Delfíni

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Dolphin Dive

1.12.2013
81%
Hra - Dolphin Dive
Video se načítá
Vyzkoušejte si tuto postřehovku, ve které budete hrát za delfína a vaším úkolem se bude ponořit co nejhlouběji. Nebude nic jednoduchého. Začněte ponorem pomocí levého tlačítka myši a po zbytek hry ovládáte delfína pomocí pohybu myši. Odrážejte se od bublin a ostatních zvířat co nejhlouběji, jakmile…

Laser Dolphin

8.7.2013
78%
Hra - Laser Dolphin
Video se načítá
Americký ministr byl unesen mimozemšťany přímo uprostřed proslovu. Co s tím? Americký prezident má ale eso v rukávě. Tajného podmořského agenta, který je vycvičen, aby pomáhal a chránil. V této hře budete hrát za po zuby ozbrojeného delfína, který musí nejdříve lokalizovat havarovanou mimozemskou…

Ariel Dolphin Wash

24.10.2015
74%
Hra - Ariel Dolphin Wash
Video se načítá
Ariel si všimla, že její deflín se necítí dobře. Pomozte jí s jeho omytím a rozveselte ho zábavnou činností.

Dolphin Slacking

1.9.2015
73%
Hra - Dolphin Slacking
Video se načítá
Pomozte delfínovi, který je celý den, aby se zabavil různými aktivitami. Problém je však v tom, že ho nemůže vidět jeho cvičitel. Pomůžete mu?

New Island Dolphin Park

12.11.2013
70%
Hra - New Island Dolphin Park
Video se načítá
New Island Dolphin Park je hra, která z hráče udělá ředitele zábavního aqua parku. Lidé chtějí vidět zajímavá představení s delfíny. Proto je musíte vždy poslat na tu atrakci, kterou chtějí vidět. Pokud je pošlete jinam, pak budou lidi odcházet a nebudou spokojeni.

Delfíní polibek

16.6.2012
67%
Hra - Delfíní polibek
Video se načítá
Chtěly byste si pohladit delfína? Slečna v této povedené oblíkačce mu dává rovnou polibek. Vyberte jí to správné oblečení i účes. Na Vaší fantazii bude také barva delfína a jeho ozdoba.

Elsa Dolphin Show

4.9.2015
65%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video se načítá
Elsa se musí postarat o delfína, který je zraněn a aby se v akváriu zabavil musí ho naučit pár kouskem pro diváky. Pomozte jí se samotným tréninkem.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)