Divoký západ

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)
Hra - Jennifer Rose: Texas Saloon
Video se načítá
Jennifer Rose: Texas Saloon je výborná hra pro všechny milovnice obsluhovacích her, ve které se ocitnete na divokém západě. Stanete se majitelkou saloonu a budete muset rychle a správně obsloužit všechny své hosty.

Zombiewest

25.6.2013
80%
Hra - Zombiewest
Video se načítá
Další skvělá zombie hra, ve které se tentokrát utkáte s nakaženými na divokém západě! Nákaza dostihla i ty nejostřílenější desperády a kovboje. Na Vás je, abyste tyto hordy nemrtvých zastavily jednou provždy! K dispozici budete mít široký arsenál zbraní, které je možné dále upravovat.

Wild West Trader

20.1.2016
77%
Hra - Wild West Trader
Video se načítá
Vydejte se na Divoký západ a pokuste se najít všechny ztracené předměty, které se v jednotlivých scénách nacházejí. Při hledání se snažte být co nejrychlejší, abyste získali dobré hodnocení. V případě potřeby také můžete využít nápovědy. Máte jich však jen omezený počet.

Twister Roundup

11.5.2013
75%
Hra - Twister Roundup
Video se načítá
V postřehové hře Twister Roundup budete pomáhat kovboji v chytání hospodářských zvířat. Za pomoci lasa se ​​musíte snažit chytit každé zvířátko, které padá z oblohy, avšak zároveň se musíte vyhýbat nebezpečnému odpadu, který vám ubere život, pokud vás zasáhne.

DHC Bottle Blaster 4

5.8.2012
73%
Hra - DHC Bottle Blaster 4
Video se načítá
V této netradiční postřehové střílečce nebudou vaším terčem nepřátelé či monstra, ale obyčejné skleněné lahve. V každém levelu je potřeba trefit a zničit všechny lahve, abyste dostali body. Navíc mezi jednotlivými levely můžete libovolně přepínat.
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video se načítá
Slepice jsou tentokrát na divokém západě a utkáte se s nimi v soubojích na život a na smrt. Mířidlo musíte mít na zbrani a jakmile začne slepice tasit zbraň, tak ji musíte rychle střelit. Dávejte si pozor, protože máte omezený počet životů.

Western ShooterHra na skóreHra o medaile

30.7.2014
70%
Hra - Western Shooter
Video se načítá
Sestřelte co nejvíce letících láhví! Body získáte i za sestřelení terče, který má sova. Dávejte si pozor na letící rybu, tu nesestřelujte.

Rise of the Cowboy

2.1.2014
64%
Hra - Rise of the Cowboy
Video se načítá
V akční střílečce Rise of the Cowboy se vydáte na Divoký západ bojovat proti banditům. Po každém kole, které se vám podaří úspěšně dokončit si budete moci dokoupit vylepšení či granáty, které vám v boji se stále silnějšími nepřáteli pomohou. Ve hře máte na výběr tři módy obtížnosti.

Governor of Poker

30.5.2011
55%
Hra - Governor of Poker
Video se načítá
Hrajete rádi poker a jeho oblíbenou verzi Texas Holdem? V tom případě tu pro vás máme jednu hru, ve které je hraní pokeru hlavním principem. Cílem hry je vyhrát ve všech texaských salonech - potom se stanete opravdovým Governorem pokeru.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)