - Dolphin Dive
Video se načítá
Vyzkoušejte si tuto postřehovku, ve které budete hrát za delfína a vaším úkolem se bude ponořit co nejhlouběji. Nebude nic jednoduchého. Začněte ponorem pomocí levého tlačítka myši a po zbytek hry ovládáte delfína pomocí pohybu myši. Odrážejte se od bublin a ostatních zvířat co nejhlouběji, jakmile…

Laser Dolphin

8.7.2013
78%
Hra - Laser Dolphin
Video se načítá
Americký ministr byl unesen mimozemšťany přímo uprostřed proslovu. Co s tím? Americký prezident má ale eso v rukávě. Tajného podmořského agenta, který je vycvičen, aby pomáhal a chránil. V této hře budete hrát za po zuby ozbrojeného delfína, který musí nejdříve lokalizovat havarovanou mimozemskou…

Ariel Dolphin Wash

24.10.2015
74%
Hra - Ariel Dolphin Wash
Video se načítá
Ariel si všimla, že její deflín se necítí dobře. Pomozte jí s jeho omytím a rozveselte ho zábavnou činností.

Dolphin Slacking

1.9.2015
73%
Hra - Dolphin Slacking
Video se načítá
Pomozte delfínovi, který je celý den, aby se zabavil různými aktivitami. Problém je však v tom, že ho nemůže vidět jeho cvičitel. Pomůžete mu?

New Island Dolphin Park

12.11.2013
70%
Hra - New Island Dolphin Park
Video se načítá
New Island Dolphin Park je hra, která z hráče udělá ředitele zábavního aqua parku. Lidé chtějí vidět zajímavá představení s delfíny. Proto je musíte vždy poslat na tu atrakci, kterou chtějí vidět. Pokud je pošlete jinam, pak budou lidi odcházet a nebudou spokojeni.

Delfíní polibek

16.6.2012
67%
Hra - Delfíní polibek
Video se načítá
Chtěly byste si pohladit delfína? Slečna v této povedené oblíkačce mu dává rovnou polibek. Vyberte jí to správné oblečení i účes. Na Vaší fantazii bude také barva delfína a jeho ozdoba.

Elsa Dolphin Show

4.9.2015
65%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video se načítá
Elsa se musí postarat o delfína, který je zraněn a aby se v akváriu zabavil musí ho naučit pár kouskem pro diváky. Pomozte jí se samotným tréninkem.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)