Detektiv

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Lost Teddy Bear

31.10.2014
82%
Hra - Lost Teddy Bear
Video se načítá
Pomozte detektivovi v této logické hře najít ztraceného plyšového medvídka. V každém kole budete muset přitom najít všechny předměty, které se vám zobrazují ve spodní části obrazovky a které vám poslouží jako stopy. Pamatujte, že na každý level máte omezený čas.

Detective Slacking

19.11.2015
80%
Hra - Detective Slacking
Video se načítá
V této postřehové hře se s hlavní hrdinkou zahrajete na detektiva. Vaším úkolem bude splnit 7 různých úkolů, které vyžadují přesnost a rychlé reakce. Navíc každý úkol musíte splnit tak, aby vás přitom nezpozoroval zlý detektiv, jehož příchod označuje červený vykřičník.
Hra - Paranormal Files: Parallel World
Video se načítá
V této logické hře se vžijete do role mladé detektivky, která musí vyřešit nelehký případ. Jak budete procházet mezi jednotlivými scénami, musíte postupně najít všechny potřebné předměty. Ty budou ukryté mezi hordou dalších věcí, takže důležitá bude především dobrá pozornost.
Hra - Rizzoli and Isles: The Masterpiece Murders
Video se načítá
Staňte se na chvíl a profesionálním detektivem a rozlouskněte případ chladnokrevné vraždy mladé ženy. K dispozici máte všechny výdobytky moderní vyšetřovací techniky, jako je testování krve, odebírání otisků prstů, DNA... Najdete vraha?
Hra - Fashion Expert 3 Christmas Reunion
Video se načítá
Pomozte najít této rodině jejich syna, který před 15 lety odešel pryč z domova. Budete hrát za jeho sestru a vaším úkolem bude létat po světě a hledat důkazy. Napřed začnete v Tureckém městě Ankara. Vydělávejte peníze na módních přehlídkách. Cílem je mít na sobě dražší věci než ta druhá.

Sherlock Holmes

13.11.2015
76%
Hra - Sherlock Holmes
Video se načítá
Pomozte Sherlocku Holmesovi s řešením vraždy, která se udála v obchodě s čajem. Abyste vraždu vyřešili, musíte jít po stopách. Podaří se vám usvědčit pachatele?

Halloween Hidden Stars

26.10.2014
73%
Hra - Halloween Hidden Stars
Video se načítá
Skvělou práci odvedete v této hře, pokud se Vám podaří najít všechny hvězdy ukryté na pozadí. Pozadí mají vždy námět, který má co do činění s Halloweenem.

A Night in Crazyville

29.1.2014
72%
Hra - A Night in Crazyville
Video se načítá
Zahrajte si logickou hru Night in Crazyville kde bude vaším úkolem pomoci hlavnímu hrdinovi s hledáním auta. Abyste auto našli musíte vyzpovídat obyvatelé ve městě. Podaří se vám zjistit společně s Jasonem najít auto?

Sherlock Holmes 2

12.11.2015
70%
Hra - Sherlock Holmes 2
Video se načítá
Staňte se v této hře Sherlockem Holmesem a vyřešte vraždu, ke které se nikdo nechce přiznat. Abyste případ vyřešili, budete muset hledat stopy a dobrat se k skutečnému vrahovi. Dokážete to?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)